• i more je plavo
    891
    Poanta je i istina da su i Brekalo i Pjaca svim silama htjeli u Dinamo, a netko im nije dao da dođu.Haza

    Nebi zelio hejt bacat, ali nedavno sam u nekim Rijeckim novinama procitao da je Pjaca dosao za pola place koju je trazio od Dinama.
    O Brekalu je ista prica izasla.

    Ne mislim time reci da Marko nije Dinamovac, nego da menađeri Dinamo doživljavaju kao kravu muzaru, i kad Dinamo odbije takve prohtjeve, onda krene haranga po portalima da Dinamo ne zeli svoju djecu nego ih tjera u konkurenciju pored njihove velike zelje da dodju.
  • sanjinlego
    1.9k


    Nemam stvarno nikakvih tu informacija. Možda ako dobijemo Betis dobije otkaz haha?

    I nije mi jasno .. toliko se novaca ulupalo u neke igrače, bezvezne. Ne može mi nitko reći da po Švedskoj, Danskoj, Norveškoj ili ovdje Austrija, Češka, Poljska .. nema stopera, stoperčine? 25-26 godina, i da se ne može potpisat?

    Glavni problemi: Uprava, sportski direktor kojeg nemamo jer se ovi prvi žele baviti tim poslom .. i skauting!
  • i more je plavo
    891


    Theo je veci Dinamovac od raznih bivsih zvijezda Dinama koje se vracaju u Dinamo samo kad im nitko u Europi ne zeli platiti vise od Dinama, pa ih "srce" dovuce nazad.
  • Nemrem99
    7
    Jedna jedina istinita prica oko Pjace je da je htio doci i da nisu htjeli "riskirat" zbog ozljeda. I nije trazio nikakve velike pare.

    Sad postoji i prica (ovo ne znam jel istina) da bi pristao na ugovor samo na 6 mjeseci, odnosno, da vide jel zdrav pa se dalje dogovore.

    Kako god završila ova sezona, Pjaca je velika pogreska Dinama. Bio je besplatan. A ako Rijeka osvoji naslov, proslost se ponavlja
  • i more je plavo
    891


    Neda mi se traziti link, ali pise da je dole za 350k
    Ja bi sa velikom sigurnoscu mogao tvrditi da od Dinama nije trazena takva placa, nego dupla, kako je tamo i navedeno.
    Ne kazem da Marko to ne zasluzuje, s obzirom na druge ugovore u Dinamu, ......ali......kakav je to sentiment prema Dinamu ?

    Jer da su i Brekalo i Pjaca odmah trazili lovu koju dobivaju sada, obojica bi bila u Dinamu.

    Nisu i ok, postujem njihove odluke, ljudi rade da zarade, ali mi je glupo da se prica o ispunjenju djecackog sna da istrce u Maksimiru u plavom dresu.

    Ko se vratio u Dinamo ko Livaja u Hajduk ?
    Krovinovic i Šarlija su sigurno mogli dobiti i vecu lovu na drugim adresama.....ali u Splitu su.
  • Nemrem99
    7
    Ako je dole za toliko i ovdje bi igrao za toliko. Nema smisla pricat gluposti. Dinamo bi mogao vise platit, ali nije trazio nikakva brda i doline

    Pjacin ne dolazak nema veze s novcima. Covjek je svako malo u Zagrebu, gradi kucu ovdje, zivjet ce ovdje, i htio je doma, nismo ga htjeli. Kraj price...
  • i more je plavo
    891
    Kraj price...Nemrem99

    Ti mu zidaš, pa ti se uz pivicu izjadal ?
  • Nemrem99
    7
    Mozda i zidam ;)
  • Zagi
    5k
    Pa kaj nemamo mi onaj sistem nivoa plaća?
    300-500-700-Drmić
    Tak je nešto bilo...

    Samo tutleki i juniori kod nas imaju 350k.
  • Orc123
    5.1k
    Prije je 300tis bilo ali sad imaju novi i manje....
  • Jaro
    5.5k
    Ko se vratio u Dinamo ko Livaja u Hajduk ?
    Krovinovic i Šarlija su sigurno mogli dobiti i vecu lovu na drugim adresama.....ali u Splitu su.
    i more je plavo

    Livaja se vratio u koroni kad si svi vani kresali troskove i rjesavali se igraca. Poput nekih, mislio je nakon kraja sezone otic, al akcija ostani, nahranjen ego statusom bozanstva, ugovor ne bitno manji od top dinamovih igraca (plus njive, kuce, sta vec ovi daju normalno pod racun)... Al bit je da he dosao u Hajduk u situaciji kad nije imao gdje....
    Ne znam kakav ugovor Krovinovic ima, ali on je realno bio igrac spreman za donji dio Turske, Grcke ili nekih arapskih zemalja. Jos se i svadjao s trenerom... koju stotinu tisuca eura viseje mozda mogao iskamcit...
    Sarlija, opce mi nije biona radaru covjek..

    Dinamo nije imao igrace u takvim pozicijamavani, a da bi ga htio dovest osim Pjace prije par sezona i Brekala lani...
  • Zagi
    5k
    Možda. Ništ ja ne vjerujem novinama više.
  • Ivanmtk
    677
    Eto danas smo dobili i stopera. Tako da je prijelazni rok završen.
  • Izet Hajrović
    867
    Sarlija, opce mi nije biona radaru covjek..Jaro

    Meni je bio na radaru. Odigrao 21 utakmicu za prvaka Grčke, od toga počeo u njih 19 baš u prvenstvu. Bio jedan od boljih stopera tamošnje lige i isticao mu je ugovor tako da je došao besplatno. Naravno, kasnije se ispostavilo kakav je tovar, ali ne možemo reći da nije imao igračke reference i kvalitetu te da ne došao kao anonimus jer drugdje nije mogao.
  • Crni86
    1.1k
    Najava Roga na markovom trgu na fejs objavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.