• Mrvica
    3.2k
    I meni se čini da je nekakva simbolika, prije nego Mierez. Al nije da bi se bunio da i Mierez dođe da se razumijemo. Bilo kako bilo, neka Rileta! :strong:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Odlično je Rile promovirao broj 22. Bilo ga je i naprijed i nazad, pokazao da je još uvijek prebitan igrač za nas. Samo da još malo poboljšaju komunikaciju on i Kaneko, bilo bi to nezaustavljivo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    kod gola Baturine stao ispod sjevera proslaviti gol umjesto sa suigračima, izgleda da mu je netko šapnuo da ne može on biti taj koji ide prvi u svlačionicu nakon 0:3
    Ne brini Rile volimo te i dalje
  • Zagi
    4.9k
    Ma Rile uvijek leti pred sjever kod gola.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Sad mi je sinulo, u HNL albumu njegova sličica ima isto broj 13.

    Nema na čemu za ovaj podatak.

    Jučer mi niš nije bilo jasno kad sam vidio 22 jer nisam upratio vijest da mijenja broj. :D
  • Mr Anderson
    5.3k
    Rile je za penziju, rekli bi neki. Ne može ni naprijed ni nazad.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kontinuirano pada u formi, ne može meda više pa to želi nadoknaditi energijom prema tribinama i širenja ruku prema bilo kojem krilu na njegovoj strani. Nadam se da RPG preuzima njegovo mjesto što je prije moguće.
  • Mihaljević
    8k
    Ne znam kakav je Ronael, ali siguran sam da je u boljoj formi od Rileta.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ma i da su tu negdje RPG bar neće unositi toliki nemir ekipi kao Stefan. Drag mi je Ristovski uvijek bio i volim tu njegovu energiju i prgavost, al stari moraš odigrat dobro da bi se mogao tako ponašati, ovim samo unosi nervozu.
  • DiddyGuela
    857
    Za iducu tekmu obavezno mu pripremit kostim Plavka. Definitivno bolje animira publiku nego sto igra nogomet.
  • Jaro
    5.4k
    Ne znam kakav je Ronael, ali siguran sam da je u boljoj formi od Rileta.Mihaljević

    Jos nije stigao uloviti trenerove upute pa bi mogao jos biti dobar...
  • Tom vg
    963
    Ispucao je već sve kredite koje si je skupio komunikacijom sa navijačima . Stari, počni igrat, ne trebaju nam populisti..
  • LaznjakProsineckog
    451
    Dinamov igrac mora znati igrati nogomet. Rile nezna španat i nije za Dinamo. U onoj situaciji da ti ne vidis Kaneka, pa daj me nemoj j...
  • Krizy
    35.5k
    129 nastupa, 5 golova, 14 asistencija.
    3 naslova prvaka
    2 superkupa
    1 kup
    Sretan rođendan Stefanu :party:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.