• plavi devet
    153

    Zanimljiva analiza naše igre
  • Crusades1986
    9.8k
    Inače kad je Kek tu već citiran, napomena da je produžio ugovor sa Slovenijom do 2026.
  • pencilneck
    652

    To vrijedi samo ako prođemo PAOK. Ako ispadnemo od njih, onda će se s Varaždinom gotovo sigurno igrati u prvoj polovici travnja u tjednu u kojem bi inače igrali četvrtfinale KL.

    Ovo je naš raspored u travnju ako ispadnemo od Grka i prođemo u polufinale Kupa:

    30.3. Hajduk (A)
    3.4. polufinale Kupa
    6.4. Istra (H)
    13.4. Gorica (A)
    20.4. Lokomotiva (A)
    27.4. Varaždin (A)

    Odgođena s Varaždinom će se onda izvjesno igrati ili 10.4. ili 17.4. jer će oba kluba sigurno htjeti izbjeći da igraju međusobno dvaput u samo 3 dana (24.4. i 27.4.).

    Ako prođemo PAOK, onda je Varaždin sigurno 24.4.
  • NORTE
    9.3k
    Odgođena s Varaždinom će se onda izvjesno igrati ili 10.4. ili 17.4.pencilneck
    Da, ali proći ćemo Paoka. :smile:
    Tako da računam 24.4. Varaždin.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Uvijek gledam biti korektan prema svima, poštovati svačije mišljenje, saslušati, pročitati, kako god.
    Vidim da sada pojedini pišete o sreći, vaše potpuno pravo, samo naprijed.
    Jedino što Vam ja mogu reći je da ste se samo, ukoliko ste imali sreću pa gledali uživo ovu utakmicu, trebali nakloniti dečkima na terenu. Odigrati ovako stabilnu, trkački moćnu, discipliniranu utakmicu, tri dana nakon jebenog Betisa, to mogu samo mudonje. Samo mudonje, zapamtite! Zato i jesmo Dinamo!

    Jučer je i Jakir u najavi utakmice govorio o faktoru sreće. I koliko se sjećam, rekao je da se sreća, ona sportska, mora zaslužiti. A penal u 94. minuti, nakon nekoliko promašenih zicera, dominiranja u svakog segmentu nogometne igre, nije ništa drugo nego zaslužena sreća.

    A ako pak netko od Vas nije zadovoljan zbog ove pobjede, jebi ga, ja Vam ne mogu pomoći tu, imaju ipak nešto školovaniji stručnjaci za takve stvari.

    Ma dajte nam samo pobjede!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Protiv Gorice u kupu vjerojatno Brodić, Pierre Gabriel, Ademi, Bulat (ako je oporavljen), Špikić i Vidović od prve minute. Pretpostavljam.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Znači ti mali jazavci nit navijaju a ak navijaju uvijek je neš prek kurca više im je do toga da si frulu smotaju i glume mangupeProbirštift

    Ovaj put bi nadodao ne mali jazavci nego starije kretenčine napušene. Pa kaj nemreš bit normalan nego od sebe radit klauna na tribini? Fuj mvj
  • Crni86
    1.2k
    Koliko ti znaci kad ti se stabilizira obrana, kada golman zna igrat nogom…. upravo to sam govorio tokom prvog dijela sezone. Dinamo je uvijek tokom sezona imao periode kada jednostavno nije islo, izgurao bi se x ili bi dosla neka majstorija ademija,orse ili petka uz sacuvanu mrezu i svi sretni i zadovoljni.

    Sjetimo se prvog dijela sezone da smo imali ovak stabilnu obranu vjerujem da bi dobili rijeku na rujevici (zavrsilo 2:2), dobili varaždin(završilo 1:1), dobili goricu (izgubili 2:1) vrlo vjerojatno odigrali x na poljudu. Imali bi sada 8 bodova vise uz tekmu manje i bili bi uvjerljivo prvi i nitko nebi spominjao nikakve krize, oscilacije, potrese unutar kluba i sl jer bi rezultat uvjerljivo bio na nasoj strani. Nadam se da smo sad s ovom obranom nasli svoju stabilnost, da ce nas decki nastavljat uveseljavat na terenu a da cemo mi jos pojacat i jos vise punit tribine te odnijet pobjedu na izborima.
    Kako je lijepo biti dinamovac ovih dana!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    bit će muke do kraja!
    Znači, ostalo je odigrati 13 utakmica u prvenstvu, od čega čak 8 u gostima.

    doma se igra protiv: slavena, istre, osijeka, rudeša i varaždina (zaostala)
    u gostima se igra protiv: osijeka, rudeša, magaradi, gorice, lokomotive, varaždina, rijeke, slavena

    znači, četiri derbija, od čega 3 u gostima.
    naravno, nema mjesta kalkulacijama, uvijek treba ići na pobjedu, ali mala analiza.

    u pet preostalih domaćih utamica izvući 13 bodova. (86,67%), tu ima mjesta za jedan minimalni kiks i ništa više, protivnici nisu nešto i tu se mora uzeti bodovni učinak blizu maksimuma, inače se situacija dodatno komplicira.

    u osam preostalih gostujućih utakmica izvući 16 bodova (66,67%)
    ovdje će biti dosta zeznuto, 3 gostujuća derbija i lokomotiva koja nikako ne odgovara dinamu u zadnje vrijeme. protiv rudeša, gorice, lokomotive, varaždina i slavena se posao mora obaviti sa skoro pa maksimalnim učinkom, ajmo ostaviti lufta za jedan neodlučeni ishod.

    to bi trebalo biti dovoljno za osvajanje prvenstva!
    mislim da je 76 bodova ili 70,37% nešto što rijeka i magarad nikako neće uspjeti skupiti.
    kako god, ključ je još uvijek u "malim utakmicama"!

    mislim, najbolje bi bilo da se dobije sve do kraja, ali to nije realno, a ne možemo ni očekivati drastični preokret forme u zadnjoj dionici prvenstva.
  • Probirštift
    286
    Trebalo bi napraviti novu objavu zvanu Citati sa Sjevera mislim da bi bilo puno zanimljivih izjava, danas sam čuo nekoliko dobrih
    Prva je bila "Zaš ovi sad navijaju" kad je Armada krenula navijati. A kaj misliš da su došli na Maksimir pivu piti

    Druga je bila kad su nam zabili a taman tada je bila ona koreografija za Ukrajinu
    "A daj maknite više tu jebenu koreografiju ne vidim utakmicu"

    I treća moja najdraža " I zašto sad ovaj maše sa zastavom ispred nas pa daj ju spusti"

    Bilo je i za dimne bombe neš su se tam gušili ko da su suzavac bacili i stavljali majice prek glave niš ti nebu bilo

    Zapad postoji s razlogom ali ljudi to još nisu skužili da tam mogu gledat takmu di im nitko ne smeta
  • Paggini
    7.1k
    u gostima se igra protiv: osijeka, rudeša, magaradi, gorice, lokomotive, varaždina, rijeke, slavenadb-izbjeglica

    Rudes, Gorica, Loksa racunam doma, Varazdin i Slaven prijateljska atmosfera! :))
  • db-izbjeglica
    12.9k
    mi smo varaždin jedva dobili prošlo kolo doma, pred valjda 10 000 ljudi na maksimiru.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Osijek idući tjedan je još jedna prekretnica, s tog gostovanja ako se vratimo s 3 boda napravili bi lavovski posao.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    strašno bitna utakmica u osijeku!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Baš smo ga usrali s onim dvomečom protiv Lokomotive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.