• Kreten
    84
    Vjv nepopularno, Baturina je meh igrač ja ne vidim ništa tolko posebno u njegovoj igri kao što svi tepaju hvale, štoviše često radi bezvezna bezidejna dodavanja. Evo za primjer jučer imao je 2 situacije kad mu je Hoxha dao loptu i protrčao a on mu nije dao povratnu iako je imao otvoreno dodavanje neg prebacivao dijagonalu na drugu stranu.
  • EastsideZg
    166
    ne bi baš rekao "meh igrač", ali da smo svi očekivali više od njega - jesmo. Ipak razina ispod Olma.
  • Maki2
    418
    Mene cak taj dio i ne smeta. Najvise mi upadaju u oci brzina i motoricnost. Taj dio bas i ne mozes korigirati previse. Kad bi imao Olmovu motoricnost bio bi vjerujem i bolji igrac od njega.
  • Jurki
    8.3k
    al trebas uzeti i u obzir ko je treniral Olma, a tko Baturinu.
    S tim da je Olmo imal puuno kvalitetnije suigrace.
    Baturina je razina ispod Olma, al su Cacic, Biscan i Jakir treneri dvije razine ispod Bjelice.
  • Maki17
    174
    Ne igramo kao šampioni i ove godine ništa od naslova. Nećemo ni danas pobijediti Varaždin
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ako Dinamo ove godine ne obrani naslov krenut ce niz rijeke ili hajduka i prvenstvo necemo vidjet par godina
  • Jurki
    8.3k
    ako Dinamo ove godine ne obrani naslov krenut ce niz rijeke ili hajduka i prvenstvo necemo vidjet par godinadinamozivivjecno

    A to temeljis na cemu?
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    jednostavno je, da netko od njih teoretski ude u Ligu prvaka uzet ce ogroman budzet od lige prvaka i imat ce za bolje transfere dok mi sa konferencijskom ili europskom necemo imat za kikiriki
  • SjevernaStrana
    639
    mislim da oni u ligu prvaka ne mogu ni teoretski uz duzno postovanje
  • San Lorenzo
    11k

    Njihove šanse da uđu u LP su jednake mojim šansama da večeras gužvam plahte sa Sydney Sweeney i Zendayom.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ma usrat ce ih kad tad da udu u skupine
  • Danko
    538

    Nikako
    Što se tiče ajduka, ako i osvoje ( a neće) svejedno moraju prodati pukštasa, sigura, sahitija , livaja je ionako već bivši, brekalo ode, i opet su prosjek
    Ako rijeka osvoji ili ne osvoji ,mišković će ionak prodat sve što vrijedi i vraćaju se u prosjek.
  • Ludovic IX
    5.1k
    a onda je svizac zamotao čokoladu.. 0,0001% je šanse da hajduk ili rijeka sa svojim koefom uđu u ligu prvaka..

    baš su neki dosadni sa tom najvaznijom sezonom.. samo neznam zasto je ova vaznija od one iza ..
  • Jurki
    8.3k
    jednostavno je, da netko od njih teoretski ude u Ligu prvaka uzet ce ogroman budzet od lige prvakadinamozivivjecno

    To se bu dogodilo nikad. Ni u teoriji nije moguce jer Rijeka i pogotovo jogurt imaju katastrofalan koeficijent. Bili bi nenositelji od pocetka kvalifikacija..ako bi vlovili konf ligu to bi bil top rezultat za njih.
    Sve ostalo je u sferi znanstvene fantastike.
    Jedino kome moze donesti veliku financ. injekciju je Dinamu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Prejake su mi ove dugoročne prognoze!

    Rijeka je prošle sezone na polusezoni bila u zoni ispadanja, toliko o tome...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.