• Jaro
    5.5k
    pa to je i moj zakljucak. Svi nesto podivljali, a realno - prvenstvo kao i svako drugo. I sad zbog toga se spustati na neke nivoe iznad kojih smo se izdignuli nema smisla...
  • The Undertaker
    4k
    Kao svako drugo bi bilo da je konkurencija samo Rijeka. Ako ga osvoji Hajduk, onda nije kao i svako drugo.
  • NORTE
    9.1k
    Jarnijeva izjava mi ne bi bila toliko problematična, jer je hajdukovac i ujedno bivši grač Betisa, ali kao izbornik U17 to nije trebao izjavit.

    Prije svega, hajdukovci nas mrze i odrasli su ili živjeli u takvom okruženju, a on je jedan od njih.
    Imamo reprezentativce Pašalića i Vlašića koji isto misle, a sigurno ih ima još.
    Perišić je izjavio da će slaviti gol protiv dinama u dresu Bruggea pa ga je cijeli Maksimir vrijeđao.

    Sjetimo se da je Šimić izjavio da će navijati za Milan, kao i da je Šokota na tekmu protiv Real Madrida doveo svog malog u Ronaldovom dresu.
  • Jaro
    5.5k
    Sjetimo se da je Šimić izjavio da će navijati za Milan,NORTE

    Ajmo ne lagati
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Sjetimo se da je Šimić izjavio da će navijati za MilanNORTE

    Koji je u tom trenutku bio zaposlenik Milana.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ako se ne varam, Simic je to demantirao..
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Vidis toga se ne sjecam, ali i da je stvarno to rekao, to je normalno jer je to njegov poslodavac.
  • Jaro
    5.5k
    i nigdje ne postoji trag te izjave - osim po forumima i face komentarima... Pitali ga u Gazeti da prokomentira skupinu nakon zdrijeba i za koga ce navijati:

    Ja sam iz Zagreba, Dinamo je moj klub, a Milanov sam zaposlenik. Navijam u ovoj skupini i za Milan i za Dinamo i malo za Salzburg jer je to klub mojeg sina Roka. Bio bih najsretniji da Dinamo i Milan prođu skupinu kao prvi i drugi, a da Salzburg bude treći. No, naravno, nešto se pita i Chelsea koji je sigurno i dalje favorit za prolazak, ali vjerujem da Dinamo može napraviti jako puno u ovoj skupini",
  • jedan u nizu
    6k


    taticevci na aparatima
  • rioda
    2.4k
    Ne jebe ih ništa, viđao sam ovih dana na članke o mogućem ulasku Bobana u Dinamo slične komentare, tipa da se ne može odlučiti navija li za Dinamo ili Milan. Uglavnom sve isto, samo su zamijenili prezime Šimić sa Boban :grin:
  • Riot
    1.7k
    Ponovit će se Sparta
  • Brusa
    705
    pa mogao si pričekati bar do sutra :grin:
  • Captain America
    13.7k
    Treba malo ohladiti s hypeom oko Bernauera jer smo se već opekli nakon preuranjenog veselja i jedne dobre utakmice nekih igrača. S razlogom ga dva trenera nisu šmekala, a vidjelo se i na primjeru Perkovića kolko je našim stoperima teško bez gospodina Bogoljuba.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    stvar je u tome da ga, pa ja prvi, nisam zazivao zato sto je Maldini i jer nikad nece pogrijesit. Zasluzio je priliku prije nego se povuklo 19 godisnjeg stopera i proglasilo ga Mesijom jer jadni Francuz nije ni za drugu ligu. Sve sto je Bernauer do sada odigrao u HNLu je bilo i vise nego korektno. Kiks na 4:0 protiv Rudesa i to je to.. do gola Plzena nije dovela jedna pogreska nego hrpa njih koje su rezultirale fliperom i jako dobrom glumom. Jakir je seronja kojem se posrecilo da ga vade igraci iz 3ceg plana.
  • Captain America
    13.7k
    Zasluzio je prilikuEfes Pilsen

    Apsolutno.

    Samo želim kod ljudi malo regulirati razinu očekivanja jer se ne mogu zaključci donosit nakon jedne utakmice i ne želim da se dečka pljuje kad pogriješi prvom prilikom i krene zazivati Lovrena, Laifisa i Batagova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.