• BluePhone67
    3.3k
    8hnf196yrhgbdd48.jpg
    kaq2ep538kmthuaq.jpg
    s8amfs8q6x1ijav0.jpg
    ldrdx5sk3gapen29.jpg
    cfheuu10ji5p6giy.jpg
    97y318rox6vqt6dd.jpg
    04ika8z2r5gp5b9o.jpg
    9tqn8ssh4xk0vj96.jpg

    Sn 27.11.2019
  • Mali dioničar
    14.2k
    Fotogalerija Atalanta San Siro...

    z77fk6ajl3cdi8z0.jpg
    inoxz4tfd17vadta.jpg
    jkve745zy1kzzq3p.jpg
    fnj7j2qbkqc9364x.jpg
    pr89575qdfl6hyrt.jpg
    8kqe2ajxlq4q7i8d.jpg
    4n8s7pyv16vdc6hi.jpg
    uvy1lgcwzql4s4m6.jpg
    g29spkw02m06g2ps.jpg
    xqmuyoweldpstbbb.jpg
    bvxgjvtpfjh8jkyh.jpg
    ynfukopfvp25lpkw.jpg
    nthl3ihzszaeyk30.jpg
    b848m86uv443gbtt.jpg
    neypv80vau7j40np.jpg
    c6ch3uwy0q7aijqe.jpg
    gnzxqemdtl5yhoxu.jpg
    mkrphrsfhll9559c.jpg
    b8lvxup395mya960.jpg
    hysh7i51nw2jmky0.jpg
    9nkvgh3rq2b4fht4.jpg
    ntavkeiu5d2nu4sk.jpg
    vm1dysiv6yryulji.jpg
    tqetnm0wk1cii6d3.jpg
    w8z9h4sjlp4tvd7h.jpg
    y8e2snlq4az6q5ua.jpg
    387itp5wy0b1jmoe.jpg
    5kt6kvbu1zhf90xr.jpg
    poddymoz19r6hzq1.jpg
    cz3p53lukh2k817w.jpg
  • Mali dioničar
    14.2k
    Pazite finu damu...fakat su se potrudili napraviti šal... :clap:

    7hda8wnd4x06f9wq.jpg
    2jh9jdx0yzn8xc0x.jpg
  • BluePhone67
    3.3k
    afpaqddworz75zic.jpg
    594szqcmbzp55yix.jpg
    dmcm7f2vh8u7ys69.jpg
    fuab4vu2i6hxhss0.jpg
    ugp8hqlsez2du1wk.jpg
    3bxs0dgy2wdv0m47.jpg

    Sn 28.11.2019
  • Kwedi
    3.8k
    malo kurčevit naslov "naravno da možemo pobijediti City".

    mislim, naravno da i ja mogu jebat u teoriji Lidiju Bačić, al šanse za mene nisu nešto velike...
  • Draž
    1.1k
    A gle, sad nemaju kaj osim nabrijati i sebe i nas da će ih pojesti. Nemaju kaj kalkulirati jer ionako ne ovise o sebi. Pa nek poginu muški.
  • Kwedi
    3.8k
    okej, al malo realnosti ne bi škodilo.

    bjelica kao da je pobjegao iz disneylanda s "naravno da možemo pobijediti city", a protiv najskuplje ekipe svijeta obranu krpa s juniorima ili lijevim bekom koji cijelu polusezonu gotovo da nije igrao
  • FLYZG
    27
    ...slažem se s tobom što se tiče realnosti,jer upravo zbog nerealnih očekivanja i najavljivanja svega i svačega se dogodi onako nešto u Milanu...,toliku količinu drkanja na tu tekmu i najava o rasturaljki nisam već dugo vidio i slušao kao u slučaju te utakmice,ustvari jesam,par dana prije protiv hajduka...,i što se onda dogodi,sami sebe i momčad izbacimo iz takta i sjebemo obje tekme...,uglavnom treba ponizno do kraja,jer i drugi treniraju,gledaju,slušaju,Atalantu se shvatilo kao da se ide u najmanju ruku na noge Pušćoj Bistri,a ne momčadi koja je trenutno u samom vrhu talijanskog nogometa!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nisam uopće stekao takav dojam, u kojim medijima je to tako bilo ili su to igrači i Bjelica u tom stilu najavljivali?

    Što se tiče Cityja pa neće Bjelica reći nemamo nikakve šanse. Ne treba sve što treneri govore shvatiti doslovno.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dinamo ima 3,4 igrača koji su jednaki ili možda malo bolji neg Atalanti i..ostali su razina niže i to se vidjelo. Ali to je u redu. Mi ne možemo davati 10-15 miliona za malo bolje igrače.mi vrhunskog igrača možemo samo proizvest. Kupit nikada. Bjelica iz dilavera, ktc-a ili čak i Oršića izvlači maksimum maksimuma..nije slučajno što Oršić nije eksplodirao ranije nit što nitko nikad nije prepoznao dilavera kao jeftinu a dobru kupovinu. I sasvim je prihvatljivo da oni odigraju jednu utakmicu na razini kakvoj su zapravo bili prije godinu i pol. Dinamo može istrpiti jednog koji ne igra svoju najbolju igru protiv shakhtars ili Atalante ali čim je i ijedan više, gotovo je.
    I tko išta prigovori da oni nisu dali sve od sebe ili da je bjelica nešto zajebo tj nije reagirao, taj pojma o nogometu nema..
  • xavier
    11.1k
    Koliko god inače ja prvi ne volim samopouzdanje bez pokrića, što bi Bjelica sad trebao reći? "Idemo odraditi utakmicu, ali realno nemamo nikakve šanse"? Koja bi bila poanta?

    Pa naravno da će reći da ih možemo pobijediti. Trener jedino to i smije reći.
  • platini
    230
    Treba na Maksimiru pustit da trava naraste do maksimalne dopuštene visine ako već ne bude našeg saveznika snijega.

    Samo ne znam ko će igrati stopera...ja mislim Ademi.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Moubandje, tako barem kaže Bjelica :cool:
  • The Undertaker
    4.1k
    Za tri boda se isplati pretvoriti Maksimir u krumpirište. Odigrati sve utakmice i treninge, uključujući i Dinamo II na glavnom terenu. Pa neka onda igraju sitni vez.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Do Cityja treba odmoriti par glavnih igrača ako je ikako moguće. Osobito to vrijedi za Petkovića, kadar nije najbolji za LP, ali za HNL bi trebao biti dovoljno dobar i širok bez obzira što je liga zanimljivija od prošle godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.