• deda
    28.6k
    Eto vidiš relativnosti, prilično sam siguran da Bjelica nikad nije rekao da je itko kriv za išta, a pogotovo ne svi.
  • BluePhone67
    3.3k
    Eto vidiš relativnosti, prilično sam siguran da Bjelica nikad nije rekao da je itko kriv za išta, a pogotovo ne svi.deda

    U pravu si, također nikada nije rekao krivu rijec o nikome ni kada ima pokrica, slađe mu je dodat gas i jos nadodat koju pohvalu da sve bude kristalno jasno.
  • deda
    28.6k
    Da, evidentno je kako se ne slažemo u mišljenjima o Nenadovom karakteru. Kao i u svemu u životu, vrijeme će reći svoje.
  • BluePhone67
    3.3k
    Mogu se slozit da je najbolji trener Dinama od HNLa, al ne mogu se slozit da je karakterno blizu toga jer njegove izjave o Zdravku i njegovim hvalospjevima mi ukazaju na to.
  • Ludovic IX
    5.8k
    A koji je bio karakter? Soldo što je otkaz dao na TV-u? Ponavljam, svi su lijepo o Mamiću i suradnji s njim govorili dok su bili treneri
  • BluePhone67
    3.3k
    Primjera radi. Svi smo mislili da je Dinamo doveo Petkovica na nagovor Bjelice, tako i Dilavera itd. A on sam kaze da ga nije doveo ni Dinamo ni Bjelica vec Zdravko. Sto je ruzno, prije svega prema klubu koji se stavlja u drugi plan na marginu i koji ga placa i njega i igrace, bez obzira koliko je ZM imao prste u tome, a drugo se trebamo pitati koga mi onda placamo da nam vodi skauting i sportskog kada nitko nista ne radi jer sve Zdravko radi sam i kao trece tko je doveo Andrica, Belog, Moubandje, Pinta i ostale promasaje, zasto Bjelica kada je tako iskren i karakteran ne kaze nesto i o tome ili je to tabu tema.
  • xavier
    11.2k
    A koji je bio karakter? Soldo što je otkaz dao na TV-u? Ponavljam, svi su lijepo o Mamiću i suradnji s njim govorili dok su bili treneriLudovic IX

    Kad već pitaš, Soldo je meni osobno ostavio daleko najbolji dojam što se toga tiče. Osvojio prvenstvo i na presici nakon toga izjavio da odlazi jer ne može ovako raditi te da ne želi iznositi prljavi veš u javnost.
  • Kwedi
    3.8k
    Najbolji trener zadnjih četrdeset godina, od njega se sad traži još nešto više nego kaj bi trebao biti.

    Maknimo se od Dinama, u kojem to klubu trener govori protiv uprave i ruke koja ga hrani, odnosno odgovora o njemu s "da ili ne"?

    Isto tako, jel i na poslovima gdje svatko od nas radi, javno kritizira politiku firme i sve to prođe bez problema?
  • Guinness
    2k
    Maknimo se od Dinama, u kojem to klubu trener govori protiv uprave i ruke koja ga hrani, odnosno odgovora o njemu s "da ili ne"?Kwedi

    Čitaj 2 posta iznad; nitko ne smatra ili govori da bi Bjelica trebao išta reći protiv ZM. Može gospodski komentirati kako ne zna ništa na tu temu, niti ga zanima ili bilo što. A ne čim ga se upita nešto na sva usta hvaliti...
  • marcio amoroso
    33.1k

    Pa njega kad se pitalo za tu presudu mamiću je rekao da ne zna ništa i da je to privatna stvar mamica.
  • BluePhone67
    3.3k
    Znaci mozemo se slozit sa cinjenicama, mozda i najbolji trener ikada u Dinamu, a karakterno kako ga poslodavac placa, a poslodavac je lopov i sljedeci put ga kada kaze da je Zdravko Mamic tvorac ovog uspjesnog Dinama a i teprezentacije i da je on doveo samo uspjesne igrace jer lose on ne dovodi onda se ne mozemo ljutit na ljude ovdje kada netko napise da je to Mamiceva prcija.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je gore da bude šonjo i ne kaže ništa. I ne hvali ga na sva usta samoinicijativno, dobije pitanje, pogotovo u live emisiji (ili npr u Nacionalu) i izlaje to kaj izlaje.

    Meni je veći gnjus Marijan Vlak primjerice koji iz čista mira krene hvaliti četnika, bez da mu itko ikaj veli.
  • xavier
    11.2k


    O Vlakovom karakteru stvarno je nepotrebno trošiti riječi, a nekad je bio voljeni trener...
  • marcio amoroso
    33.1k

    Neki se mogu složiti ali ni blizu svi sa ovom tvojom konstatacijom. Ni blizu svi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.