• deda
    27.7k
    Bravo dečki, to hoću čuti.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    to što spominješ i u glavi mi je ona kad je Čačić se vratio 2022, korteo i poruka za rođendan kluba bilo, 31.04 ako nije čak.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Da, svi koji zagovarate da se ode naprijed do reda i tamo uzica nekoga, zbog toga se i ceka dugo.

    Sam proces printanja i naplate ne traje dugo, a sam bog zna zasto su ljudi u kucici takvi da to sve ide sporo.
    Kada se masa ljudi ubacuje naprijed, zica i sve, duze se ceka, bez obzira sto se ne upisuju imena. Onaj tko je bio danas u redu zna i sam da to oduzuje proces.

    I sad je kao normalno preguravanje i žicanje, pa da ja i dosta ljudi koji cekaju uredno sat i pol ostanemo bez karata.

    Zasto je vise fer da netko tko ceka dva sata ostane bez karte, a da se netko pregurao i rijesio stvar u 5min?
    I nemojte mi govoriti da to svi rade i da je to tak.


    Bez obzira na to, lijepo je da se rasproda stadion brzo, vjerujem da ce sutra otici ostatak.
    Ovo je hype koji nam treba, ovako ce biti za 2 godine kada se preselimo tamo. Zadnji vlak je kupiti godisnju sljedece sezone da se ima pravo prvokupa za dvije godine na kranjci, a njihov broj ce sigurmo biti ivramicen!
  • Riot
    1.7k
    Zasto je vise fer da netko tko ceka dva sata ostane bez karte, a da se netko pregurao i rijesio stvar u 5min?
    I nemojte mi govoriti da to svi rade i da je to tak.
    jedan u nizu

    Nije fer al život nije fer
  • Petar86
    575
    i dignuti transparent:
    "I gospodu preko puta boli kur** za hajduka" :rofl:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nije ni fer kad za Chelsea online padne sustav samo nekima a drugi nemaju A1.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Apsolutno si u pravu. Ne vidim koja je poanta ovih što ohrabruju ljude da kupe kartu prek reda. Pa neće zajebat tovare nego isto navijače Dinama ko ti kaj se drže reda.
  • Cosey
    434
    Zadnji vlak je kupiti godisnju sljedece sezone da se ima pravo prvokupa za dvije godine na kranjci, a njihov broj ce sigurmo biti ivramicen!jedan u nizu

    Kaj je ovo istina? Mislim, ionak ću kupiti godišnju, ali pitam.
  • Paggini
    6k


    Pa ogranicen je i na maksimiru, gdje nece biti na kranjci?
  • Sportskifanatik
    359
    ja mislim da nama treba nekaj poput brekala, da nas malo nabrije da nas digne i uz to x tovara protiv rijeke,dobra posjećenost protiv gorice prelit ce se na kranjcu i nakon pobjede i mjestom iznad hajduka i na sljedece 4 domace tekme za redom uz to se nadam da ce Slavenmelupo proradit u nedjelju,ajmoooo
  • Jurki
    8.5k
    Sjajna je stvar kaj bu Kranjca puna do čepa.
    Ali je isto tak prisutno razocarenje kaj oni nemaju mogucnost online prodaje karata.
    imaju hrpetinu mladih igraca, odlican skauting, marketing jako dobar.
    Ali su ko klub u zescem kurcu.
    21. jebeno stoljece a nema mogucnost online prodaje.
    Zato ih treba nabit s hendikepom.
    Ajmooo
  • MM17
    221
    Mojmira na aparatima! Vidimo se u Kranjči :up:
  • Cosey
    434
    Pa ogranicen je i na maksimiru, gdje nece biti na kranjci?Paggini

    Ok. Malo me scimalo.
  • recikaj86
    90
    nema smisla, tovara je bilo 4829
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.