• Infinity
    15.2k
    Odlican danas u oba smjera. Steta sto je Susak branio vrhunski, pa nije okrunio golom sjajnu predstavu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Izborio se za prvih 11, tj. trebao bi sad biti starter. Kakva dva udarca jučer, među ostali, vanserijski, svaka čast i Sušaku na obranama.

Najbolji vezni Dinama ove sezone.

0 minuta protiv hajduka.
    0 minuta protiv Lokomotive.
  • Nevo7
    608
    to je kad imaš demagoga na klupi, nekaj slično kao Dalić u repki
    Stare zasluge, ignoriranje igrača u formi, guranje igrača na neprirodne pozicije i onda čuđenje kada sve krene krivo, i na kraju "snosim svu odgovornost za ovaj poraz". I tako u krug, negledljivom igrom skupljamo bodove (to traje još od Čačića i Bišćana) dok negdje ne pukne.
    Baš mi je žao Sučića, i svih onih koji grizu i koji su se dokazali na pripremama da bi odmah u nastavku sve išlo po starom.
    8.1k
    Napokon, napokon i napokon! Igračina Petar Sučić! Najbolji igrač Dinama ove sezone! Da Mišić nije dobio 3 žuta vjerovatno ne bi igrao danas... Moja struko...
  • Ivan0302
    257
    Da Sučić treba igrati svaku prvu i do kraja, a ne da ga vadi u 60 minuti. I po Sučiću treba graditi veznu liniju, ali on mora biti u prvom izboru uvijek i svaku utakmicu.

Bez Sučića: 776' - 12 primljenih golova

Sučić je ove sezone odigrao 788 minuta u HNL-u i europskim utakmicama. Za tih 788 minuta Dinamo je primio 5 golova.

Bez Sučića je Dinamo u HNL-u i europskim utakmicama odigrao 2002 minute, u kojima je primio čak 26 golova.

Sa Sučićem na terenu Dinamo gol prima svakih 158 minuta, dok bez Sučića na terenu Dinamo gol prima svakih 77 minuta. Ogromna razlika, iako bi se razlika vjerojatno smanjila s nešto većom minutažom Sučića. Ali uvjeren sam da bi razlika i dalje bila jako velika.

Već na početku sezone sam pisao da je veliki talent, naš jedini pravi zadnji vezni i da mora dobiti veliku minutažu ove sezone. To je sada jasno svima. Svima osim treneru Dinama, koji ga je - da bude tužnije, trenirao i prije pa bi trebao biti svjestan njegovih mogućnosti.

Petar Sučić - ključ za preokret sezone.
    8.1k
    Vrijeme je za Peru u reprezentaciji. Po formi najbolji hrvatski zadnji vezni.
  • BBBaranja
    1.9k

Pero nastupa za mladu repku BiH...
    Pitanje je za koju će repki zaigrati.
    8.1k
    Znam, baš zato sam i napisao da trebamo brže reagirati.
    8.1k
    Daliću ako si imalo normalan, nećeš ga pustit Savi Miloševiću i ostalim kokošarima.
    vs. Betis
    Dueli na tlu : 4/5
    Zračni dueli : 1/1
    Predriblan : 0
  • Krizy
    36.3k
    9-1-0 22-3. Učinak i gol-razlika Dinama u utakmicama u kojima je Sučić odigrao 60+ minuta.
    Od igrača koji su odigrali 1000+ minuta ove sezone, samo Perković (2.16) ima veći broj bodova osvojenih po utakmici od Sučića (2.12).