• Sbkbbb
    179
    bas sam otisao provjerit, nesto se sprema sigurno, kada ljudi pisu ramone ostani, sad jesmo li mi u kombinaciji ne znam
  • emilperska
    3.4k
    Uremović za 20 godina: "Ide Mierez, a Šarlija i ja sami.."
  • sport
    2.4k
    Nama pod hitno treba desni bok ili stoper,još jedna ozlijeda ili kartoni na tim pozicijama i mi smo u banani.
  • Kreten
    84
    Pa to je napravio jučer u drugom poluvremenu. Kada je Kaneko bio postavljen na lopti a ovaj mu došao sa leđa i izgurao ga, mislim da je lopta otišla u gol aut zbog toga. Možda se može naći video.
  • Hrc-Vg
    243
    Rile često ne može ispratiti Kaneka jer je prespor, i onda maše ko retardiran prema Kaneku, a ovaj ga bijelo gleda..
  • veselko tenžera
    1.4k
    mislim da ne, da ide kod nas bilo bi mu sve po spisku, a ne fina molba da ostane.
    Inače, logično je da ga prodaju sad. Super polusezona iza leđa, još godinu i pol dana ugovor i sigurno sad postiže bolju cijenu nego na ulasku u zadnju godinu. Doveli su novu špicu, imaju onog klinca što je nama zabio i koji izgleda baš dobro, a što se tiče ovog prvenstva ne mogu biti ni treći ni peti sve da se potrude.
  • Nogo
    1.4k

    Bilo bi dobro ponuditi 2,5m-3m + Kulen.

    Iako mi se čini da bi mogao preko bare.
  • plavac173
    2.6k
    kažem da mu fali smisla za kombinatoriku bez obzira šti ti mislio.Mr Anderson

    I gore si naveo da mu fali zavrsnica i to se slazem. Ali moras znati da to sve sta si naveo da se to moze postici kroz trening, dok na primjer brzina, lijepljivost lopte za noge odnosno tehniku koju on ima ne mozes naucit... Zavrsnice se vjezbaju na treningu i tu ce sigurno napredovati kao i kombinatorike takodjer.
  • Nogo
    1.4k
    Kent je zadnji dan prijelaznog roka odbio Lazio i Burnley za posudbu.
    Pitanje uopće isplati li ga se čekati.
  • Mihaljević
    8.4k
    Bolje bi dao Rijeci 500K€ za Jankovića, nego za tu egositčnu rezervu Fenerbahcea 1M€ na 3 mjeseca.
  • Orc123
    5.5k
    Mislim da se krila vise ne gledaju...
  • Facke
    2.3k


    Pri Kentu je problem koj mu Fenerbahce duguje place. Zate nije pune igral i zbog toga jos nije klub napustil.Tuzil bu Fenerbahcea Uefe/Fife.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Pričalo se i o 'slučaju Brekalo', svi su dali podršku Upravi i klupskom čelništvu, ali i upozorili da klub u takvim situacijama mora jasnije i čvršće komunicirati u javnosti, a ne da se baca blato na Klub i mnoge stvari ostanu nerazjašnjene. Govorilo se i o aktualnom prijelaznom roku, članovi IO-a obaviješteni su da je Dinamo i dalje aktivan na tom polju, potvrđeno je da se traži stoper, ali i da Englez Ryan Kent iz Fenera još nije izgubljen za Modre. Nakon dvije pobjede i dobre protiv Gorice stišalo se i nezadovoljstvo momčadi i trenerom, oni su dobili podršku.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Kako bi volio da dodje Mierez, jebes kenta. A i da Mierez ide u usa neka se više prestane spominjati ako ništa.
  • dinon7
    513

    Stoper i desni bek ili samo stoper?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.