• Mrvica
    3.2k
    Strašan, strašan igrač! Baš mi je drago što je od ''otpisa'' došao do ovoga, i puno sreće mu želim, želim mu da postane naš stup obrane! Bravo Mauro!
  • Crusades1986
    9.6k
    Odlična je struka koja ga je skoro pustila u Osijek u trampi za Miereza, odlična.
  • Olmic
    2.7k
    cek nije ga pustila i sad opet ne valja?
  • Crusades1986
    9.6k
    Pa nije ga pustila jer Osijek nije pristao na ponudu.

    Zašto je uopće bio ponuđen za razmjenu!?
  • Infinity
    15.2k
    Da li Maura je*u takozvane svijece ili je do mene? Protiv Lokomotive dvije situacije (ako se ne varam) u kojima lose cijeni dugu visoku loptu, sinoc jedna prava svijeca nakon koje je cak bio ljut zbog kuta odbijanja? Stoper, opcenito nogometas bi to trebao perfektno procijeniti, pa makar i ne stigao reagirati, a on sav u cudu jer se lopta na korner liniji odbila u teren, a on gradio svog igraca i cekao da lopta izadje. Takve situacije mogu biti pogubne, to se mora ocistiti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    i ja sam isto primjetio, na stoperskoj poziciji je to pola gola. Jbg, fali iskustva, nadam se da će sazrijeti.
  • miro
    3.1k
    Perković po meni naočigled napreduje iz tekme u tekmu. Sad smo došli do toga da on vrlo dobro može pokriti dvije pozicije. Ali ono što mene najviše raduje je koliko on sudjeluje u napadima i kako se ne boji. Veliki potencijal je Mauro
  • Jurki
    8.5k
    Nadam se da Maura i Zileta vise nebumo tak skoro gledali da igraju skupa u paru. Vidi se da su obojica potencijali i to veliki potencijali. I treba pazljivo s njima.
    Imamo stopere za buducnost ali jos nisu na potrebnoj razini da igraju skupa.
    Uz KTC-ovo mentoriranje samo nebo im je granica.
  • Zagi
    4.9k
    Ogiwara Mauro-Max Rile/RPG
    Nevistić

    Uigraj i vozi.
  • kibic11
    131
    sad sam vidio snimku prvog gola jučer, znači tak loptu ne možeš fulat. nažalost puno još žganaca treba pojest za prvu momčad...
  • DiddyGuela
    856


    Al ga ti seres danas po svim temama. Bas si u formi vidim.
  • Danko
    552

    Si ti svjestan da lik ima 20 god?
    Stvarno misliš da nije normalno griješit u tim godinama?
  • Jurki
    8.5k
    Si ti svjestan da lik ima 20 god?
    Stvarno misliš da nije normalno griješit u tim godinama?
    Danko

    Upravo to.
    Posrat decka od 20 godina koji je prvo bil zakucan za recaro, pa bil opcija za otpis, pa vracan.. i ocekivati da ne pogrijesi protiv sedme momcadi la lige je glupost. Mauro je jebeni potencijal i sljedece sezone kad jos malo stasa bu top stoper.
    Stoperi grijese, i te greske se vide na semaforu.. jbg takva im je sudbina.
  • miro
    3.1k
    Njegova greška, ali zasmetao mu je i Hoxha. Po meni super škola, greška a nije nas kostala ispadanja
  • Brusa
    667
    za prvu momčad dinama ovog trenutka ne treba ni zrno žganca pojesti....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.