• Os doc do sta
    50
    doveo ga je Ivan Cvjetkovic Tarzan. On je menager Filipovicu u Parisu i on je bio posrednik u transferu i tu je uzeo laganih 10% provizije. Nudio je i Godu prosle godine kad nije kluba imao.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Moj Jakire, kaže traže pojačanja a ne prinove. Pa šta ste dosad radili jbt. Koga bleffira lik? Da se nadamo bez veze. Danas vidovic kad je ušao na prirodnu poziciju stvarno je momačku odigrao. Nikakve ljutnje, samo dao sve od sebe i par pravih poteza. Uz Malo sreće mogao je dva zabit. Volio bi neki dream scenarij, da osvane naslov Mierez u Dinamu, i nek plate koliko god. Da svima pokažemo da para ima
  • plavac173
    2.6k
    Nema potrebe sad za bilo kakvom negativom u ovoj veceri...
    Pitali su ga hoce li biti jos pojacanja ovaj prijelazni rok a on je rekao, ako dovedu nekoga to ce biti kapitalci a ne prinove.
  • sanjinlego
    1.9k
    Rog ima poziv Pjace da dođe u Rijeku. S druge strane, i naši ispituju situaciju. Ali izgleda da nije i neće biti spreman.

    Uz to, Mierez, ili gurati Brodića i Kulenovića u gustim utakmicama. Ogiwara, Kaneko pa donekle i Rile i Hoxha imaju odlične ubačaje ..
  • Facke
    2k


    A Rog bu tek u travnju spreman. Tak da nema smisla da ga se uzme ovu sezonu.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ma u pravu si. To sam rekao vide od muke jbt koliko cekamo. Jednostavno da ne vjerujem da možemo kad nismo dosad. Da, veličanstvena večer. Dobra postavka igre, postava kakvu smo zagovarali. Svak igrao svoje mjesto. Nema kemije, svaka čast i treneru. Pogotovo od mene, koji kritikujem kad to nije to. Treba i pohvaliti za dobre stvari. A igrač utakmice danas su BBB, onakvo navijanje, naježi se čovjek. Svaka čast. Samo da im momčad vraća igrama
  • sanjinlego
    1.9k


    Igrač želi u Dinamo, novi sportski direktor zateže! Ali i mi imamo neke druge prioritete. Desni bek, stoper, zadnji vezni.
  • Petko4455
    26
    Dinamo je poslao ponudu,čeka se odgovor Talijana.
    Po svemu sudeći,bit će to muka s njima pregovarati,ipak su dali 15M za njega.
    Ali vise je da dolazi nego ne dolazi.
  • keppi
    130
    Zadnji vezni?
  • Orc123
    5.1k
    znaci i ti si kao insajder.
  • Petko4455
    26
    dužan si pivu za ljecnicki
  • Mulec86
    389
    Ne znam jel se pisalo vec , ali broj 13 je od malo prije slobodan za neko novo ime.
  • Orc123
    5.1k
    veli covjek koji je napisao da je Koffi pao lijecnicki, radi komentara na Indexu od nekog tovara. I to si sam napisao. Zasto se svi trude biti insajderi ne mogu shvatiti to!? Odkud ti info u vezi Roga?
  • Petko4455
    26
    Haha pa reko sam ti kasnije da je to bila sprdnja,digo si se na zadnje noge…opusti se
    Čitaj i to je to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.