• dd29
    262

    Naravno, samo jedan gol prednosti imamo. I dalje su u igri. A svakako mislim da ima jačih protivnika od betisa, prije svega aston villa, a ovakav betis, bez ponajboljih igrača i u lošoj formi (dobili 3 od zadnjih 13), ne mislim da je bolji ni od fiorentine ili ekipa koje imaju sjajnu sezonu poput paoka ili fenerbahcea
  • dinamozivivjecno
    1.6k

    1.Aston Villa
    2.Lille
    3.Fiorentina
    4.Paok
    5.Fenerbahce
    6.Club Brugge
    7.Viktoria Plzen
    8.Maccabi Tel Aviv
  • dd29
    262

    Lille, maccabi tel aviv, viktoria plzen, club brugge, aston villa, fiorentina, paok, fenerbahce. To su nositelji (klubovi koji su bili prvi u skupini konf. lige).
  • bongo
    689


    U narednoj fazi tj osmini finala su nositelji pobjednici grupa, a svi koji prođu 1/16 finala su nenositelji tako da sljedećeg protivnika tražimo među sljedećim klubovima.

    Group winners (seeded)
    Aston Villa (ENG)
    Club Brugge (BEL)
    Fenerbahçe (TUR)
    Fiorentina (ITA)
    LOSC Lille (FRA)
    Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    PAOK (GRE)
    Viktoria Plzeň (CZE)

    Utakmice se igraju 7. i 14. ožujka

    EDIT: Dok ja studiozno napišem već tri posta prije mene :rofl:
  • NORTE
    9.7k
    Ajmo to danas proć pa izvuć Plzen ili Maccabi.
  • manikk
    230
    Dinamo ima veliku priliku plasirati se u treću osminu finala UEFA-inih natjecanja u zadnjih pet godina.

    kako je ovo lijepo za pročitati
  • rioda
    3.2k
    Nekako sam uvjeren u prolaz danas pa već razmišljam o idućoj fazi.

    Volio bih da izbjegnemo Aston Villu, Fener, Fiorentinu i Lille, Brugge i PAOK okej, a najviše se nadam Maccabiju i Plzenu.
  • Sava Krpa
    208
    s obzirom da nas sa Betisom ždrijeb nije "mazio" vrijeme je za nekog lakšeg protivnika. Bar na papiru.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Koliko nas je pomazio sa najlaksom skupinom, bilo bi fer da dobivamo samo najteze protivnike sad :sweat:
  • scooniepenn
    2.1k
    Ako nas je pomazio sa skupinom s kvalifikacijama ljetos je bilo baš suprotno. Od AEK-a i Sparte je teško moglo puno teže.
  • Patak
    2.4k
    S Aston Villom je ravnopravno igrao Zrinjski, mislim da možemo i mi. I protiv svih ostalih naravno.
  • hardek
    1.6k
    Aston Villa igra jako dobar nogomet ove godine, i utakmice sa Zrinjskim su definitivno bile ono klasično englesko "lako ćemo" u grupnoj fazi. Uz to sve na klupi im je doktor za Europu četvrtkom Unai Emery. Ako prođemo definitivno izbjeći ako je ikako moguće
  • Eduardo
    18k
    na Villu s Emeryjem koji je 10 od 11 trofeja u trenerskoj karijeri osvojio u natjecanjima na kup sustav i ispadanje, od toga 4 puta EL ne želim se sastati ni na lokalnom turniru a kamoli u KO fazi Konferencijske lige.
  • Mihaljević
    8.5k
    Izraelci su jako zajebani, opekao se ozbiljno Gent koji ih je olako shvatio, radije bi htio PAOK koji je bio egal sa Hajdukom ili Plzen koji u dvije utakmice nije ni malo pokazao da je bolji od Dinama.
  • Liks90
    1.2k
    hajduk nije mjerilo hahahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.