• Krizy
    36.7k
    Na listi koju je objavio Betis za natjecanje u Konferencijskoj ligi navedena su ova imena: Bravo, Miranda, Guido, Pezzella, Abde, Fekir, Ayoze, Willian José, Rui Silva, Carvalho, Bartra, Rodri Sánchez, Abner, Marc Roca, Isco, Aitor, Vieites, Chadi Riad, Cardoso, Bakambu i Bellerín.

    U Konferencijskoj ligi za Betis neće igrati: Fornals, Ávila, Sabaly, Sokratis i Altimira.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Bogu hvala da Fornals nece igrat, jos uvijek se sjecam one prve tekme protiv West Hama kako se poigravao sa nasom obranom.
  • dd29
    241
    Abner (prvi lijevi bek betisa) ozlijedio gležanj, izašao već u 11. minuti protiv getafea. Vrlo vjerojatno izgubljen na duži period.
  • dd29
    241
    Ozlijedio se i Isco, uvjerljivo najbolji igrač betisa! I repeat, ozlijedio se i isco!

    Španjolci pretpostavljaju da će bit nekoliko tjedana out, tako da najvjerojatnije propušta obje protiv dinama!

    Dinamo raste, Betis tone!
    Pellegriniju se gaće tresu kad pomisli na Jakira i kaznenu ekspediciju s maksimira
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Imamo mi itekako sanse protiv Betisa, ako tamo izvucemo X ili minimalni poraz itekako imamo sanse u uzvratu
  • dd29
    241
    Ma naguzit ih odma tamo, ništa minimalan poraz. Kad je betis znao igrat
  • Teofil Kateran
    876
    Betisu najbitniji igrači očito neće igrati, a ako mi nastavimo uzlaznom putanjom itekako imamo šanse proći ih!

    Naravno, fokus na HNL, ali možemo i njih riješit tako usput :)
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Vec vidim ove "selfie navijace" kako ce doc na tekmu i da ce bit pun stadion ako cemo imati prolazan rezultat za uzvrat
  • Nolifer
    6.7k
    Treba ih iznenadit u početku, igrat kao jučer ratnički i hrabro, ne usrat se atmosfere i izborit penal neki :ok: Pa šta Bog da i sreća junačka! :pray: :strong:
  • blackbully
    4.4k
    Isco i službeno propušta obje utakmice.

  • Keyser Soze
    8.2k
    Uz sve njihove izostanke mislim da stvarno imamo dobre šanse.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    mislim da nikad europsku utakmicu, a pogotovo onu u KO fazi, nisam očekivao sa manje naboja.
    HNL je najbitniji, tu ne sijemo pasti, a ovo...što god se dogodi, neće me previše tangirati.

    nedaj bože samo visokog poraza.
    ako prođemo - super, ako ne, ništa strašno se nije dogodilo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja isto nisam u nekom velikom iscekivanju Betisa, vise se "radujem" dolasku Rijeke na Maksimir. Sve varijante koje vrtim u glavi nalazu da docekamo Rijeku sto spremniji fizicki i psihicki, bilo to putem prolaska ili ispadanja u Europi nebitno. Ako bude teska borba za prolaz mislim da senatori nece moc stajat na nogama u nedjelju, i ovako padaju nakon 60te minute :lol:
  • Georg Koch
    3.7k
    bome isto. Identicno isto misljenje.
    Daj ti da zgazimo lokose, varazdin i rijeku, a za betis cemo lako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.