• CastAway1986
    853
    nadam se da neće potpisati tog macka u vreći i još dati 1.5M
  • Eternaut
    9
    Albanija i Bih nogometne velesile a Obala Bjelokosti višestruki osvajač Afričkog kupa nacija, više nastupa na SP-u se naziva amaterima. Subjektivnost je vrlo nezgodna stvar, autora iste dovodi u tešku zabludu.
  • dd29
    241


    Ma čim je iz obale odmah je novi drogba
    Evo diddy guela i bakary sare su dan danas idoli svim simpatizerima dinama
  • dd29
    241
    Ako su imalo normalni poslat će ga kući prvim avionom, lik padne liječnički, sa praktički 26 godina na leđima nema ni 50 utakmica u karijeri u prvim ligama, 33 za fenjeraša u portugalskoj prvoj i 10 za fenjeraša u francuskoj, znam da je petko prije dinama bio praktički niželigaški igrač, al to je skroz druga priča
    Ovaj izgleda poput dialla i moufija s juga
    Nadam se tudoru, ako ne on onda jusuf
  • Eternaut
    9
    Nadam se da će Koffi potpisati. Štefulj u obliku Tudora i Jusufa nam ne treba.
  • CastAway1986
    853
    ti si inače pomno pratio karijeru Koffija pa znas da bi bio veliko pojačanje?? Poštedi nas svojih komentara..
  • Eternaut
    9
    Dovoljno znam da je bolji od defenzivnog propuha Tudora i poprilično sporog Jusufa. Pogledao sam sve highlightse Metza ove sezone i sigurno je bolji od ove dvojice, a da ne govorimo kako se Poljska i Austrijska liga ne mogu uspoređivati s Francuskom.
  • Armagedon13
    958
    Jusuf preskup još će se dogovoriti sa kavom
  • Mihaljević
    8.2k
    Neka tog Koffija u Metzu, šta god napisali, dobar posao Uprave su detaljniji liječnički pregledi. Nema više smisla da se ponovi Drmić, Mykha, Boško i sličnih koji su od papira. Razumijem da se neke stvari toleriraju našim dečkima i našim talentima, ali da se tolerira nekom noname strancu koji sa 25g ima 50 seniorskih nastupa ne razumijem.
  • IceMan
    1.5k
    Svi su nam preskupi. Naše dajemo prejeftino…

    Meni nije jasno di je lova od transfera. Okej, čekali smo sad prijelazni rok da vidimo, al potrošili smo manje nego smo zaradili od Ljubičića.

    Di je lova? Kako pobogu nemamo?
  • Armagedon13
    958
    jakiroviceve-muke-s-bekovima-nova-zelja-preskupa-dinamu-kouao-jos-na-cekanju-u-zagrebu-962620
    Ukratko za Tudora nudimo 1,5m oni su imali ponudu Union Berlina od 2m, Poljaci mu nude novi ugovor od 0,4m.Jusuf otpada odšteta vjerovatno blizu 4m.
    Zato vrijeme je za "kafee"
  • emilperska
    3.2k

    Na kraju ce se dovest Bartolec.. Domaćica ce lupit sakom i rijesit beka..
    Odsteta 500k i ugovor na 200k i vozi Domaćice..
  • SAS1987
    13.5k
    Evo diddy guela i ... su dan danas idoli svim simpatizerima dinamadd29

    Ono dodavanje prema Mandži za 0-3... :starstruck:
  • Orc123
    5.2k
    Nek kontaktiraju Zonu nasli smo im jos barem 4-5 bekova dostupnih Dinamu. Ne treba nam nikakva provizija jer su ocito toliko nesposobni da u krug vrte jedna te ista 3-4 igraca....jbt koliko se natezu oko bekova prosjecne europske klase a mi ocekujemo kapitalca na krilu i u vezi....neizvedivo je to za ove ljude i ne mogu si zamisliti kako i na koji nacin bi oni uspjeli dogovoriti igraca ranga Brekalo, Kent, KTc sa ozbiljnim CVem. Prosto ne mogu ni zamisliti to....
  • Jurki
    8.8k
    nek Špiku prekomandiraju na beka. Iovak ima preveliku placu za Recaro.
    A pare nek ostave novoj upravi koja bu valjda znala dopeljat igrace.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.