• SAS1987
    13.4k
    Miranda, ikona PES6 :lol:
  • jedan u nizu
    5.8k
    Koliko god je fouks na HNL, KL ne smijemo shvatiti kao nesto sto nam ne treba.
    Europa, kakvo god natjecanje bilo, je odlican naqcin za jacanje imena kluba. Pogotovo kada imas protivnike u rangu Betisa. Veca imena ce dolaziti, dinamo ce se ozbiljnije shvacati, o novcu da ne pricamo.
    Nadam se da ce decki odigrati na svojoj razini, jer ako budu, onda je Betis sasvim prolazan.

    Sjetite se samo izjava igraca koji su dolazili. Da li je Kaneko rekao da je odabrao dinamo jer je dobio Chelsea izmedu ostalog.

    Takoder, ako postoji i 0,01% sanse da igramo finale na ciganskom stadionu, vrlo rado cu to prihvatiti!
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Hnl je ove godine apsolutno prioritet, ali bilo bi steta predati se prije utakmice i ne pokusati proci Betis, jesu zajebana ekipa ali ne i nepobjediva.
  • BigZ
    393
    Dan danas imam traume od Betisa i sezone 2005-06 kad sam peglao Football Managera s Valenciom.
    S moje strane Canizares, Ayala, Fabio Aurelio, Albelda, Baraja, Aimar, Kluivert, David Villa, Vicente, Mista, Hugo Viana...
    A na njihovoj strani Juanito, Varela, Arzu, Edu, Denilson, Ricardo Oliveira, Marcos Assuncao, Capi i veliki Joaquin...
    Prije utakmice bih save game i exit nakon, ukoliko barem bod ne izvucem.. Ma kakvi, po 2-3 sata bih ulazio izlazio. Bili su nemoguci..
    Off topic, al me neka nostalgija oprala...
    Ajmo Dinamo!!
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da bi klub trebao napraviti nekakve pakete ulaznica za tekmu protiv Betisa i Rijeke, tipa cijena paketa 25 ili 30e, sjecam se da su se zadnjih par godina znali raditi paketi i uvijek bi bili rasprodani.
  • Infinity
    15.2k
    Zasto ne ubaciti i Varazdin i Goricu? Igramo cetiri u nizu kuci :grin:

    Dojma sam da se nakon ove zadnje utakmice barem tisucu ljudi kaje sto nema godisnju, te da bi se neki paket mogao prodati bez ikakvog problema u velikom broju.
  • Georg Koch
    3.5k
    da upravo to, istog sam misljenja.
    Moze se prodati mislim pozamasna brojka tih paketa, uz uvjet naravno da se odradi sve maksimalno dobro.
    Na vrijeme objava o tome, prihvatljiva cijena, dobro marketinski progurati...mogla bi biti bas boom brojka.
    Jos k tome neka nam bude lijepo vrijeme, aktivan rezultat u Spanjolskoj, kiks dodatni tovara, nece nam biti kraja :cool:
    Par puta ove sezone klub je prihvatio ideje sa Zone, neka bude tako i ovaj put:grin:
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja sam za, dosta su skupe ulaznice u hnl-u, neki paket od 4 domace di je osjetna usteda bi sigurno pomogla posjeti pogotovo ljudima s djecom koji ne mogu svaki vikend 50 eura na zapad potrosit da povedu dvoje djece
  • Filip 91
    510
    Bolje da ne otputuju u Sevillu i da se registrira 3:0 za Betis jer nam ne gine petarda.
  • rioda
    2.3k
    Ja sam baš uvjeren da ćemo s njima biti dobri, na kraju ispasti na knap
  • Keyser Soze
    8.1k
    Neki moj scenarij je da će nas lagano riješiti, mi KL nećemo osvojiti to je jasno svima. Želim da sve karte odu na prvenstvo.
  • manikk
    230
    sa ovakvim pristupom (a tu mislim na sve odreda, igrače i trenera) ne bi mogli osvojiti ''memorijalni turnir andrija anković'' u gabeli, a ne KL

    imamo neutemeljeno mokre snove, nešto slično kao tovari zadnjih18-19 godina
  • Đeki Ćen
    18
    A na njihovoj strani Juanito, Varela, Arzu, Edu, Denilson, Ricardo Oliveira, Marcos Assuncao, Capi i veliki Joaquin...BigZ

    Capi je bio iznimno dobar veznjak, a potcijenjen i u sjenci ovih zvucnijih nogometnih imena
  • SAS1987
    13.4k
    JoaquinBigZ

    Lik je igrao profesionalni nogomet kad je u Dinamu igrao Miura :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.