• bluelions
    250
    Ma super su se pripremili za Betis, bez stresa se ide tamo :shade:
  • Teofil Kateran
    876
    Najradije bi na Betis ovako:

    Nevistić - Ogiwara, Theophile, Bernauer, Ristovski - Sučić, Halilović - Špikić, Vidović, Kaneko - Kulenović

    Čuvat za HNL sve kaj se čuvat da, a i možda neki iz drugog plana iskoče (Tibor, Maxime, Vidović…)
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ovu tekmu cemo ili popit 5-6 komada ili dobit 1-0 sa jednim udarcem u okvir na cijeloj utakmici, nema izmedu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Prva utakmica u mandatu Jakirovića koju igra protiv momčadi koja ima veću tržišnu vrijednost od naše.
  • plavac173
    2.6k
    Najbolja moguca opcija je ne otputovati u Spanjolsku i registrirat 3-0 za njih. Ovako em moramo putovat, em cemo se vjerovatno osramotit (ili dobit utakmicu) i umorit s obzirom da nam slijedi Varazdin za 3 dana
  • Mlađi referent
    10.7k


    Kakav depresivan podatak s obzirom na rezultate… tuga, velika tuga
  • Crusades1986
    9.8k
    Daj se ne sramoti, kakvo jeb*** ne putovanje na utakmicu, predaje i kapitulacije?

    Šta čovjek sve neće pročitat nakon prvih rezultatskih poteškoća.

    Pa nismo seljačka radna zadruga. Nije ni smiješno, ni konstruktivno niti smisleno.
  • Revan
    56
    slazem se sa svime osim s prvim rezultatskim teskocama jer ovo je odavno akutno. Ljudi nisu navikli na to (nadam se da osim ove sezone nece ni biti) pa svasta izgovaraju pod utjecajem te situacije.

    Nije sportski ali ne prolijevam znoj za utakmicu tu, vise razmisljam o Varazdinu. A nekad sam se rugao Talijanima kaj ih je bolila ona stvar za Europu (osim LP).
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kakav depresivan podatak s obzirom na rezultate… tuga, velika tugaMlađi referent

    Depresivan, da, a još je depresivnije da su u to vrijeme samo Sparta i hajduk imali bar polovičnu vrijednost naše momčadi. Svi ostali suparnici su debelo ispod pola.
  • Krizy
    36.6k
    Najbolja moguca opcija je ne otputovati u Spanjolsku i registrirat 3-0 za njih. Ovako em moramo putovat, em cemo se vjerovatno osramotit (ili dobit utakmicu) i umorit s obzirom da nam slijedi Varazdin za 3 danaplavac173
    zaklada-nema-predaje-dinamo-zagreb-2020.jpg
  • plavac173
    2.6k
    Daj se ne sramoti, kakvo jeb*** ne putovanje na utakmicu, predaje i kapitulacije?

    Šta čovjek sve neće pročitat nakon prvih rezultatskih poteškoća.

    Pa nismo seljačka radna zadruga. Nije ni smiješno, ni konstruktivno niti smisleno.
    Crusades1986

    Kralju, da igramo vrhunski i da je sve tip top i da je borba za titulu tijesna opet me europa apsolutno ne zanima! Niti ce nam konf donijeti neke novce i da prodjemo a do finala sigurno ne mozemo otici (realno) a donijet ce nam samo dodatno opterecenje za hnl i 2 dodatne utakmice izmedju hnla.

    Neka hvala, meni je najbitnija nasa liga i da ju Dinamo osvoji, jos kad skuzis da se hajduk bori za titulu s nama, sve apsolutno sve baciti na hnl.

    Koliko god losi bili, drago mi je procitat da netko misli da mozemo Betis dobit (jer imamo i kvalitetu igracku za to) i to da nije nerealno da do finala odemo, to dokazuje neku nasu vrijednost koju nazalost ne pokazujemo trenutno, dok neki mogu samo sanjati o nasim 'snovima'
  • Kepec
    4.8k
    Plavac, čitam upise zadnja 24 sata i nisam ti naišao na jednu pozitivu ili optimizam.
    Tražio si jučer prije utakmice da se ne pljuje po igračima tokom utakmice i onda pljuješ po Hoxhi, Mišiću, Ristovskom, Zagorcu, Živkoviću tokom te iste utakmice. Skidaš dresove, upisuješ titulu Rijeci/Hajduku.
    Ne volim "upirat prstom" i ovo govorim općenito, ali pobogu čovječe dragi jesi li navijač Dinama? Jesi. Daj onda nemoj odmah predavati titulu rivalima. Daj nemoj pričati nebuloze o neodlasku na europsku utakmicu. Daj malo optimizma u to svoje navijanje prema Dinamu.
    Ja ne kažem da ćemo biti prvaci. Ne kažem da ćemo za vikend pobjediti Varaždin uz 8000 ljudi na tribinama. Ne kažem da ćemo se potuć sa Španjolcima na terenu i izvući bodove. Ali sve su to neke stvari koje kao navijač priželjkujem i očekujem da će tako biti sve dok sudac ne odsvira posljednji zvižduk.
    Bez ljutnje, ima previše pesimista općenito svugdje tako i na Zoni, ajde malo više vjeruj u taj svoj klub. Bit će ti bolje vjeruj mi.
  • plavac173
    2.6k
    Mozes li mi pronaci gdje sam ja pljuvao po i jednom igracu Dinama? Nikad u zivotu, nikad pa ni tad. Moras znati razliku izmedju kritike igracima i pljuvanja. Za dresove sam rekao da skinu jer sam bio vruce glave i odmah poslije utakmice ako ce ovako nastavljat igrat kroz sezonu kao do sad onda nisu ni vrijedni tezine dinamovog dresa jer je ovo ispod svih mogucih razina.
    Nigdje nisam predao titulu rivalima, ne znam od kud ti izvlacis te informacije vec sam rekao Ako Dinamo ne bude prvak i ja dan danas vjerujem da ce bit prvak ali je sa danasnjim Dinamom sve moguce pa samim time ni u najgorim snovima ne bi rekao da zelim da hajduk uzme titulu vec netko drugi a s obzirom da je tu moguce da uzme samo Rijeka (naravno izuzev nas) onda neka budu oni, ali kazem i danas vjerujem da cemo mi bit prvaci.
  • Kepec
    4.8k

    Neću ti izvlačiti komentare, ok napisao si vruće glave i to je to. Ja ti se ispričavam kaj sam kritiku zamjenio s pljuvanjem.
    Očito sam iz tvojih komentara dobio krivi dojam.
  • jp23
    2.2k
    Mozes li mi pronaci gdje sam ja pljuvao po i jednom igracu Dinama? Nikad u zivotu, nikad pa ni tad. Moras znati razliku izmedju kritike igracima i pljuvanja. Za dresove sam rekao da skinu jer sam bio vruce glave i odmah poslije utakmice ako ce ovako nastavljat igrat kroz sezonu kao do sad onda nisu ni vrijedni tezine dinamovog dresa jer je ovo ispod svih mogucih razina.plavac173

    Ristovski i Misic ahhahahhahaahhaplavac173

    Jel ima sta gore vidit nego Misica da se priprema na sut?plavac173
    IMAMO VIDOVICA NA KLUPI JEBENO A HOXHA NAM MRTVI IGRAplavac173
    Hoxha je najlimitiraniji igrac u ligiplavac173
    Spikic???????plavac173
    cestitke na prodanoj tituliplavac173

    dodatak ironičan komentar na 1-0:
    BRAVO ZIVKOVICU LEGENDO BRAVOplavac173

    Puno toga pišeš vruće glave, možda bi trebao neke vježbe disanja i smirenja ili terapiju za izbacivanje viška bijesa iz sebe na drugi način, po mogućnosti ne "raskrvavljivanjem svog lica prstima".

    Ti možda nećeš vadit iz komentara, ali ja nemam tih problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.