• serbus
    3.7k


    Što "lakše" pa do finala.
  • NORTE
    9.7k
    Realnost, dinamo je prošao Betisa, u ždrijebu je osmine finala KL i napunit će Maksimir protiv Rijeke.
  • DrawTube
    3.4k

    kako?

    Nema igre, bruka u hnl, trener koji gubi svaku tekmu, neuspješna borba Boysa, prazne tribine, nikakva atmosfera, Torcida nas nadglasava u vlastitom gradu..

    Ah zaboravio sam, nismo na RTL Direktu
  • sanjinlego
    2.2k
    Europski, a naš - Dinamo Zagreb!

    photo-output.jpg
  • jedan u nizu
    6.7k


    Kako je sada jasno da su na tim utakmicama na sjeveru prodavali barem 1000 karata vise po etazi! :D
  • Boycie
    511
    Tu je na sjeveru 12k bar...
  • Ijayi Atiemwen
    814
    Kako je sada jasno da su na tim utakmicama na sjeveru prodavali barem 1000 karata vise po etazi!

    I svima dobro :)
    jedan u nizu
  • badjibadara
    1.8k
    Tu je na sjeveru 12k bar...Boycie

    12222
  • Tongo Doumbia
    2.7k
    Malo su se slegli dojmovi, pa ostavljam svoje mišljenje. Upali smo u euforiju, baš svi, nisam ovako nabrijan oko Dinama od onog ludog ritma na proljeće 2022. i Lige Prvaka te jeseni. Dakle, skoro dvije godine. Zasluženo je ovo!

    Prije svega, stojim iza onoga što sam napisao na poluvremenu prve utakmice u Sevilli, ova momčad može igrati europski nogomet, itekako kvalitetan.

    Bilo je tu na Zoni svega ovih par dana, ali nema potrebe da se nekome oduzima pravo na mišljenje, pa svakom njegovo. Bilo je i stavova da će nas Betis odradit s tri razlike, ne znam samo na temelju čega. U prvoj smo ih, kao i večeras, taktički pojeli .

    Ovi dečki itekako vrijede, zato sam i nakon one muke protiv Varaždina rekao da se ne treba zamjerati ništa, dva dana prije bio je let, golemi umor, "prešaltavanje " sa Villamarina na Nikolu Šafarića. Vjerujem da je odvratan osjećaj, baš zato su ta tri boda, teško izvojevana, znatno slađa.

    A večeras? Što reći, muški, fanatično, dinamovski. Šteta primljenog gola, no brzo smo se digli u drugom poluvremenu, što pokazuje i da smo "unutra" 200 %.

    Nedjelja? Bit ću iskren, očekujem bitku, u svakom smislu. Ono što me najviše čini optimistom je da smo protiv njih odigrali najbolju domaću utakmicu ove godine, a dojma sam i da smo zaslužili pobjedu na Rujevici, s tim da me i dalje peku ta dva diletantska gola koja smo primili.

    Kako god, ponovit ću se po stoti put, ovi momci su najbolje što imamo i s čim raspolažemo. Tako je sada i biti će do kraja ove teške i mučne sezone. Kako god se ona završila. A do tada... Neka drhti cijela Europa hehe.
  • emilperska
    3.7k
    Naredna 3 tjedna igramo 2 tekme tjedno. To ce bit 5 tjedna u nizu tak.. ako prosirimo uzorak na 8 tjedana, od toga 6 tjedana 2 tekme tjedno..
    Znam da je floskula, ali treba prosirit rotaciju.
    Rile, Petko, Mauro, Baturina ce izginut..
    Halil, Kule, Ogiwara i RPG moraju odraditi svoje. Ja stvarno mislim da oni to mogu..
  • emilperska
    3.7k
    Od rujna zamisljam tu scenu da klosari iz UEFAe micu finale ovog New Age Intertoto kupa (nemojte me hejtat) iz Atene i premjestaju ga u Dublin ili Peštu gdje mi ulazimo kao Gotovina i Rojs u Knin i osvajamo ih! :starstruck:
  • Ginger Baker
    27
    Ma nemamo ništa puno pričati...ranjeni smo, napadnuti od strane raznih strvinara ali smo i dalje lavovi..koji se kotrljaju...Kako kažu u Papillonu - "Još sam tu gadovi..."

    https://www.youtube.com/watch?v=-DSVDcw6iW8
  • plavac173
    2.6k
    Pozdrav za sve od "dva najveca neprijatelja" na terenu :kiss:

    IMG-4779.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.