• striko
    1.2k
    Halilović vise napravio u ovih par min od vecine
  • Antisha
    647
    Naravno da Theo uzima loptu i gura naprijed kad se ostale zvijezdice saseru
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Mislim da je doslo vrijeme da Ademi kaze to je to. Iskreno samo smeta i igrac manje vec dugo. Sucic treba igrat a vrba ulazit i dobivat minute koje dobija Ademi. Ovo je vec tesko gledat. A bod ko kuca. Vise nismo ni zasluzili,sreca da ne udje ona mierezova
  • Ludovic IX
    5.3k
    nadam se da ćeš dobit trajni ban zbog ovog
  • Marley
    836
    Kule, hvala na barem jednom bodu danas :heart:
    Nadam se da ce nekome doci do mozga napokon da ga se prije uvodi u igru, a ne tek ovako pred sami kraj.
  • rioda
    2.3k
    S obzirom da nismo odigrali ništa, veliki bod
  • sport
    2.3k
    Eto nas u starom modu,Jakir totalno krivo pripremio utakmicu.Takuro i Hoxha ne rade nikakvu razliku a Petko nažalost jedno veliko ništa.
  • Kruno
    139
    Kulenovic mora biti nasp prvi napadac o ovog padavicara na trbine.
  • Fanboy
    2.2k
    KTC je odigrao vrhunsku utakmicu, za klasu iznad drugih.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Bod vrijedan kao kuca, ovih 10 minuta je zapravo jedini trenutak kad smo imali nekakvu igru sve ostalo pada u zaborav, jako jako lose.
  • Joza
    345
    Najveca muda od svih, zadnjih 15 minuta sam kreirao igru.
  • Orc123
    5.1k
    Izjednacili smo na silu ne iz neke igre....i dalje stihijska igra bez ikakvog plana...sto nam to rade. Srcani ce me strefiti...kad covjek pomisli da je to taj trenutak kada krece nekakvi zamah, odmah prizemljenje. Mije problem odigrati nerjeseno ili cak izgubiti ali ovo je bila igra bez plana, smisla, vizije i bez energije!
  • Patak
    2.2k
    Osijek je bio bliže.pobjedi tak da moramo biti zadovoljni bodom.
  • Ludovic IX
    5.3k
    ajde panjino, lako sa kauca pričati. Ko tovari su neki ovdje.
  • GaijiZG
    592
    Da suigrači ispoštuju Takura kad je sam kao Špikića, bila bi to druga priča. Jednostavno senatori vladaju svlačionicom ko u repkici i toeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.