• Jaro
    5.7k
    Biti ce 3 promjene u prvih 11 od utakmice sa Sevillom a jedna od tih je Nevistic umjesto Zagorca
    — plavac173

    Nevistić je branio u Sevilli
    marcio amoroso

    A bogme se igralo protiv Betisa a ne Seville...
  • Peškaman
    2.6k
    RPG je jutros postavljen na najavu utakmice,znači Rile odmara što je i logično zbog mogućeg trećeg žutog.
  • Peškaman
    2.6k

    Sevilla je grad u Španjolskoj, Real Betis i Sevilla nogometni klubovi,gradski rivali.
  • plavac173
    2.6k
    A bogme se igralo protiv Betisa a ne Seville...Jaro

    Legendo najveca :rofl:
  • jedan u nizu
    6.2k
    sletili su u petak rano ujutro, i logicno je da su jucer imali slobodan dan.
    Ali kaze danas je drugi dan, odmor je u najvisoj točci.
    Sutra je utakmica.
    Jel moguce da mi necemo imati trening izmedu dvije utakmice ili?

    Mislim naravno da je tempo cet-ned zeznut, ali bas da se ne moze napraviti nekakav pripremni trening za utakmicu, to mi nije jasno.

    Mozda grijesim, mozda sm ga krivo shvatio
  • plavac173
    2.6k
    Izmedju ovakvih utakmica bude samo rehabilitacijski trening.
  • jedan u nizu
    6.2k
    od utakmice sa Sevillommarcio amoroso

    @Jaro drž se

    covjek je ukazao na tipfeler, jer je kolega marcio napisao utakmica SA Sevillom.
    Sta zajebavate covjeka bezveze :P
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    bit ce oko 9-10 tisuca ali naravno da ce brojaci ponovno zakazat pa ce se smanjit na 6-7 tisuca kao i inace.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Nevistic je promjena jer Zagorac brani prvenstvene utakmice. Jos su dvije promjene, pretpostavljam RPG i za trecu ne znam. Max je "novitet", Sucic - Bulat ili Kaneko - Spikic.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Nevistic na golu sutra, Zagi navodno ima problema malih sa kukom i sa prstom.

    Ajmo Neva, drzi tu razinu i dokazi da trebas ostati jedinica!
  • Peškaman
    2.6k
    Mislim da će Špikića 'čuvati' za Betis,brz po strani za eventualne kontre.
    Možda Vidović- Hoxha treća zamjena.
  • Facke
    2k
    Onda ocekujem da zutra Max igra
  • Jurki
    8.8k
    Nevistic na golu sutra, Zagi navodno ima problema malih sa kukom i sa prstom.jedan u nizu

    Ma Jakir je populist i zna da mu posao ovisi sve više o onome što javnost misli i piše, a sad mu je i Vice napisao tekst da mora igrat Nevistić. Mislim da nema šanse da stavi Zagorca u prvu postavumiro

    Veoma zanimljivo.. koja slucajnost. Nakon kaj su se svi raspisali da Nevistic treba biti prvi golman.. Zagi je ozlijeđen.
  • Orc123
    5.2k
    Ulazi RPG, Ogiwara i Nevistic...
  • NitkoBitan
    12.4k
    Tovarima je trebala ozljeda Kalinica da se "golmanski" preporode i nadu razlog za cementiranje senatora na klupu. Evo i mi smo slicno docekali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.