• BluePhone67
    3.3k
    Bjezimo od srzi problema, a to je da "skoro" svaki taj igrac bio u njegovoj agenciji i da se on namirio od njega ali i kluba jer klub nije njegov koju je koristio isključivo za svoju agenciju . Da, se u svakom promasaju kluba ne govori i ne okrivljuju istog, dok za uspjesne se uzdize iskljucivo samo njega trebamo se zapitati zasto placamo skauting, sportskog direktora, trenere itd. To je najvece zlo i svaka pohvala upucena njemu je novo dizanje ega i stvaranju kao jedinom spasitelju svemira cak iznad samog kluba i tu se onda trebamo zapitati dali je klub ZM ili je klub Dinamo Zagreb, dali promasaje placa klub iz svoje kase ili ZM iz svog dzepa.

    Dali je Bjelica uspjesan iskljucivo zato sto je ZM vizionar pa mu je to omugucio, a ovaj samo poslozio kockice, ako i to jer kaze Bjelica dda se ovaj razumije u nogomet kao rijetko tko, pa mozda mu i suflira svaku utakmicu taktiku i koji ce igraci igrati, a Bjelica samo lutka na koncu jedinog i neponovljivog ZM.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    0hdqhzz9lwfxxp67.jpg
    Jebi ne vadi
    Šta bi tek bilo da su izazvali Tottenham
  • reziser
    6.4k
    Gojak iz dinama u Getafe za 15 miljona eurića?
    izvor dnevni avaz :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Ako im ne ostane za kartu odnijet cu ga ja na ledjima do Madrida.
  • Bosna86
    11.6k
    Hahahahahaha gasi sve
  • reziser
    6.4k

    vidim
    on ti je ljubimac :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    jel to ljubomora po nekoj zavičajnoj liniji? :brow: :lol:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel to zato sto sam musliman?
    :lol: :joke:
  • Infinity
    15.2k
    Gojak mi je strasno drag igrac, volio bih da poludi i igra kao proslu jesen, al tesko. Vec je skoro godinu u ku*cu i dobiti 15 milijuna za njega je top topova.
  • Markelo
    2.5k
    15 milja za Gojaka? Pa za Olma je ponuda ljetos bilo jedva za 20 mil., a onda ce kao netko dat 15 za Gojaka
  • platini
    230
    Gojak je bio najbolji igrac reprezentacije BiH u ovim kvalifikacijama. Mislim da to vise govori o BiH nego o Gojaku ali ovi iz Getafea i ostalih klubova toga nisu svjesni.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nešto se bojim da bi na ljeto mogli otić redom Livakovic,Perić(ako ne 2020 onda 2021 jer ce biti stoperska uzdanica na EURU),Gojak,Moro isto ko i Perić, i onda ovamo Olmo Oršić Petković i negdje sam čito da Hajrovic ima nekih ponuda iz Turske
    Tako da ako odu treba se oslonit na Joska,Horkasa,Majera i ostale treba im dati sansu i uzdat se na njih ne smije se onda klub i njih rjesit u narednih 2 3 godine dok ne postanu IGRAČI a imaju potencijala velikog da to učine
  • Dudu
    2.6k
    Livaković i Olmo.

    Oršić, Perić i Moro neće nigdje, nema smisla.. Petković ako bude baš nemoralna ponuda. Za Gojaka mi svejedno, to ne bi ni smatrao velikim nedostatkom, a i ako ostane ok je..

    A da se mene pita, riješio bih se Andrića, Leškovića, Hajrovića, Belog i Shituma..
  • markoli
    1.7k
    Navodno Juve nudi za Olma 28 mil. EUR + 10-15% budućeg transfera + Pjaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.