• mali M
    3.5k
    Držim se one da gledam ljude kakvi su kao osobe, a ne kakve su seksualne orijentacije. Jednako tako, ne dozvoljavam da mi itko nasilno nameće svoja uvjerenja, poštujem tuđi izbor i očekujem da i drugi poštuju moj kao straight osobe.scooniepenn

    tako je, apsolutno se slažem sa tvojim stavom
  • Endeavour
    419
    E da je barem izbor boje stolice problem projekta stadiona. Ako bi mogao ubrzati izgradnju za godinu dana, odmah potpisujem stolice i krov u duginim bojama. Pride Arena.
  • NitkoBitan
    12.3k
    poštujem tuđi izbor i očekujem da i drugi poštuju moj kao straight osobe.scooniepenn

    Roki, nisi ti nikakva "straight" osoba nego si normalan kao i 99,8% populacije. Ta manjina nek se medusobno imenuje nazivima.

    Eto da ne bude potpuno off-topic komentar. Sarene stolice na stadionu su mi totalna glupost. Boje kluba i grada su prihvatljive, eventualno u vise nijansi...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ide tema malo u ku.ac a?
  • Nolifer
    6.7k
    Boje kluba i grada su prihvatljive, eventualno u vise nijansi...NitkoBitan

    Poanta je bačena i tako treba biti, ostalo su baš gluposti i nepotrebne varijacije.
  • rupke
    52
    Ostaje nam za nadati se da će netko iz Sirrah-a pročitati ovu temu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Šarene stolice, klasični marketinški vizualni trik da se stadion čini popunjeniji, na nepostojećem stadionu su sad predmet rasprave. Inače na toj istoj Kranjči su i sad šarene stolice, doduše bez naslona.

    Nevjerojatno kako se neki ljudi kod nas konstantno bave stvarima koje ih ne ugrožavaju ni na koji način. Umjesto da se raspravlja o dizajnu, sadržaju ispred stadiona, cestovnoj infrastrukturi, povezanosti, tu se ozbiljno raspravlja o šarenim stolicama i aludiranju na seksualnu orjentaciju.

    Potpuno je nebitno hoće li stolice na Kranjči biti šarene, zelene, tirkizne ili bijele. Ionako ćemo mi tamo biti samo podstanari. Ako ne smeta gomile navijača Lokomotive, Rudeša, Nura, NK Save Strmec ili NK Ponikve ili kojeg god budućeg prvoligaša koji bude na kraju igrao svoje domaće utakmice tamo, ne smeta ni mene koji ću tamo provesti dvije/tri godine dok čekam da se naš pravi dom izgradi. Tamo me zanimaju krov, semafor, ulazi, stolice i beton.
  • Bosskovitz
    7.5k
    No, da se vratim na temu, kad je riječ o odabiru stolica meni se iskreno najviše sviđa kombinacija nekoliko nijansi u bojama kluba ili grada kao što ima Osijek. Dakle, prelijevanje iz bijele u svijetloplavu pa u tamnije plavu mi elegantno izgleda. Čak bi takva ili slična kombinacija bila u skladu i s bojama grada Zagreba.scooniepenn

    Slažem se, to mi je odlično. No puno više od rasporeda boja stolica na stadionu je bitno da se mudro projektira razmak među stolicama i u prolazima. Tko je bio na pampasu recimo, zbog tih par centimetara tu i tamo te sklopivih stolaca, komfor je na najobičnijim tribinama nekoliko puta veći nego na našem Zapadu.
  • Dalmatinec
    585

    Naravno da ovi bolesnici opsjednuti protuprirodnim, pseudoseksualnim zastranjenjima stavljaju dugin spektar (minus jedna) namjerno. I ne znaju nego o svjetonazorima lupetati.
  • scooniepenn
    1.9k

    Bio sam na Pampasu kad je Dinamo gostovao na tribini iza gola, nedaleko Boysa. Nitko od moje ekipe nije mogao do Osijeka pa sam išao na utakmicu s puncem jer mi je žena iz Osijeka i njeni tamo žive. Kao što sam svojim frendovima s kojima redovno pohodim Maksimir prenio, za mene je Pampas spektakularan stadion, dapače najbolji stadion do 15.000 gledatelja na kojem sam bio. Do stadiona smo išli biciklima, lagana vožnja uz Dravu, večernja vizura stadiona obojanog LED rasvjetom je spektakularna, okruženje stadiona jako lijepo. Parkirali bicikle, ušli za 5 minuta, dobili pivu za 2 minute, sjeli na tribinu kao gospoda. Stolice top, iste kao u Areni Zagreb samo stadionske, između redova više mjesta nego kod dobrog dijela ljudi doma pred kaučem, ozvučenje i akustika isto vrhunski pa su Boysi zvučali kao da nisu s ovog svijeta. I sam ugođaj i komfor u kombinaciji s doživljajem nogometa nevjerojatni. Pitali su me frendovi da usporedim stadion s recimo Rapidovim ili RBL-ovim jer smo bili na gostovanjima recentno i to se nikako ne da usporediti. Jednostavno je na svim razinama ovo ljepši i bolji stadion.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Potpuno je nebitno hoće li stolice na Kranjči biti šarene, zelene, tirkizne ili bijele.Mathiasovi Chageri

    Ja sam za tirkiznu.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Nažalost nisam bio na toj tekmi nego na repki (pa nisam ni u atmsferi baš mogao uživati), ali stadion je odličan prema onome što sam ja iskusio: razmak između sjedala je taman malo veći nego na Maksimiru da se mi malo širih ramena ne moramo stiskati kao u tramvaju, prolazi su toliko široki da možeš recimo jaknu objesiti preko svog sjedala i nitko ti neće iz reda iza gaziti po njoj, nema ni gaženja po stolcima pa ni prljavih stolaca... da ne kažem da sam imao ulaznicu za šesnaesti ili sedamnaesti red, a bio sam bliže terenu i imao bolji pogled nego s bilo kojeg mjesta na Maksimiru. I čim sam ušao, prvo kaj mi je palo na pamet je bilo "jebote, da je nama ovakav zatvoreni stadion, tribine do terena, pa da 30 sekundi prije izlaska igrača na teren pogasiš svjetla i samo zaori 30.000 ljudi..." Sablasno. Dočekat ćemo i mi to.

    Volio bih da se isti princip oko sjedala primjeni i na Kranjču i na Maksimir. Vjerujem da hoće.
  • scooniepenn
    1.9k
    Svakako ako ces moci odi na sljedecu s Osijekom na Pampasu 2. vikend u 3. mjesecu, brutalan je dozivljaj. Ja cu ako uspijem doci do karata opet ici. Odmah potpisujem 1 i pol puta vecu, po standardima istovjetnu verziju Pampasa, jer ce to znaciti da smo u Maksimiru dobili top stadion u europskim okvirima. Sto se tice Kranjce neka bude i malo manje luksuzna verzija, s razmacima izmedju redova i stolicama kap na Pampasu i svi cemo uzivati tih par sezona, odnosno kasnije kad ce Dinamo igrati s drugom zagrebackim prvoligasima.
  • mali M
    3.5k
    30 sekundi prije izlaska igrača na teren pogasiš svjetla i samo zaori 30.000 ljudi...Bosskovitz

    kako nam trljaš sol na ranu hjooooo!!! :strong:
  • Sixthway
    274
    šarene su jedino, u duginim bojama su nešto sasvim drugo. Stvar je u politici na vlasti i stvari koje silom nameće al dobro ,kraj priče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.