• Infinity
    14.9k
    A gdje je tu onda identitet kluba? Gdje je tradicija?Pop corn

    Pitanje stoji, al ako tradicija ne donosi dovoljno, tj. ako nesto novo donosi puno vise onda se namece pitanje da li ljude uopce zanima tradicija ili su zeljni neceg novog?
  • Pop corn
    4.4k
    Pitanje stoji, al ako tradicija ne donosi dovoljno, tj. ako nesto novo donosi puno vise onda se namece pitanje da li ljude uopce zanima tradicija ili su zeljni neceg novog?Infinity

    Jebes klub koji je spreman zbog "neceg novog" i zarade na tome prodati svoj identitet....
  • xavier
    11k
    namece pitanje da li ljude uopce zanima tradicija ili su zeljni neceg novog?Infinity

    Ljudi su prvenstveno željni normalnog kluba, a dio toga je da na terenu budu u normalnim dresovima.
  • Hipo
    406
    Dinamo na Rujevici u plavom kompletu
    d20ilgm85aym1ikp.jpg
  • Nolifer
    5.9k
    Bilo bi lijepo da su u plavom kompletu i sad u derbiju protiv tovara... A kaj bi tek bilo da su u plavom kompletu i u Europi...
  • Crusades1986
    9.3k
    Protiv tovara ce sigurno bit u plavom kompletu, tak je uvijek oni u cijelom bijelom kompletu, a mi u plavom... a kaj se tice europske garniture dresova, to ne kuzim zakaj je dinamo jedini klub u europi koji ima posebnu garnituru dresova za europu i ne igra domace europske utakmice u prvoj(plavoj) garnituri nego u toj "europskoj"
  • xavier
    11k
    Protiv tovara ce sigurno bit u plavom kompletu, tak je uvijek oni u cijelom bijelom kompletu, a mi u plavomCrusades1986

    Tako je bilo uvijek jer je Dinamo imao potpuno plave dresove, a Hajduk plavi donji dio. Sad Dinamo ima plavi gornji i bijeli donji, a Hajduk bijeli gornji i plavi donji. Nema nikakvog razloga da i jedni i drugi ne igraju u svojim prvim kombinacijama...kako je to bilo i na Poljudu ove sezone.

    "Europske" ne želim komentirati jer je o tome sve rečeno. Valjda samo ekipa iz kluba vidi neku logiku u tome :yikes:
  • Crusades1986
    9.3k
    da, krivo sam reko, inace je takva kombinacija sta si ti napiso. Mi plavo i bijele hlacice, a oni bijelo i plave hlacice... :up:
  • nkdz
    825
    Nemam pojma jel potpisan novi ugovor s Adidasom ko dobavljacem opreme jer ovaj koliko znam traje do 6.mjeseca ali kojeg vi dobavljaca preferirate i mislite da bi bio najbolji za dinamo?

    Da li su vam bili draži Puma dresovi prije ili eventualno diadora ili bi ostali na Adidasu?
    Meni osobno su Adidas masu bolji od Pume i Diadore, u Kappi i Macronu nas malo teze mogu zamisliti makar macron uvijek dosta radi personalizirane i mozda malo unikatnije dresove cak i za manje klubove.
    Nike mi više manje ima genericke dresove i nisu mi pretjerano maštoviti.
    Cak Umbro ima dobre u zadnje vrijeme.
    Imate neko razmišljanje o tome ili vam nije bitan proizvođač nego je važno samo da je plave boje?
    Pitam cisto iz estetskog pogleda na dres, financije u ovom slucaju nisu bitne.
  • Infinity
    14.9k
    Inace sam fan Adidasa ciji su mi dresovi najljepsi u zadnjih desetak godina, ali me Adidas razocarao s obzirom da imamo jako los asortiman u fan shopu. Ne mislim na kvalitet, nego je izbor ocajan. Mislim da je to problem kad klub poput Dinama radi s nekim divom koji u Dinamu ne vidi neku znacajnu zaradu pa se onda i ne trude puno. Radije bih uzeo neku srednja zalost marku i da imamo bolju ponudu. Neki Macron sigurno nece napraviti nekvalitetne dresove. Vidim na prijateljima tovarima dresove, majice i slicno. Nije to nista losije od nase opreme kvalitetom, samo sto oni imaju puno bolji izbor.

    Mozda bi New Balance ponudio dobar ugovor i da mu Dinamo bude najveca reklama za HR trziste. Jako kvalitetan brend, nosi ih Liverpool, imam par njihovih artikala i nemam sta reci protiv. Jos ih nitko ne nosi u Hrvatskoj, pa ni u regionu, a klub koji igra LP bi bio sjajna reklama. Vjerujem da bi se potrudili vise nego Adidas.
  • xavier
    11k
    Mislim da je marka sportske opreme tu puno manje bitna. Ono što svi želimo je lijep dres koji po mogućnosti nema (samo u drugim bojama) još 50 klubova u Europi.

    I nekog drugog sponzora jer ovo "Lana" izgleda grozno :rage:
  • nkdz
    825
    pa da, mali proizvođači se više trude oko manjih klubova, Macron recimo osim Hajduka u kojem ima relativno ok ponudu asortimana ima i u Hibernianu kojeg pratim dosta artikala (definitivno više nego dinamo s adidasom) i dosta su maštoviti s dizajnom dresova makar mi zadnji Hibernianovi nisu nešto.
    Umbro od manjih isto ima ok stvari, a malo su i dizajn popravili od prije kad su imali dosadne dresove.
    New balance vjerujem da bi podigao prodaju dresova u dinamu jer je rijedak na ovim prostorima pa bi ljudi kupovali da imaju nešto unikatnije, a od dinama, makar ih je Liverpool sudskom tuzbom sad zamijenio s Nikeom.
    Mislim da je s Adidasom netko vrlo nesposoban slagao i potpisao ugovor, ak zanemarimo trecu zvijezdicu asortiman je dosta loš i prazan.
  • SAS1987
    13k
    I treci dres sa grbom Građanskog i retro designom.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Meni su ovi Adidas dresovi super, posebno domaći dresovi. Ja jedinu zamjerku imam na to da se europske utakmice ne igraju u njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.