• deda
    27.3k
    Prvo Arsenal pa Dinamo
  • Draž
    1.1k
    Zakaj sam išel čitati taj intervju?
    Gluplji sam 3% sad...
  • Kwedi
    3.8k
    kad budu forumaši sipali žuč oko četničkog Indexa ili tovarskog Kmeplusa te neki bi ih zabranili jer im ne pašu političko-ideološki ili jednostavno ne kuže neke stvari - sjetite se da su oni jedini zasad objavili u medijima za tribinu Boysa izmjena Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima koja je za pet dana.

    I tako sve akcije ranijih godina koje su išle od navijača, za pošteni i demokratski Dinamo i generalno hrvatski nogomet.

    Nešto nisam vidio vijest o tribini u Večernjaku, Sportskima, Bljutarnjem, 24 sata, HRT-u i ostalim režimskim medijima...
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ovo je istina, i tako uvijek bude.
  • LovroZG
    1.3k
    https://www.facebook.com/SpartakTT/posts/2829603170391920

    Ugostili smo ovaj tjedan par trenera iz trnavskog Spartaka. U komentarima se Slovaci (ne)rado prisjećaju magle. :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    kad budu forumaši sipali žuč oko četničkog Indexa ili tovarskog Kmeplusa te neki bi ih zabranili jer im ne pašu političko-ideološki ili jednostavno ne kuže neke stvari - sjetite se da su oni jedini zasad objavili u medijima za tribinu Boysa izmjena Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima koja je za pet dana.

    I tako sve akcije ranijih godina koje su išle od navijača, za pošteni i demokratski Dinamo i generalno hrvatski nogomet.

    Nešto nisam vidio vijest o tribini u Večernjaku, Sportskima, Bljutarnjem, 24 sata, HRT-u i ostalim režimskim medijima...
    Kwedi

    3h44cop3mgc6rfb7.png
  • platini
    230
    I tako sve akcije ranijih godina koje su išle od navijača, za pošteni i demokratski Dinamo i generalno hrvatski nogomet.Kwedi

    Osuđenom kriminalcu (i nećaku Čede Prodanovića) Matiji Babiću stalo do demokracije i poštenja? Tu priču možeš prodati jedino neupućenim dudekima. Index je samo režimski portal koji po direktivi odozgo tu i tamo izbaci nečije prljavo rublje tokom obračuna velikih igrača iz duboke države (tu spada i Mamić, i Brkić, i ovaj i onaj...). Neka moderatori otvore temu index.hr jer se očito ta tema ponavlja iz dana u dan.
  • cron1ck
    1.5k
    Ne znam pod koju temu da napisem, ali moram sam ovo s vama podijeliti. Znaci kod 3. gola nase reprezentacije i rezultata 3:1 jel i vama proslo kroz glavu Sahtar i ona “izgubljena” utakmica na Maksimiru, jos kad su svi poceli govoriti evo nas na Euru jos sam se vise podsjetio. Moje misljenje kako ce to biti jedno od utakmica koji cu zauvijek pamtit, kao i ona Turska 2008.
  • Bosna86
    11.5k
    Uvazeni kolega Kwedi, ova vasa opaska s visoka vam je jako promasena... Ovo sto vi pisete je u rangu da ljudi iz Zupanje slave HDZ koji je pokrao lovu za odvodne kanale jer im je dao 3 deke za spavanje, kuzis jel SDP dao ista?
    Problem tvoj i dosta ljudi je sto misle ako si protiv indexa i nplusa, da si zadrta seljacina koja glasa za HDZ i gleda Bujanca i za sve su mu krive komunjare... Totalno promaseno, mrzim ih vise od tebe.
    Isto tako mrzim i jutarnji i vecernji, ali te dvije kuce su rezimske i to ne skrivaju, dok ova nazovi alternativa glumi postenje pa nam zabiju kuhinjski noz u ledja
    Jedan text koji sam ti gore zalijepio ne moze 10 obavijesti o skupu BBB oprati
    Ne treba meni index i nogometplus da mi kazu da je mamic lopov, imam oci i vidim to, ali za index i nplus nije Mamic lopov vec cijeli Dinamo i po njima mi bi se trebali stiditi naseg kluba... E pa za mene Mamic nikad nije bio i nikad nece biti Dinamo, a za njih jest.... Jel trebam lijepiti govore pokretaca nplusa Bojana Islamovica i sta on misli o Dinamu.... Ti ljudi ne zele nikakvo dobro mome klubu i za mene ce uvijek biti neprijatelji ma da napisu 10 textova jer to pisu iz mrznje prema Dinamu a ne da bi moj klub ozdravio
    Sljedeci put kad budes ovako s visoka nesto prebacivao nekome slobodno razmisli kojem bi klubu vise u interesu bilo da ode Mamic i sva ta svita, bi li to vise odgovaralo Dinamu ili Hajduku... Da dobijemo postenu upravu u klubu i da se u HNS ociste odnosi, Dinamo bi se digao na jos vecu razinu a ovi bi se medjusobno poklali jer vise ne bi postojao kohezivni faktor koji ih sad spaja
  • Kwedi
    3.8k
    Osuđenom kriminalcu (i nećaku Čede Prodanovića) Matiji Babiću stalo do demokracije i poštenja? Tu priču možeš prodati jedino neupućenim dudekima. Index je samo režimski portal koji po direktivi odozgo tu i tamo izbaci nečije prljavo rublje tokom obračuna velikih igrača iz duboke države (tu spada i Mamić, i Brkić, i ovaj i onaj...). Neka moderatori otvore temu index.hr jer se očito ta tema ponavlja iz dana u dan.platini

    EPH, blokada, Nino Pavić i Malo vitra. Idemo dalje oko drugih medija? Koliko je frknulo sdpovih, hdzovih ministara pa mi objasni kaj je to režimski medij točno jer izgleda govorimo različitim jezikom?

    Uvazeni kolega Kwedi, ova vasa opaska s visoka vam je jako promasena... Ovo sto vi pisete je u rangu da ljudi iz Zupanje slave HDZ koji je pokrao lovu za odvodne kanale jer im je dao 3 deke za spavanje, kuzis jel SDP dao ista?
    Problem tvoj i dosta ljudi je sto misle ako si protiv indexa i nplusa, da si zadrta seljacina koja glasa za HDZ i gleda Bujanca i za sve su mu krive komunjare... Totalno promaseno, mrzim ih vise od tebe.
    Isto tako mrzim i jutarnji i vecernji, ali te dvije kuce su rezimske i to ne skrivaju, dok ova nazovi alternativa glumi postenje pa nam zabiju kuhinjski noz u ledja
    Jedan text koji sam ti gore zalijepio ne moze 10 obavijesti o skupu BBB oprati
    Ne treba meni index i nogometplus da mi kazu da je mamic lopov, imam oci i vidim to, ali za index i nplus nije Mamic lopov vec cijeli Dinamo i po njima mi bi se trebali stiditi naseg kluba... E pa za mene Mamic nikad nije bio i nikad nece biti Dinamo, a za njih jest.... Jel trebam lijepiti govore pokretaca nplusa Bojana Islamovica i sta on misli o Dinamu.... Ti ljudi ne zele nikakvo dobro mome klubu i za mene ce uvijek biti neprijatelji ma da napisu 10 textova jer to pisu iz mrznje prema Dinamu a ne da bi moj klub ozdravio
    Sljedeci put kad budes ovako s visoka nesto prebacivao nekome slobodno razmisli kojem bi klubu vise u interesu bilo da ode Mamic i sva ta svita, bi li to vise odgovaralo Dinamu ili Hajduku... Da dobijemo postenu upravu u klubu i da se u HNS ociste odnosi, Dinamo bi se digao na jos vecu razinu a ovi bi se medjusobno poklali jer vise ne bi postojao kohezivni faktor koji ih sad spaja
    Bosna86

    Znam i za Dein tekst i hrpu ostalih. Nije uopće poanta motiv objave i njihove časne namjere već da se vijest objavi. Ne postoji objektivan medij,kao sto nemreš biti nepristran za puno stvari u životu. Dakle, bilo koje priopćenje, akciju, inicijativu, tribinu ili nekaj treće - ti mediji su objavili, zar ne? To bi trebao biti smisao novinarstva; motivacija nekoj medija realno nije altruistička i tu nema pogovora,al ovdje govorimo o nekoj autocenzuri svih vodećih medija i oko tog nitko nema problem dok se neki mediji najradije bi zabranili samo zato jer ih iritiraju zbog političkih razloga koji njima ne odgovaraju. Pa i mene iritira Kula stražara pa sigurno mi ne pada na pamet pričat o tome kako ih treba zabraniti (banalan primjer, al shvaćaš poantu) kako se među forumašima ovdje zagovara stav prema Indexu.
  • BluePhone67
    3.1k
    Stavit cu i ovdje.

    Mogu samo odgovoriti da se ovdje netko i neki previse opterecuje sa nekim portalima i novinarima, pametnije da promjene portal ili preskoci tekstove doticnih novinara, a najbolje bi bi bilo da se ulovi posla i krene sam pisati, a mi cemo mu izaci u susret kao i svima. Ovdje cijelu godinu trazimo novinara da pise na dnevnoj, tjednoj, mjesecnoj ili godisnjoj bazi sto hoce i kako hoce i kada hoce. Moze pisat afirmativno kada je Dinamo los i ukazivati na greske, kao sto moze pisat hvalospjeve do mile volje, moze pisat o anomalijama kluba, pa do svim pozitivnim akcijama sto prodje ispod radara. Moze pisat sve u tome u jednom tekstu ako zna upakirat do odvojene svake stavke. Ali do sada nitko se nije javio, toliko o tome.

    Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.