• Nino Bule
    11.6k
    Nama je svaka sljedeca u hnlu skoro biti ili ne biti, vrlo lako mi padamo u depresiju i potrese ako se kiksa a hajduk ima sad do nas lagan raspored. Betis sta bude, hnl moramo bit 100% do poljuda uz mozda jedan x u mecevima s rijekom i osijekom.
  • plavac173
    2.6k
    Betis mi je bitan kao utakmica protiv Ponikava u kupu. Samo hnl
  • blue heart 72
    1.4k
    Zbog čega se kod većine tako olako shvaća tekma protiv Betisa? Jasno je svima da je prvenstvo najvažnije, ali i međunarodne tekme isto imaju veliko značenje
  • Fićo1986
    973
    Shvacam u potpunosti ljude koji imaju takav osjećaj,samo mislim da takvim stavom i misljenjem navlačimo u negativan kontekst utakmicu i mogucu slabu zainteresiranost i posjetu...svaka utakmica je bitna, igra Dinamo!
  • ksapi
    2.2k
    Pa nemamo bezveze 20 igraca u kadru..

    Po mom misljenju treba maksimalno napasti Betis, pogotovo s ovim izostancima sada

    Druga opcija je jasno se odreci tog natjecanja i odmoriti bas sve bitne. S nekim polovicnim pristupom ne dobivamo nista, odnosno cak i gubimo (energiju bitnih pojedinaca koji ce igrati).
  • NORTE
    9.3k
    Betis mi je bitan kao utakmica protiv Ponikavaplavac173
    Ponikav je bio bitna tekma, realno.
  • Paggini
    7.2k
    Koliko para dižemo ako dobijemo Betis u dvije tekme i prođemo? Bar bi nam zbog toga trebalo biti stalo...

    Ali slazem se s vecinom, zivi se za HNL, ali nije ni ovo revijalna pizdarijica s obzirom na kekicu
  • wolfgang14
    1.1k
    Koliko para dižemo ako dobijemo Betis u dvije tekme i prođemo?Paggini

    Osmina finala: 600.000 eura
    Četvrtfinale: 1.000.000 eura
    Polufinale: 2.000,000 eura
    Drugo mjesto: 3.000,000 eura
    Prvak Konferencijske lige: 5.000,000 eura
  • Paggini
    7.2k
    Sta i nije i 500k po pobjedi, uz 600k za prolaz?
  • wolfgang14
    1.1k
    Sta i nije i 500k po pobjediPaggini

    To je u grupnoj fazi, pobjeda 500k, remi 166k eura. Nakon grupne faze se ne plaćaju pobjede nego prolasci samo
  • Nino Bule
    11.6k
    Betisov william carvalho optuzen da je navodno drogirao i silovao zensku u nekom hotelu, danas izasao pred sud i pusten bez ikakvih mjera, mogao bi i on biti upitan za nas dvomec
  • Praskaton
    1.8k
    Njima svaki dan otpadne po jedan igrac.
  • Krizy
    36.6k
    Betis je trenutno na 18 igrača za susrete s Dinamom.
    Abner i Isco će utakmice s Dinamom propustiti zbog ozljeda, Carvalho će vjerojatno biti suspendiran. Ruibal i Perez su zbog ozljeda propustili posljednje tri utakmice, a Bartra čak 23.
    Njih sam stavio, iako nisam siguran hoće li biti spremni za Dinamo.
    Fekir se tek vratio nakon ozljede. Cardoso je također imao sitnu ozljedu.
    Fornals, Avila, Sabaly, Sokratis i Altimira nisu prijavljeni za KL.

    Evo najpregledniji prikaz:
    lineup-12.png

    Ajmo Dinamooooo
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Dobra ekipa, al ne vrhunska kao ona Sevilla i Villarreal. Ako ocuvamo momentum u subotu moglo bi se nesto gore isceprkat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.