• sport
    2.4k
    Tko se malo kuži u nogomet vidi da nama u veznoj liniji kronično fali terijer(Šunjić,Jakić) i mi takvog igrača u kadru nemamo.
  • San Lorenzo
    12.1k

    I da imamo, trenerčina bi ga izvadio na poluvremenu i zamjenio Bulatom...Ljubičić je bio jedini veznjak koji je mogao trčati i prvi je prodan.
  • PlaviDuh
    39

    Iskreno ae nadam da će Jakir danas bit bivsi
  • Zagi
    5.6k
    Jebiga i Selahi i Čokaj su ti pred nosom godinama.
    Kad je već skauting ograničen na HNL...
  • striko
    1.2k
    Nisam imao snage otvorit zonu od sinoć. Teška depresija. Da sam ja vodio dinamo umjesto Jakira sumnjam da bi imao manje bodova. Obraduj nas ostavkom peno!
  • Patrik11
    120
    Čačiću vrati se :heart: :heart:
  • jedan u nizu
    6.5k
    Mi i da smo doveli Selahija, bio bi isti k kao Bulat i Sucic.

    Mi da smo doveli Bellinghama, isto bi bilo.

    Nas vrli trener ne zna da postoje vise od dvije uloge u sredini terena, i svi igraci mu igraju isto.

    Ja ne mogu naci neku razliku izmedu Bulata i Sucica kada igraju, a razliciti su profili igraca.
    Baturina i Ademi imaju istu ulogu, a ne mogu biti razlicitiji veznjaci.

    Siguran sam da bi neki igraci prodisali sa drugim trenerom. Svaki igrac do sad je nazadovao po Jakirom. Ne postoji nijedan igrac koji je napredovao, izuzevsi Kaneko koji je ugrabio priliku, ali se sad opet gusi pod trenerovim potpisom.
  • 1986-Pl
    167
    a dobro sad...
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Na Čačića zaboravite, bilo je na forumu navedeno zbog kojeg razloga neće biti trener Dinama tako da ispada iz svih kombinacija.
  • Jaro
    5.9k
    Kaneko koji je ugrabio priliku, ali se sad opet gusi pod trenerovim potpisomjedan u nizu

    Nakon prodje ih priprema i on postaje sve vise Jakirov igrac...

    @Izet Hajrović Cacic je personifikacija za "Daj bilo sta" trenutno... Kopic je za ovog Guardiola...
  • Izet Hajrović
    1.2k
    znam, shvatio sam sarkazam, samo kažem za ubuduće da on nije opcija za trenera ako će se negdje spominjati tako da se ne uzima u kombinacije za trenera.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Hajro, ja sam uvijek govorio da nam treba Selahi i slažem se sa @Orc123
    A isto sam upozoravao da su Sučić i Mišić spori, užasno oba. Sinoć nisu postojali na terenu a tako je cijelu sezonu gdje god zatvore mišića on se koprca Ko riba na suhom i pali balone. Žao mi je što Ljubo nije dobio više prilike sa miškom al to je završena priča. Sučić je dobar, ništa gori od mišketa, a pozicioniranje i pregled igre doći će sa iskustvom. Ono se nemoze kupiti, nemoze preskočiti, nego se mora steći. But će uspona i padova. Ali nama treba sad jedan trkački moćan igrač, ratoboram, sve ono što smo mi ljudi imali u Robiju. Jbg još jedan trenerom biser
  • MarK
    246
    Dobar dio igrača igra ispod svoje razine. Mislim da nije toliko do tjelesne i taktičke pripreme koliko do toga da fali trener koji im jbe mtr kad treba(ili da jednostavno ima gard). Neno je zauzet, po meni samo tri imena: Vaha, Kek, V. Petković.
  • Orc123
    5.5k
    I opet ponavljam, pogledajte kakve igrace imamo i pogledajte kakva nam je igra!? Nemamo kvalitet ko prije sezonu ili dvije ali igra je na razini Belupa a ne Dinama. Nisu igraci losi koliko ih trener limitira tehnicko taktickim zamislima. Kmamo mi jako dobre igrace ali nemamo momcad, ni igru....
  • dumitrumitu
    717
    Kvaliteta igrača a i igra nam je na razini 3. kluba hnla. Samo je pitanje zašto imaju tolike plaće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.