• dd29
    241

    Naravno, samo jedan gol prednosti imamo. I dalje su u igri. A svakako mislim da ima jačih protivnika od betisa, prije svega aston villa, a ovakav betis, bez ponajboljih igrača i u lošoj formi (dobili 3 od zadnjih 13), ne mislim da je bolji ni od fiorentine ili ekipa koje imaju sjajnu sezonu poput paoka ili fenerbahcea
  • dinamozivivjecno
    1.6k

    1.Aston Villa
    2.Lille
    3.Fiorentina
    4.Paok
    5.Fenerbahce
    6.Club Brugge
    7.Viktoria Plzen
    8.Maccabi Tel Aviv
  • dd29
    241

    Lille, maccabi tel aviv, viktoria plzen, club brugge, aston villa, fiorentina, paok, fenerbahce. To su nositelji (klubovi koji su bili prvi u skupini konf. lige).
  • bongo
    674


    U narednoj fazi tj osmini finala su nositelji pobjednici grupa, a svi koji prođu 1/16 finala su nenositelji tako da sljedećeg protivnika tražimo među sljedećim klubovima.

    Group winners (seeded)
    Aston Villa (ENG)
    Club Brugge (BEL)
    Fenerbahçe (TUR)
    Fiorentina (ITA)
    LOSC Lille (FRA)
    Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    PAOK (GRE)
    Viktoria Plzeň (CZE)

    Utakmice se igraju 7. i 14. ožujka

    EDIT: Dok ja studiozno napišem već tri posta prije mene :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Ajmo to danas proć pa izvuć Plzen ili Maccabi.
  • manikk
    230
    Dinamo ima veliku priliku plasirati se u treću osminu finala UEFA-inih natjecanja u zadnjih pet godina.

    kako je ovo lijepo za pročitati
  • rioda
    2.6k
    Nekako sam uvjeren u prolaz danas pa već razmišljam o idućoj fazi.

    Volio bih da izbjegnemo Aston Villu, Fener, Fiorentinu i Lille, Brugge i PAOK okej, a najviše se nadam Maccabiju i Plzenu.
  • Sava Krpa
    208
    s obzirom da nas sa Betisom ždrijeb nije "mazio" vrijeme je za nekog lakšeg protivnika. Bar na papiru.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Koliko nas je pomazio sa najlaksom skupinom, bilo bi fer da dobivamo samo najteze protivnike sad :sweat:
  • scooniepenn
    1.9k
    Ako nas je pomazio sa skupinom s kvalifikacijama ljetos je bilo baš suprotno. Od AEK-a i Sparte je teško moglo puno teže.
  • Patak
    2.2k
    S Aston Villom je ravnopravno igrao Zrinjski, mislim da možemo i mi. I protiv svih ostalih naravno.
  • hardek
    1.4k
    Aston Villa igra jako dobar nogomet ove godine, i utakmice sa Zrinjskim su definitivno bile ono klasično englesko "lako ćemo" u grupnoj fazi. Uz to sve na klupi im je doktor za Europu četvrtkom Unai Emery. Ako prođemo definitivno izbjeći ako je ikako moguće
  • Eduardo
    17.6k
    na Villu s Emeryjem koji je 10 od 11 trofeja u trenerskoj karijeri osvojio u natjecanjima na kup sustav i ispadanje, od toga 4 puta EL ne želim se sastati ni na lokalnom turniru a kamoli u KO fazi Konferencijske lige.
  • Mihaljević
    8.2k
    Izraelci su jako zajebani, opekao se ozbiljno Gent koji ih je olako shvatio, radije bi htio PAOK koji je bio egal sa Hajdukom ili Plzen koji u dvije utakmice nije ni malo pokazao da je bolji od Dinama.
  • Liks90
    1.1k
    hajduk nije mjerilo hahahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.