• M94
    505
    S obzirom da nismo odigrali ništa, veliki bodrioda

    Tako nam je cijele sezone.
  • markoli
    1.7k
    Ovo je uzas od igre. Kod Jakira u sastav mozes upasti jedino da prvotimac slomi nogu.
  • plavac173
    2.6k
    Spikic i Hoxha imaju iq -856
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Kad opet neko kaze da.je Petko doktor nogometa za miereza. Mozda za futsal , mierez je sam drzao presning na nasu zadnju liniju da to nije normalno. Kako bi se kod nas nazabijao
  • striko
    1.2k
    U enleza je korner pola gola. Kod nas 15 kornera veliko ništa
  • Mrvica
    3.3k
    Kulenović prvi napadač i živio.. Koje sranje jbt!
  • Bruh
    901
    Al ovaj petković igrač manje majke mi moje lik se baci umjesto da je na sredinu doda pa neće ti dat penal na čisti flop još i žuti dobije da nemre iduću... ja nemrem s ovim dinamom dat će mi srčani do kraja sezone.
  • ElektricnaInfluencija
    207
    Ademi ne bi trebao igrat u ovako vaznim tekmama. On više nije na zadovoljavajućoj razini
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Bod je više nego što je dinamo zaslužio danas.

    Još treba uhvatiti min 15 sa preostalih 7 gostovanja.
  • striko
    1.2k

    Puno ih ovdje ponižava Miereza a Bruni daje doktorate i sl.
  • i more je plavo
    891
    Ma trebalo je izvaditi Petka u 60.minuti, ovo smo uvalili na stihiju, ali bod je bod.

    Mierez je igrac za Dinamo, ko god od vas kaj rekao.

    A Theo bi trebao biti kapetan umjesto Petkovica i Ademija.

    Idemo dalje.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Doslovno isto smece od igre otkako je mag preuzeo. Mi ne mozemo dominirat u HNLu jer on ne zna kako to uigrat. Programirane zamjene, tu i tamo nam se naguze Gorica i Rudes i to je to.. Smijenio bi ga, centa ne bi zalio.
  • bongo
    653
    Petkovićevo ponašanje je sramota i uvreda svim kapetanima u povijesti Dinamabongo

    Nemam kaj za dodati nakon ovakvog bacanja umjesto lopte u gužvu u doslovno zadnjem napada.

    Možda jedino da se pravi kapetan osvijesti i prikljuci stručnom stožeru ili bilo kakvoj drugoj funkciji u klubu. Aki nažalost nisi više ni za HNL razini.

    O trenerskoj prevari ne želim trošiti energiju i slova. Pičkasto od početka pa na kraju bez ikakvog plana tražiš da te spašavaju oni kojima ovaj dres ipak znači i koji strpljivo rade i daju sve od sebe. Brodić, Kule, Halilović
  • plavac173
    2.6k
    Ja ne mogu vjerovat da mi uspijemo uvijek usrat u najvaznijim utakmica jebem mu vise sve ne mogu vjerovat ne mogu vjerovat
  • Sbkbbb
    179
    iva jesi to ti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.