• Krizy
    35.4k
    13 500
  • BluePhone67
    3.2k
    w890gug33ee6kr08.jpg
    1807aecci2ix19gg.jpg

    Sn 19.11.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    wxl2davvteb2dor6.jpg
    wjm4u06jozkwhyuy.jpg
    ta82jlbbtlrihgbm.jpg
    9zn24bxoxazzzxdi.jpg

    Sn 20.11.2019
  • Ero
    930
    Nadam se da od Pjace neće bit ništa.. Zgadio mi se bas
  • Neki tip
    19k
    Puno ekipe ne voli Pjacu zbog nekih izjava ljubavi Mamiću otprije par godina, ali ne bih rekao da je to išta gore od većine Dinamovih igrača pa i aktualnog nam trenera.

    Ili evo primjera.. Dok su igrači bili pred Sjeverom nakon Atalante, Ademi se grlio sa Zoranom na terenu, a zatim se i on pridružio ostalima gore. A tko Ademija ne voli..

    Osobno, od igrača ne očekujem da vode tu vrstu bitaka. Bilo bi lijepo, ali ono što ja očekujem je da se na svakom treningu i utakmici daju cijeli za momčad, za klub.
    Pjaca je, dok je bio u Dinamu, igrački puno davao i ako ima šanse da se to ponovi, ne bih imao ništa protiv povratka.
  • Mali dioničar
    14k
    Nisam registrirao izjave, ali piše da mu je agent Naletilić.
  • Guinness
    1.9k
    pjaca je smeće
  • marcio amoroso
    32k
    A mi smo svi pravedni do bola :strong:
  • xavier
    11.1k
    Pjacu zbog njegovih izjava sigurno ne želim, ali @Neki tip sa Zapada je tu u pravu. On bi se savršeno uklopio u ostatak momčadi jer trener i igrači koji su trenutno u klubu govore potpuno iste stvari. No ajmo onda pogledati čisto igrački dio.

    Moram priznati da ni tu ne vidim nikakvu logiku dovođenja. Prvo, bojim se da su Pjacu ozljede jako unazadile i da više nije niti blizu onom igraču kakav je bio. Naravno da to ne znači da ne može puno podići svoju razinu igre u okruženju u kojem bi "kliknuo". No postavlja se pitanje cijene. Pjaca nije jeftin igrač i ne vjerujem da ga Juve misli pokloniti. Odšteta koji bi Talijani sigurno tražili u ovom trenutku, bila bi puno prevelika za nekog tko je "projekt" odnosno netko s kim treba dosta raditi da bi se vratio.

    Što se tiče posudbe, ako je Bjelica siguran da može pomoći na proljeće, zašto ne. No ne znam kako bi reagirali oni koje najviše vesele skupe prodaje jer će reći da ga "razvijamo" za nekog drugog. Može se naravno unaprijed dogovoriti buduća cijena, ali ponavljam da mislim kako forumaši baš neće biti previše sretni kad saznaju koliko Juve očekuje dobiti za njega.

    No možda sam u krivu, tko zna...
  • Neki tip
    19k
    Što se tiče posudbe, ako je Bjelica siguran da može pomoći na proljeće, zašto nexavier

    Na otkup ni ne pomislih.. posudba je, po meni, jedina razumna opcija. S tim da polugodisnja posudba isto nije neka sreća.. HNL ćemo uzet i bez njega. Ako ga se može dobiti barem na godinu dana, onda ok.
  • Mr Blue
    3.3k
    U cijeloj ovoj priči najviše mi smeta što se nepravomoćno osuđeni lopov Zoran Mamić spominje kao glavni odgovorni za dovođenje novog igrača, na funkciji sportskog direktora.

    Kako, ako je dokazano da Zoran Mamić nema nikakav ugovor o radu s Dinamom?

    Ili se nešto promijenilo u međuvremenu, pa je klub potpisao ugovor s osobom koja je nepravomoćno osuđena zbog pronevjere bog zna koliko milijuna kuna iz tog istog kluba?

    Smeća lopovska.
  • xavier
    11.1k


    Mene još više smeta što je njegov brat prisutan u Hrvatskim medijima kao da nije bjegunac od hrvatskog pravosuđa. Zamislite bjegunca od recimo američkog, britanskog ili francuskog pravosuđa kako po cijele dane pametuje u domaćim medijima i pljuje pravosudni sustav.
  • marcio amoroso
    32k

    Znam da se kaže “ovo ima samo kod nas” ali ovo stvarno ima samo kod nas.
    Jedan dokazani bjegunac od pravosuđa svaki dan pametuje i drži moralne predike.
    Bljak.
  • The Undertaker
    4k
    Kao Assange npr.?
    Prije nego se jave moralni čistunci, nije mi namjera postavljati znak jednakosti imeđu osoba i razloga azila. Ako mediji žele prenositi nečije kontenplacije (iz ovih ili onih razloga), možete samo čitati ili ne čitati. Ja uglavnom ne čitam pa mi i ne smeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.