• Bruh
    901
    eh sumnjam da će doći zbog suđenja i gluposti samo bi si uništio ugled u pol Hrvatske iako bi ga Zagreb obožavao kao boga...
  • pencilneck
    652
    Običan predizborni PR potez Barišića. Nema ništa od toga.
  • plavac173
    2.6k
    Iz videa :grin:

    IMG-4857.jpg
  • serbus
    3.6k


    Je bili su i na futsalu u ciboni .... rekli bi češće od "domaćih"
  • Dalmatinec
    585
    Što se tiče tog Dubrovnika, prije par dana na jednoj koferenciji pričam s dvoje kolega iz Dubrovnika. On je blesavi Hajdukovac, učlanio unuka i frendovog unuka u Hajduk, ali kaže kako mu se ne sviđa Torcida dolje jer je agresivna, a to isto potvrđuje i kolegica, na što ona dodaje da u grooodu ima masu Dinamovaca. Nisam išao s pitanjima koliko je to u postotku, ali oboje su se složili u međusobnom ćaskanju. Ja sam se zakamuflirao kao obični simparizer Dinama, iako sam malo više od toga, ali ajde. Fino bilo za čuti. Vjerujte mi, ova atmosfera sad na Maksimiru, ovaj hype, stvara nove mlade navijače diljem RH. Uostalom, i sam sa postao na taj način navijač. Bojsi devedesetih....
  • Captain America
    14k
    Srđan Lakić je u podcastu rekao da je trećina Dubrovnika naša (i on je isto).
  • Riot
    1.7k
    groooduDalmatinec

    Hahah, naglasak im je zakurac
  • Praskaton
    1.8k
    Hahah, naglasak im je zakuracRiot

    Skoro ko tvoj komentar :wink:
  • Bernard
    362
    nemoj tako, ima nas od svukud
  • NORTE
    9.3k
    Ako dinamo prođe Goricu u kupu i termin polufinala bude 03.04.2024. onda je datum zaostale tekme protiv Varaždina 24.4. (srijeda).
    Vrijedi i ako dinamo prođe dalje protiv Paoka.
  • Georg Koch
    3.7k
    Matjaz Kek izmedju ostalog:

    "Kao prvo, čestitam Dinamu na velikom rezultatu u Konferencijskoj ligi. Ipak je Dinamo izbacio Betis, veliki klub iz ozbiljne lige. Pustite sad priče koliko je Betisu nedostajalo igrača, pa imao je i Dinamo problema, zar ne?

    Svaka im čast, bili su hrabri, pametni, i u odličnoj atmosferi koju su Boysi napravili su došli do velikog uspjeha. Jako mi je drago da su BBB-i opet velika Dinamova energija. U derbiju će biti druga priča, tu se karte iznova dijele. Znam da Dinamo ima taj naporan ritam utakmica kad igra Europu, ali ja sam uvijek volio takav raspored dok sam s Rijekom igrao Europu.

    Dobar rezultat kao ovaj protiv Betisa ti može i mora biti strašan motiv i veliki vjetar u leđa. Tu je i zamor, naravno, ipak su to dvije teške utakmice u tjedan dana, ali se iz njih može izvući puno dobroga. Nije baš sve tako loše. To su jake, moćne utakmice, nisu to pripreme i to ti samo može podići formu, naročito nekim igračima koji rastu.
    Stalno se naglašava i potencira to neko loše stanje u Dinamu, ali morate to objektivno sagledati. Dinamo je dominirao strašno dugo, a onda su se najednom dogodile drastične promjene, i u upravi i u svlačionici.

    Jako je puno igrača otišlo. Nije lako nekom Bulatu igrati preko noći kao Ademi ili Špikiću kao Oršić. Neki su se možda malo i zasitili, neki su malo umorni, mijenjali su se i treneri, a svaki od njih imao je neku svoju ideju. Ljudi, nije to lako.

    Nema puno klubova u kojima se dogodilo toliko promjena u tako kratkom vremenu kao u Dinamu i zato svi trebaju imati malo više razumijevanja. Udarate i vi mediji baš jako, ali to je tako u velikim klubovima, koji su u serijama osvajali trofeje. S tim se mora znati živjeti, jer Dinamo je veliki klub."

    Veliki strucnjak i jos veci gospodin!

    Izvor: https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/kek-za-index-najavio-derbi-dinama-i-rijeke-ne-udarajte-po-dinamu-nije-mu-lako/2541513.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nadam se da cemo ga nekad u buducnosti imati priliku gledati na klupi Dinama, gospodin bio i ostao.
  • Nolifer
    6.7k
    Zanimljivo je to da komentira na strani Dinama i to drugi put u tjednu daje intervju. A ipak je bio njihov trener...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.