• Papastrumf
    10.2k

    Što je najbolje, svugdje se može pročitati da je kapacitet kaveza 730 mjesta.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Mozda ima vrijedi onih famoznih 10% policije haha.
  • scooniepenn
    2k
    Da, tako su komunicirali kad se Opus Arena još završavala. Vjerujem da su tu išli na ostavljanje određenog broja mjesta za policiju i općenito sigurnosti radi da ne bude nakrcano do kraja.
  • scooniepenn
    2k
    Za sve koji do sada nisu bili na Opus areni i sada će ići premijerno neka se pripreme na brutalan doživljaj. Po mom skromnom mišljenju najbolji stadion do 15.000 mjesta na kojem sam bio, a bio sam na njih preko nekoliko. Baš sam pričao frendovima nakon 1. utakmice kako je to next level u odnosu na recimo Rapidov ili RBS-ov stadion što smo recimo recentnije bili, a da je riječ o novijim zdanjima.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kakvo je trenutno stanje za Goricu?
  • deda
    28.7k
    Stanje u 13.30, 27. veljače: 500
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    bome zacudilo me da tak slabo ide, mislio sam da ce veci boom biti pogotovo nakon zadnje dvije tekme, ali dobro kako kazu bolje da bude 3000 pravih navijaca nego 18 tisuca koji dolaze samo kad su vece tekme, sjetimo se samo one tekme s lokosima u kupu prosle sezone kad je bilo cini mi se 2 tisuce ljudi a atmosfera bomba.
  • Bruh
    901
    kup... iduća prvenstvena će vjv odletit 10 puta više karata
  • rioda
    3.1k
    Ma očekivano zbog termina, radni dan pa jako malo ekipe van Zagreba stigne na tekmu, a i općenito nije atraktivno za ove koji nisu sto posto unutra. Ali bit će sigurno puno više ljudi nego bi bilo prije godinu dana recimo
  • Šteco
    530
    Ako je neko uzimao ulaznicu za kup preko ulaznice.hr molio bi da mi se javi u inbox.

    Edit: riješeno
  • jedan u nizu
    6.5k
    Uzmite u obzir da je to 4 utakmica u nizu doma u svega 10 dana. To je podosta za vecinu navijaca koji ne vode 'ultras navin zivota'.
    Sad ce se naci neistomisljenici koji ce reci da dinamo mora biti bitan i ako ne mozes biti na 4 tekme u 10 dana da nemas sta raditi na tribini.
    Nazalost, ne mogu svi odvojiti 4 dana za utakmice u 10 dana. Ljudi imaju poslove, zene, djecu, obaveze. Logicno je ako se ide 'birati' tekma na koju neces ici da to bude ova jer nije toliko bitna kao ona protiv Rijeke ili Betisa.
    Sljedeci tjedan su jos dvije domace tekme, od kojih je jedna na radni dan.

    Svi se veselimo jer imamo vecu posjetu. Ali moramo razumjeti da ako zelimo imati 20k ljudi na svakoj tekmi, da to nece biti istih 20k ljudi svaku tekmu. Nama trebaju deseci tisuca navijaca koji ce otici na 10 tekmi godisnje, i ako to postignemo bit cemo jako sretni.

    Kakva god posjeta bude sutra, bit ce bolja nego sto je bila prijasnjih godina.
  • Salva
    2.4k
    Imali smo 3 domaće utakmice u tjedan dana u kojima je ukupno Maksimir pohodilo više od 42 tisuće gledatelja. Vjerovatno i 50k ali brojači su odradili svoje.

    Ljudi su se “ispuhali”. Sve tri utakmice bile su emotivne i teške, razumljivo je da dio šire mase preskače kup koji je u dosta lošem terminu. Mislim da je 3000 gledatelja minimum koji će sigurno biti.
  • Dalmatinec
    586
    Ipak manje od tih 42k jer su neki od nas bili na više tih utakmica.
  • Klenx
    4.3k
    Ljudi, donedavno bi na ovakvoj tekmi imali između 500 i 1000 ljudi.

    Sad ćemo hladno preći 3000 siguran sam.

    Ogroman napredak!
  • Šteco
    530
    Stoga vas pozivam da se snalazite i pronađete rođake, veze u Osijeku i kupujete ulaznice za obližnje sektore B3 i B2.deda

    Išli smo na sigurno. Karte su spremne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.