• Mihaljević
    8.2k
    Za MILIJUN EURA godišnje dovedeš prvog strijelca Ligue 2 , Zweite, Serie B, kao onaj Pohjanpalo, kao što je bio Krasso itd. Lovren je veliko ime, ali milijun godišnje? Pa zar nam nije Drmić dosta?
  • i more je plavo
    891
    Redovito treneri preuzimaju poslove u klubovima koji su u problemima - rezultatskim, financijskim, upravljačkimKaktus Car

    Ali kad imas sve te probleme na hrpi i jos k tome i momcad koja je lose izbalansirana......i gotovo sigurno barem pola uprave nece ti stajati iza leđa, nego cekati da zaseres, pa da vele da su oni bili u pravu, sportski sektor je devastiran, nema SD-a s kojim bi pricao o viziji ???
  • sanjinlego
    2k


    Mislio sam sporazumni kao sporazumni, da oprosti dio novca, te da mu isplate dio. Ali oni ne pristaju. Lyon ne želi to. Nudio mu je i Besiktas za godinu i pol 6 milki ..

    Nek nas iznenade, večeras.

    I jedva čekam da saznamo na koji način je dogovoren Hoxha, odnosno za koji novac. 900 tisuća i “prebijanje” preko ugovora Šakote i Crnca ili kako ..
  • Ivan0302
    265
    Kaj je sa ovim štoperom Cipraninom dokle je došlo?
  • Orc123
    5.2k

    Iskreno samo oni znaju....vidjet ce se sutra...
  • Nogo
    1.3k

    On ni sam ne zna da smo ga kontaktitali i normalno teenira u Belgiji.
  • emilperska
    3.2k
    Dajte mi odgovorite (vi zonaši, ne novoregistrirani botovi i PRovci spojeni na Zonu), zasto bi cekali Varazdin pa da smjenimo S.J.?
    Varazdin cemo dobit usprkos njemu na klupi i sto onda dalje? On je trener za osvojit naslov hahahah?
    Pa on sam ne vjeruje u to vise, nego prca cijeli klub radi otpremnine plus sto ocito ima mocne zastitnike..
  • Ivan0302
    265

    Hvala na odgovoru, ali neka nam je Bog na pomoći.
  • Armagedon13
    958
    Čemu negativa,a Jakir sutra kreće po tetovažu
  • i more je plavo
    891
    Varazdin cemo dobit usprkos njemu na klupiemilperska

    Mislim da je barem 90% ovdje prisutnih isto mislilo i za obadvije utakmice protiv Lokomotive, prvu zbog nabijanja Slovenaca na pripremama, a drugu zbog "velicanstvene" pobjede protiv Gorice.
  • Georg Koch
    3.7k
    Za MILIJUN EURA godišnje dovedeš prvog strijelca Ligue 2 , Zweite, Serie B, kao onaj Pohjanpalo, kao što je bio Krasso itd.Mihaljević

    Sta je taj Pohjanpalo ostvario u karijeri da bi milijun eura godisnje za njega bilo ok?
    Sta je taj jebeni Krasso uradio, koji su mu dosadasnji dosezi? Osim sto je na pocetku bljesnuo, u pazi sad Srpskom prvenstvu. Nema dalje, ustat i rec KRASSO.
    Protivnicima se vec tresu gace na pomisao ta 2 dokazana, rasna strijelca.
    Daj jesi realan ti?
    Odnosno, za njih bi bilo ok dati taj novac, a za Lovrena ne bi? Koji je prije godinu dana bio 3.na svijetu sa repkom.
    O prijasnjim dosezima u karijeri, i samoj karijeri mislim da je suvisno i pricati...
    Nema dalje, majke mi nema dalje kakve ovdje fascinantne stvari se daju procitati :halo:
  • Jaro
    5.7k
    ne treba ostat ni 5 minuta vise, nije trebao docekati ni pripeme, nije trebao preziviti Balkani, nije trebao nikad ni sjest na klupu, a mi smo trenutno u takvom stanju da ni protiv Rudesa ne racunam unaprijed pobjedu...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Hahaha...Pohjanpalo. Daj 5 milja godišnje, nismo sirotinja.
  • Yovitssa
    345
    Ako misle dovest nekog iz hnl bolje da nas nitko ne trenira!Orc123

    A kaj misliš koga ovi debosi mogu dopeljati nego HNL ime (ili po mogućnosti neku recuklažu)... :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.