• Facke
    2k
    Dzaba smo se nadali. Trenercina dalje ostaje.....
  • masacusec
    3.1k
    Sergejeviću, puca ti kurac! Ionako ovi retardosi od tvojih šefova ne mogu naći boljeg trenera od tebe!
    Jad i bijeda!
  • Jurki
    8.8k
    Dzaba smo se nadali. Trenercina dalje ostaje.....Facke

    Da ga jebes nisam šokeran kaj je ostal.. al sam zato raspižđen do kraja. Sončece im presvetlo nesposobno. Moramo poceti piti zbog Dinama.
  • Paggini
    7.2k
    Vrijeme je za novi ugovor, uprava sta se ceka???
  • Jaro
    5.7k
    pod hitno, da nam ga netko ne otme..
  • Paggini
    7.2k


    Liverpool u panic modu kad Klopp ide, samo je pitanje vremena kad otkriju Croppa!!!
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ova tema je ko film Groundhog day.
  • Noel
    4k
    Jel može otkaz više službeno molim vas moždani ću dobit svaki put čim se sjetim ko je trener Dinama. Nemrem više.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ja sam imao nadu još danas,ali pošto još nema obavijesti,prestao sam uopće razmišljat o takvom raspletu. Čak imam osjećaj da će trenerčina izvući nekakav remi u Španjolskoj i onda dobit Varaždina kao Goricu prije tjedan dana i da će uprava i novinari pisati hvalospjeve kako ništa ne treba mijenjati i da mu ipak treba dati još šansi...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ono kad moraš pobjedit Varaždin da bi ostao trener Dinama...
    Ljudi te gađaju grudama, 20 dana kasnije plastične čaše lete u tvom smjeru, pobjegneš u svlačionicu čim sudac svira kraj...dajte mu tu odštetu jebala ga odšteta...dobit će novce, ali će zauvijek ostati sprdnja i najgori trener Dinama ikad.
  • Noel
    4k

    Onda će izgubit od Rijeke pa će bit opet trese se stolica svaka sljedeća je kvalifikacijska i tak do kraja sezone dok ne ujebe naslov prvaka. Idiot ,mičite ga!
  • Blueshadow86
    964
    Čovječe, u Slaven Belupu bi dobio nogom u guzicu s ovakvim rezultatima, a ovaj tuljan je i dalje trener Dinama!
  • masacusec
    3.1k
    Očito dobro guzi perasicu s tolikim kreditnim rejtingom kod uprave!
  • Jurki
    8.8k
    Imam na mobitelu otvorenu jos jednu karticu u chromu..u trazilici upisano jakirovic otkaz.. i podesene alate "u zadnjih sat vremena".
    Ovo mi se nikad nije desilo.
  • quizzy86
    41
    ne znam sta se mora dogodit da ovaj prodavac magle ode, lik evo vec cetvrti put prezivljava nakon teskih kikseva..
    samo se nadam da su izbori razlog zasto je on na klupi, jer ako mi zelimo spasit sezonu krajnje je vrijeme za smjenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.