• Endeavour
    414

    Bitno je da na kraju budemo prvaci. Put kako smo došli do njega je manje važan. :grin:
  • strumfich
    154
    U Splitu smo teško dolazili do pobjede kad smo bili duplo jači i sa +30 bodova prednosti.Endeavour

    pa valjda bas zato i treba ici na pobjedu u osijeku, a ne potpisivati bod kao ti
  • Vratite nam Istok
    142
    Razapeli tebe, a mene indireknto, zbog realnog razmišljanja. Ne znam na čemu temelje toliki optimizam.

    Tobože odigrali tri odlicne utakmice za redom, a to su bili Betis na igru koja nam trenutno odgovara jer kad trebamo napadat, nema nas nigdje, Rijeka dobivena na tesku srecu/glupost i Gorica koja je realno u raspadu.
  • Mihaljević
    8.1k
    Da imam neki swap token, mjenjao bi Bukvića za Kaneka, on bi mogao imati dobru karijeru ako bude vukao dobre poteze u odabiru narednih klubova, polivalentan i tehnički brutalan igrač koji je taoc ovog Osijeka.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Bukvić sigurno s obzirom na godine ima puno veći plafon od Kaneka,ali ova zadivljenost njime od strane nekih mi je smiješna. Ovako se i nakon one dramatične 2-3 tekme na opus areni u prvom dijelu sezone di nam je također zabio, pisalo kako takav igrač "mora što prije biti u Dinamu". I onda je nestao. Taj dečko čini mi se jedino u tekmama na Opusu protiv Dinama postane Robben iz najboljih dana,a protiv drugih ekipa, pogotovo ovih jačih (Hajduk,Rijeka, pa i Dinamo na Maksimiru) nema ga nigdje. Jel mi može netko navesti još neku njegovu top tekmu izuzev dvije tekme protiv nas na Opusu? Slična priča i s Pašalićem, kmečalo se nakon prvih par mjeseci sezone da je sramota što se propustilo takvog igrača, a sad imaš situaciju da lik nema ni gola (a čini mi se ni asistencija) još od rane jeseni. A čovjek je svojim odličnim predstavama postao reprezentativac Hrvatske. I onda se ugasio. Ne vidim da Riječani njega pljuju kao neki Dinamovci Kaneka, a obojica su u krizi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Bukvic ove sezone katastrofalan, osjecani jako nezadovoljni njime, prije jucerasnje utakmice zadnju dobru je odigrao isti protiv nas na pampasu, igrac s dvije dobre utakmice u 6 mjeseci nije igrac za dinamo
  • Patak
    2.2k
    Onaj Matković iz Osijeka če viti brutalan igrač, njega treba što prije dovesti.
  • Time
    532
    Dario Šimić treba dobiti novu šansu u Dinamu na nekoj poziciji u sportskom segmentu.
  • Jurki
    8.7k
    šef skautske sluzbe.
    Za sda bi ja postavil ipak nekog tko je napravio rezultate ko sd.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    bolji od belje ima i snagu i brzinu a nepunih 17 godina . Kad bi se nogle napravit dogovor ,kaparisati vec sad da ne bude kao sa beljom
  • GaijiZG
    592
    Perasica nije zgodna
  • Ero
    933
    stavio si ti ovo u krivu temu..
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kad vec udaramo ovako jako, ja tu na ovoj temi kazem da zelim da Perasica ode sto dalje od naseg kluba!

    Znam da cu bit razapet za ovo, ali stvarno mislim da je netko to vec trebao rec…
  • Klenx
    4.1k
    Kad vec udaramo ovako jako, ja tu na ovoj temi kazem da zelim da Perasica ode sto dalje od naseg kluba!Imamo Dinamo


    Malo ću ja to uobličiti drukčije, uz isprike moderatorima unaprijed.
    Tu lažljivu, histeričnu, prefriganu i pokvarenu kuju treba nabiti u tri pičke mile matere niz stepenice kluba uz želje da joj na predstojećim sudskim procesima kazna bude čim duža i teža!
  • xavier
    11.1k
    Kad vec udaramo ovako jako, ja tu na ovoj temi kazem da zelim da Perasica ode sto dalje od naseg kluba!Imamo Dinamo

    To si stavio u nepopularna mišljenja? :eyes:

    Misliš da ima netko tko ne želi? :brow:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.