• sport
    2.4k
    Ne bi me iznenadilo da je ovdje puno zaposlenika Dinama koji su registrirani a još više ih čita.
  • mali M
    3.6k
    Ma dobro lako se to raspiše. NDA, i pod članak neka bude da se navedeno ne odnosi na kriminalne radnje koje ugrožavaju status i ugled kluba.. neš ti problema
  • Jurki
    9.1k
    citaju itekak.. samo kaj ih boli ona stvar kaj se pise tj ne mare prevec za to kaj se pise i sugerira.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne bi me iznenadilo da je ovdje puno zaposlenika Dinama koji su registrirani a još više ih čita.sport

    Bilo bi cudno da nisu registrirani nit citaju
  • Matus
    129
    Šteta kaj samo čitaju, mogli bi i poslušati.
  • wolfgang14
    1.1k
    d6ab282f05a3be9ba775.jpg

    Duša me boli dok gledam ovo, zamolio bi Dinamo da što prije registriraju Koffija da se vratimo gdje pripadamo
  • kibic
    1.1k
    jednostavno se moze kositi sa politikom kluba.jedan u nizu

    Član mora prijaviti, a stegovno tijelo kluba provest adekvatnu kaznu za povredu ugleda kluba. Bez obzira na NDA, te stvari se sprovodit mogu i moraju.
  • Nino Bule
    11.7k

    Njima vuskovic dize cifru a prodan igrac
  • Jurki
    9.1k
    bez obzira ovo je sramota. Mi smo prije manje od godinu dana imali momcad tesku 117 milja eura.
    Ne navijam za tetu u racunovodstvu ali ovo je jebeni pokazatelj na koje je grane ova retardirana uprava strmopizdila klub.
  • wolfgang14
    1.1k
    Njima vuskovic dize cifru a prodan igracNino Bule

    da fakat, nisam ni skužio to. Ali svejedno se slažem sa kolegom Jurkijem da je žalosno
  • Mihaljević
    8.4k
    Daj molim te... Njima Vušković vrijedi 8M€ , Krovinović 4M€, ozljeđeni Perišić 4M€ i Brekalo na posudbi od 2 mjeseca vrijedi 5M€... Dok nama Sučiću, Živkoviću, Čavlini , Perkoviću, Bulatu, Stojkoviću cijena nije updateovana, a realno će samo oni biti vrijedniji od 60M€.
  • Facke
    2.2k
    Zake je Vuskovic uopce jos na Transfermarktu igrac Hajduka?
  • Efes Pilsen
    7k
    Stodra nas provocira, dodaje ljutu travu na otvorenu ranu. Zahtjevamo updateovanje, zahtjevamo now!!
  • Jurki
    9.1k
    prijatel jer moze biti regan za Engleze tek u sezoni 2025/2026.
    Mislim jebes TM al opet grdo zgleda za nas.
  • Facke
    2.2k


    Eh nas Stodra na Transfermarktu. Kulke sam vec raspravi znim imel.



    Al su ga poslali u Poljsku tak da ga moraju meknuti s Hajduka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.