• Kristijan992
    217
    slažem se u potpunosti, ovo nije ni blizu realno, a da ne govorimo koliko imamo tih mladih igrača koji su s prvom momčadi i kakav je tu potencijal rasta
  • Mihaljević
    8.5k


    vušković
    krovinović
    brekalo (posudba od 2.5mj)
    16M€ prema TM

    Dinamo.
    Sučić 1M
    Čavlina 1M
    Živković 500K€
    Kaneko 1M€
    Stojković 1.5M€
    Perković 3.5M€
    Vidović 2.5M€
    Bulat 3M€

    Ovi igrači koji su reprezentativni kalibri vrijede kao jedan vušković, a realno je za njega Živković Maldini u najmanju ruku i samo on treba vrijediti 5M€+.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Krovinović 4M€Mihaljević

    :rofl:

    Na osnovu cega kalik vrijedi isto kao Kaneko, a benhur cak 2.5 milijuna :scream:
  • Facke
    2.4k


    Sad su na 57 miljuna. Valjda Stodra precital da mekne Vuskovica s Hajduka. Bitne da novinari piseju "bombe" :lol:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Kaneku i Vidovicu ce porast cijena kad se otkupe njihovi ugovori.
    Zivkovicu i Sucicu ce isto porast zbog minuta koje dobivaju garantirano.

    A Hajduke ce realno brzo pasti, mozda cak i ispod cijene Rijeke kad zavrsi sezona
  • Majki2111
    2.7k
    Na Poljudu smo negdje oko Uskrsa. Dobra fora bi bila napravit koreografiju na motiv uskrsnuća i da je Isus pomogao pravoj strani ili nešto slično... Kao odgovor na njihovu koreografiju. Ako bude povoljan rezultat.

    Samo ideju bacio.

    Ne znam kak grupa stoji s time. Ja sam ateista pa meni ne smeta a dobar motiv.
  • Oluja
    3.8k
    Ja sam ateistaMajki2111

    sad mi je malo jasniji tvoj razvratni život
  • NORTE
    9.7k
    Nadam se da će doć Rog, a i Kent.
    Opalila bi nas euforija samo takva.

    Ovu momčad treba jebeno razbudit, pojačat konkurenciju i uvest svježe krvi.

    Protiv Lokse je falilo i sreće za neki preokret i to isto daje neku nadu da nisu skroz potonuli i zaboravili igrat, iako na 0:2 se podrazumijeva što slijedi - naša inicijativa.
    Gorica je veća opasnost, ali na svom terenu ih moramo dobit.

    Moraju igrat najbolji u prvih 11, a zamjene su tu da uskoče kad zatreba.
    Trener je očito nesposoban izvući najbolje od ove momčadi, a to nije dobro.
    Mislim da bi nam sad "bilo tko" kratkoročno donio rezultat i bolju igru od jakira.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Hoxha, Ogiwara i KTC na popisu za europu. Otpali Ademi i Brodic.
    Tako barem javlja index
  • din
    253
    javlja kad su prepisali s Zone
  • jedan u nizu
    6.7k

    nisam vidio tu informaciju na zoni, promaklo valjda.
    Osim ako je u temi transferi, taj buckuris uglavnom ne citam :D
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    To je @"sanjinlego javio još jučer ak nije prekjučer
  • NORTE
    9.7k
    Hoxha, Ogiwara i KTC na popisu za europu. Otpali Ademi i Brodic.
    Tako barem javlja index
    jedan u nizu
    Nisam ni ja znao za ovu info, valjda baš zato jer ju nitko nije prenio ovdje nego je ostala samo u onoj psihijatriji.

    Nije me briga za onog crnog, ali nadam se da Fran Tudor zagrebački tovar ne dolazi.

    Po Roga se mora ići, on je praktički potpuno besplatan i vraća se u trening.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Ako nista bravo za @sanjinlego sto se tiče toga... Objavio je jucer, prekjučer....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.