• The Undertaker
    4.1k
    Ovo je promijenjeno u odnosu na prvi prijedlog? Kao i broj ljudi i odnos u IO?
  • sport
    2.3k
    Za mene prednost ima lista,tj. ljudi koji su se izborili da bi upće demokracija ušla u Dinamo.Svaka čast Bariću i njegovoj listi ali neka pokušaju ponovno za 4 godine.
  • Izet Hajrović
    910
    za mene prednost ima lista na kojoj su neokaljana imena, sposobni, uspješni ljudi koji su ostvarili neke karijere na visokim pozicijama u svojoj struci. Sjećam se kad se rasppravljalo o modelu upravljanja posljednjih godina pa se negdje navodilo Bayern kao ogledni primjer u kojem sjede diplomirani ljudi, uspješni poduzetnici, itd. E to je Dinamo kakav ja želim, Dinamo pod vodstvom uspješnih, školovanih i društveno priznatih ljudi.
  • Toot
    69
    DUBRAVKO ŠIMENCIvdzo11

    Ne znam samo tko im radi te grafike i zašto im bira te fotke kad imaju puno boljih i iskrenijih. Evo, popravio:

    temp-Imagerxm-QUt.avif
  • Nolifer
    6.7k
    Kak fora, kad se jedna strana za sad blati, da me se krivo ne shvati, nadam se da će se jednako postupiti i prema drugoj strani, ak su bili u toj i toj stranci ili glasali za neke ili je to ok? :eyes: ...Treba bit oprezan i radi toga proučit sve detaljno liste i biti mudar u svojoj odluci :smile:
  • Jurki
    8.8k
    Cim vidim da netko od potencijalnih skupstinara ima kradezeovu karticu..sve vise sam siguran za koga cu ziher glasati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    I da je Baric neutralan da neutralniji nemre bit kad vidim njegovu listu sa likovima koji imaju fotke sa ZM sve mi je jasno. Takozvani "preletacevici". Da ih se samo petero (ako me matematika ne vara) njih sa Bariceve liste prikloni Barisicevoj 35torci imaju 2/3 vecinu sa kojom im je samo nebo granica.
  • Jurki
    8.8k
    ✅️OTTO BARIĆ (rođen 1958, Zagreb), po zanimanju diplomirani arhitekt. Od 1984. naovamo sudjelovao na brojnim arhitektonskim natječajima i osvojio sa svojim suradnicima desetak prvih nagrada. Najznačajniji projekti: Rekonstrukcija hotela Esplanade u Zagrebu, Zagreb Tower, Trgovački centri City Centar One i Westgate u Zagrebu, Multifunkcionalni sklop dvorana za svjetsko prvenstvo u rukometu, Qatar 2015, Poslovno stambena zgrada Bancentar u Zagrebu, Dalmacija Tower u Splitu, najviša zgrada u Hrvatskoj.
    Cjeloživotno vezan uz nogomet i Dinamo, preko oca, legendarnog trenera Dinama i hrvatske nogometne reprezentacije, Otta Barića.

    Kaj ima u ovom napisanom CV-ju tak intrigantno?
    Cim napises da si sin legendarnog trenera i da je to kratki zivotopis.. kaj onda imas za napisati u produzenoj varijanti?

    bome mrsavo.. jako mrsavo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Dobra lista, sve sami dinamovci
    64yjqWZ.jpg
  • SAS1987
    13.5k
    Iskrena ljubav prema klubu je minimum a ne referenca za biti skupštinar. Referenca je sve ostalo iznad toga, ono što klubu možeš dati na neki način.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja ne znam tko uopće ima dvojbu između "naše" liste i ove di su bivši tatičari i populistički HDZ-ovci.
  • TresnjevkaZG
    674
    Nevezano sad za ovu sliku, Dudo je dinamovac i oko toga mu se ne moze reci ama bas nista. Sad odjednom smeta i vade se nekakve stvari jer je na krivoj listi, ovo je totalna debilana od slike
  • NitkoBitan
    12.3k
    Aha, znaci Dudo je fotograf a ne ovaj sa salom :lol:
  • superhik
    10.4k
    Ovo je fotka s reprezentacije?
  • Crusades1986
    9.8k
    nema šanse... pogledaj koliko je tovarskih šalova i majica. Ne vidim ni jednu kockicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.