• Marley
    901
    Mislim da je ova sad prilika za Nevistica "biti i li ne biti". Ako je Zagi stvarno ozlijedjen, sad je sansa da se pokaze i ostane na nivou.
    Nek mu bude treca sreca!
  • plavac173
    2.6k
    Vjerovatno ovaj sastav:

    Gabriel-Rile (umor, 2 žuta)

    Perkovic-Bernaeur (izašao je zbog ozljedice u Sevilli a sumnjam da ce ga forsirati 2 utakmice za redom u prvih 11)

    Vidovic-Hoxha (jednostavno jer je Hoxha los, za sad)

    (Vrlo moguce da Ademi krene ispred Sucica jer nije imao pravo nastupa protiv Betisa, ali stavio sam Sucica jer ni on nije ulazio s klupe)

    IMG-4483.jpg
  • Mihaljević
    8.2k
    Nisam siguran za dosta stvari u životu, al' sam siguran da Max igra prvih 11 sutra.
  • plavac173
    2.6k
    Nadam se ali bi mi malo cudno bilo da toliko dugo ne igra i onda ga isforsira dvije za redom u 3 dana, tim vise jer je izasao zbog neke male ozljedice, no nadam se da si u pravu.
  • E46
    160
    Nadam se da Petkovic nece igrat danas i da ce Kulenovic dobit sansu kao i da Hoxha starta od prve.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Igra se sutra
  • deda
    28.2k
    Da napišemo i ovdje za one koji ne prate temu ulaznice. Palo je više od 2.000 ulaznica za sutra što ukazuje po ritmu na veći broj gledatelja nego protiv Gorice.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ne vjerujem da ce Petko krenuti od prve, mislim da ce uci u drugom poluvremenu ako ce biti potrebe za tim a Max mora bit u prvih 11.
  • Marley
    901
    Ja ne bih da Petko starta (iako mislim da hoce). Radije nek odmori i fizicki i mentalno (jer cini se dosta napet i cudljiv zadnje vrijeme haha). Mislim da se dosta potrosio u cetvrtak, a budimo realni, nije da je tip sa beskonacnim energetskim zalihama :D
    Uvijek lako udje na poluvremenu ako je frka, cemu forsirati. Dajte tog Brodica da vidimo napokon.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Mislim da je svima jasno da Petko sam odlucuje hoce li igrati ili ne.
    A trenutno je od Jarnija napaljen pa vjerujem da ne zeli propustiti sljedeci niz utakmica.
  • Marley
    901
    Apsolutno.
  • Nolifer
    6.7k
    Mislim da treba otvorit lagano predictor :strong:
  • wolfgang14
    1.1k
    Istina da je Petko napaljen, ali treba nam i protiv betisa u cetvrtak i nemojmo zaboravit na rijeku u nedelju. Tako da bolje da odmori
  • E46
    160
    Lapsus, moja greska, ne mogu docekat tekmu pa laprdam
  • Riot
    1.8k
    Ne dobijemo li ove geliptere glasat ću za DIS
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.