• sport
    2.3k
    Trebaju mu 4 zdrava stopera minimalno a imamo Živkovića,KTC,Perkovića i Maxa na kojeg se očigledno u budućnosti ne računa.Još jedan bi svakako dobro došao jer će do ljeta imati prilagodbu a onda na ljeto u principu imaš posloženu ekipu za pretkola i nema panične potrage za pojačanjima
  • Olmic
    2.7k
    Ne valja kad kupujemo, ne valja kad ne kupujemo. Bolesniji smo od ovih dolje
  • Zagi
    5.2k
    To bi vjerojatno rekao i za Šutala da se danas vraća s posudbe u Istri.
    Nema do stopera iz domaće proizvodnje. U tome smo ipak world class akademija.
  • cibona
    1.4k
    Treba vidjeti postoji li mogucnost da se zivkovica ponovno posudi lokomotivi do kraja sezone. On vec sada nije po hijerarhiji u prvoj postavi jer su ispred njega i theophile i perkovic, a potencijalnim dolaskom novog stopera past ce na cetvrto mjesto po hijerarhiji.

    Ja vec mjesecima govorim da nije bilo potrebe vratiti zivkovca u nikad bitnijoj polusezoni jer je pritisak ogroman, a cabraja puno bolje razvija mlade igrace jer igra bez rezultatskog pritiska.

    Ne znam sto je bilo jakirovicu u glavi kada ga je odlucio vratiti, ovako smo svi na gubitku. Zivkovic se ne moze posteno razvijati, a mi smo ga PLATILI da ga vratimo ranije s posudbe da grije klupu...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Treba vidjeti postoji li mogucnost da se zivkovica ponovno posudi lokomotivi do kraja sezone.cibona

    To bi bio vrhunac gluposti ovog prijelaznog roka.
  • cibona
    1.4k
    Ne. Vrhunac gluposti je to sto smo mi platili lokomotivi 100k eura da zivkovica vratimo 5 mjeseci ranije s posudbe da bi grijao klupu. Cinjenica je da su trenutno i perkovic i theophile bolji od njega.
  • Captain America
    14k
    To bi bio vrhunac gluposti ovog prijelaznog roka.Mr Anderson

    Obrnuti Kulenović.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne. Vrhunac gluposti je bio da smo mi platili 100k eura da zivkovica vratimo 5 mjeseci ranije s posudbe da bi grijao klupu. Cinjenica je da su trenutno i perkovic i theophile bolji od njega.cibona

    Pa baš zato što smo platili prekid posudbe, bilo bi glupo da im ga vraćamo nazad. Biti će za njega minutaže. Evo, KTC ima kartone. Tko bi igrao da nemamo Živkovića.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ne znam po čemu su točni oni odlučili da Živković nije igrač za Dinamo? I šta da ga vratimo u Lokomotivu, ko nama garantira da će ga Čabraja opet staviti u prvih 11? Stoperski par u subotu Mauro-Živković sve ostalo je pljuvanje samom sebi u facu.
  • Droljo
    5.1k
    To bi vjerojatno rekao i za Šutala da se danas vraća s posudbe u Istri.Zagi

    Ne bi i nisam.
  • scooniepenn
    1.9k

    Di sam te poslao u kut? Nobody puts Zagi 87' in the corner! :gasp:
  • YasutoWakizaka
    100
    Realno ovu tekmu može iznijeti i kombinacija.
    Ogi, Perk, Rile, RPG
    Nažalost ne vidim Bernija u nikakvim kombinacijama

    Perk je za mene najugodnije iznenađenje sa priprema
  • plavac173
    2.6k
    Realno ovu tekmu može iznijeti i kombinacija.
    Ogi, Perk, Rile, RPG
    YasutoWakizaka

    Teoretske, ali bas teoretske sanse nema da ce tako izgledati...
    Prvo Gabriel nece sigurno krenuti jer covjek ce uraditi jedan trening sa ekipom do utakmice.
    Drugo Zivkovic ce sigurno startati jer sve osim toga je pucanje u nogu samom sebi, a i Jakir je rekao poslije Gorice da KTC-a Zivkovic mijenja.

    Ogiwara, Perkovic, Zivkovic, Rile
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Više se krilo ne spominje, samo stoper. Dao špika gol i to je to
    Špika, Kulen, Max i 2 milje za Miereza, problem rješen dugoročno. Imaš zamjenu za petka koja je prijeko potrebna. Uštedio si lovu, em na transferu em na plaćama njih trojice, i onda sa tim plaćaš Miereza, on fobija duplo ako ne i više nego u Osijeku, oni dobre igrače za njih. A mi nikad nebi dobili 3,4 milje za njih trojicu
  • YasutoWakizaka
    100
    Ne treba divljati ako se ne nađe krilo.Uskoro će se vratiti malim koracima Stojkovic pa ne treba forsirati. On može za početak biti zamjena za Hoxu. I desno imas Kaneko/Špikić.
    Slažem se da bi zamijenio Miereza za Kulena i Brodića i imaš super tim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.