• jedan u nizu
    6.1k
    Nekako u meni tinja nada da ce do kraja tjedan Jakir biti bivsi i da se samo trazi novo ime, da ne zele da ekipu vodi Vlatka protiv Betisa.

    Ipak sada ima puno vise novinskih clanaka o njegovom otkazu, njegovoj otpremnini i magli koju prodaje, za razliku od prijasnjih kikseva.
    Takoder, sada nisu izasli nikakvi natpisi da su u obranu stali domari, kuharice i fizioterapeuti iza Jakira.

    Tinja nada, tinja .....
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Sad kad Jakir mazne Betisa usred Seville i kupi si mir tamo negdje do Rijeke...

    Rekoh,prije 3 dana
  • emilperska
    3.1k

    Ako mazne Betis, za našu Domaćicu ce bit dovoljno da osvaja bod po utakmici u HNLu do kraja sezone. Uz novi ugovor jel :naughty:
  • jedan u nizu
    6.1k

    Ma mislim da mu se po Betisu nece suditi dobio ih 4-0 ili izgubio 12-0.
    Ako protiv Varazdina ne pobijedimo barem 4 razlike, budemo imali 25 udaraca, 12 kornera a oni ne predu centar, onda ce nadam se biti bivsi.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Ja mislim da se do četvrtka dogovara neko novo ime i da neovisno o rezultatu u četvrtak,on bude bivši do Varaždina. Možda malo nerealno da se to desi između dvije tekme,ali nikad se ne zna. Kao što su danas mnogi ovdje spomenuli,ova šutnja oko otkaza nije bila nakon prijašnjih kikseva,tako da možemo očekivati svašta.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Čovječe, u Slaven Belupu bi dobio nogom u guzicu s ovakvim rezultatima, a ovaj tuljan je i dalje trener Dinama!Blueshadow86

    Nekako bi rekao da ne bi dobio, a u Belupu bi sigurno napravio onoliko kolikog su gabarita. Sjeti se Zekića koji je gubio kad je stigao i u intervjuima doslovno govorio da se ovoliko da izvući pa nije letio.
  • Ivdzo11
    3k
    Danas sam bas pitao Tiornija... Kaze da misli da je siguran do Betisa, a tamo ako izgubi da je gotov
  • veselko tenžera
    1.3k
    pa ovo je genijalno! Toliko je promašen na klupi da smo u subotu navečer morali imati trenera da se priprema za Varaždin, ali genijalci iz uprave mu daju šansu protiv Betisa da novi trener ni ne upozna igrače prije prvenstvene koja je važnija od Betisa. Ili će igrati bez trenera što i nije neobično u ovoj situaciji, ionako sami biraju i sastav i taktiku.

    Inače ne vjerujem sam sebi da ovo pišem, otkad znam za sebe Varaždin na Maxu smatram trening utakmicom, a Europu protiv španjolskog prvoligaša premijom u koju se ide na život i smrt. Koliko smo jadni pod trenerčinom da sam i status ove 2 utakmice zamijenio.
  • MarK
    231
    Ima do rep. pauze 5 utakmica i želimo 5 pobjeda. Raspali Belupo, Varaždin i Rudeš s hendikepom. Osijek i Rijeka kako god zna. Betis samo da ne bude sramoćenje. Jel to puno za trenerskog maga i seratore?
  • plavac173
    2.6k
    Danas sam bas pitao Tiornija... Kaze da misli da je siguran do Betisa, a tamo ako izgubi da je gotovIvdzo11

    To je i realno, izgubit cemo od Betisa, dobit ce otkaz, pomocni trener ce vodit ekipu protiv Varazdina i nadat ce se da ce uspijet u sljedecem tjednu pronaci novog trenera za uzvrat sa Betisom i Rijeku
  • SAS1987
    13.5k
    otkad znam za sebe Varaždin na Maxu smatram trening utakmicomveselko tenžera

    U ranim 2000tim nam je Varteks traume radio :lol: Pogotovo onih 0-4 na Maksimiru :yikes:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nije mi jasno, ako nisi dobio otkaz nakon Balkanija, Plzena, Lokomotive, dobit ćeš ga nakon poraza od Betisa? Nema mi tu nikakve logike.
  • veselko tenžera
    1.3k
    nakon svega, ti u ovoj sezoni našao tražiti logiku? :wink:
  • wolfgang14
    1.1k
    Ma to kaj je Tironi reko ne znači da zna, to je njegovo mišljenje bilo. Trenutno se traži novi trener, hoće li doć prije ili poslje betisa ne znamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.