• FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Kaneka Ristovski ignorira maksimalno. Baš ono užasno za vidjeti. A nije da ima pravo, Kaneko je igrač koji radi razliku na terenu, dok Ristovski nije već duže vremena.Nevo7

    To vidi svako ko ima bar malo socijalne inteligencije. Ristovski se baš ružno ponaša prema njemu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Držite se teme. I naučite pravila foruma već jednom!!!
  • Haza
    537
    Čekaj, zbilja ćemo isticati gol u kupu protiv petoligaša. Uzeo sam kao mjerilo HNL, a ne utakmicu protiv Ponikvi i Oriolika. Ja gledam Dinamo, baš zato i pišem što pišem. Ne podcjenjujem ja Kaneka, nego ga stavljam u okvire, isto kao i Hoxhu. Meni je drago što ste u euforiji oko Kaneka, iako su svi ismijavali Šimića zbog njega, sve ok. Imam pravo na svoje mišljenje, ako smo mi spali na to da nam je Kaneko nogometni pojam, otišli smo kolektivno svi u 3 pm. I najbolje ili najgore od svega tog lutanja, Kaneko nije krilo nego wing back, kao i Ogiwara, s kojim ćemo defanzivno imati ozbiljnih problema, što se već i vidjelo protiv Lokomotive.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Još jednom. Imate temu o svemu pomalo, imate temu za svakog igrača, imate temu HNL. Sve te teme prikladnije su za ovu raspravu od ove. Ako želite nastaviti prebacite se na jednu od tih.
  • plavac173
    2.6k
    Treba se polako pomiriti da je sezona izgubljenaHaza

    Boze sacuvaj, ne mogu vjerovat kakvi ljudi postoje odnosno kakva misljenja ljudi. Samo cu rec -1 ako dobijemo Varazdin i to je to. Bože sačuvaj.

    EDIT: Tek sad vidim post @marcio amoroso , izvinjavam se
  • Nogo
    1.3k
    Ja ne znam šta se čeka ali naši imaju još par dana reagirati za pojačanja.

    Roga ne računam jer dok se on vrati prošla baka s kolačima.

    Sve šta nam je potrebno je na 200-300km od Rijeke.
    Pjaca, Mierez...

    Za stopera ne znam šta očekivati, ali lako moguće da će nam Rog biti zadnje pojačanje za prijelazni rok.
  • YasutoWakizaka
    100
    Prije bi doveo Miereza ili neko lijevo krilo, nego obrambenoga. Pomiriti se s činjenicom da Rile još može jedino kao stoper odigrati s KTC. Desno RPG, lijevo Ogi.
    Perk i Živac nek pokrivaju kad je netko kartoniran ili oziljeđen.

    Ali ne vidim da se spominje niti lijevo krilo niti napadač
  • Ivdzo11
    3k
    Sta je sa Lovrenom... Protiv Marseillea na klupi... Zadnje dvije izvan sastava...
    Lyon bez njega povezao 3 pobjede
  • Nogo
    1.3k

    Maminjov igrač. Po meni takvi što dalje od Dinama.
    Ne treba nam stoper od 34 godine da dolazi tu soliti pamet. Imamo takvih dosta u ekipi. Da ne kažem koliku bi plaću tražio. Da se mislio vratiti bi došao odmah poslije Rusije tu.
  • Georg Koch
    3.7k
    Ne treba nam stoper od 34 godine da dolazi tu soliti pamet. Imamo takvih dosta u ekipi. Da ne kažem koliku bi plaću tražio. Da se mislio vratiti bi došao odmah poslije Rusije tu.Nogo

    Zasto bi dosao poslije Rusije? Sa 29 godina, u naponu snage? Jesi realan ti? Tko bi se vratio u tim godinama, zasto? Licemjerni smo previse, previse. Besmisleno.

    A isto tako, dok god kazemo ne treba nam takav od 34 god, imamo takvih dosta u klupi?!? Nevjerojatno.
    Tako smo govorili i za Uremovica (ne mozda konkretno ti, ali masa zone da), pa je covjek sa pola snage najbolji stoper lige. Ako ne, onda u prvih 11 lige bez razmisljanja!
    Mi se vjecno pravdamo, trazimo neka opravdanja i sami sebi, pricamo floskule i slicno.
    Ne treba nam sada jer se nije vratio sa 29godina? Daj pa sta ti je.
    Dejan Lovren i sa 34 bi bio 2 koplja iznad najboljeg stopera lige, iduce 2 godine. 2 godine!!!
    Pa KTC-u su 34, godinu dana malte ne nije bio u spremi, vrati se i sta? Nas je najbolji stoper.
    A znas sta je Lovren za KTC-a? Boeing 747.

    Tako da prestanimo kmecati, traziti opravdanja u glupostima, praviti se sveci i slicno. Sa tim razmisljanjem sigurno necemo daleko, a i ovako smo pred rubom rubova.
    Lovren bi u ovom trenutku nama dosao bolje nego beskucniku stan na 6 mjeseci. Karikiram.
    Eto tako.
  • Nogo
    1.3k



    Dosta mi je da čuješ njegov intervju :
    Progovorio je i stoper o mogućem povratku u Dinamo u kojem je i taj gore spomenuti Čačić.

    “Prvo da odradim ovaj ugovor ovdje još dvije i pol godine. Ne znam što ću poslije, vidjet ćemo. Hoće li me vući nazad ili ću se osjećati dovoljno dobro za još jednu-dvije sezone maksimalno. Vidjet ćemo. Iskreno bilo je kontakta, prošle godine još, ali nije bila situacija. Jednostavno, nije bilo samo tako lako otići. To je bila poanta svega”, natuknuo je Lovren.

    Kada će se vratiti s 36-37 godina onako rekreativno. Dovoljno je da imamo Petka, Ademija, Ristovskog pa sada još i Lovrenovu "deračinu" slušati.

    Ja sam htio da se Uremović dovede i jedini moj post gdje sam ga spomenuo je ovaj :


    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/288674

    Poanta moga posta je da se može netko s 30-32 godine dovesti ako već tražimo iskustvo.
  • Georg Koch
    3.7k
    sad stavljas taj intervju, te njegove zelje, ambicije i sl.
    To nije pouka moga upisa.
    Pouka je bila, zasto bi se on vratio sa 29 godina, u naponu snage u Dinamo? Totalno nerealno, niti ostvarivo.
    Lovrenu je 34 sada, i da dodje sutra, u utorak 13.02. bio bi nas daleko najbolji stoper, kao i najbolji stoper lige iduce 2 sezone. Iskustvo, kvaliteta, leadership, nemjerljivo, sve ono sto nemamo niti blizu!

    A drugi par su njegove izjave i proslost. Nisam o tome pricao.

    Bilo kako bilo, kamo srece da on nama dosao ;)
  • Crni500
    13
    U ovom trenutku je nepoznato koja je to nama pozicija u skripcu da bi doveli nekoga. Trenutno igramo na neka individualna rjesenja,timske igre nema. Menalo nije mogao u Dinamu doci do izrazaja cak niti protiv Ponikvi,a u Celju mu je bila dosta jedna utakmica da zabije i asistira u ligi. Pitanje kako bi se snasli Mierez i ostali koje zelimo dovesti kod Jakirovica,jer za sada niti jedno pojacanje osim Kaneka koji moze 1na1 proci 3 igraca se bas nije pokazalo,ali ta igra Kaneka je individualna kvaliteta,ne i timska.
  • Nogo
    1.3k

    Ma sve ok ne kažem ništa osim da mislim da imamo boljih rješenja za dovesti na stoperu poziciju.

    U onom trenutku možda nerealno, ali svaki put kada ga mislimo dovesti on kaže da nije vrijeme. To je bila moja poanta. A kada je vrijeme?
    Svatko ima svoje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.