• Kristijan992
    215
    slažem se u potpunosti, ovo nije ni blizu realno, a da ne govorimo koliko imamo tih mladih igrača koji su s prvom momčadi i kakav je tu potencijal rasta
  • Mihaljević
    8.2k


    vušković
    krovinović
    brekalo (posudba od 2.5mj)
    16M€ prema TM

    Dinamo.
    Sučić 1M
    Čavlina 1M
    Živković 500K€
    Kaneko 1M€
    Stojković 1.5M€
    Perković 3.5M€
    Vidović 2.5M€
    Bulat 3M€

    Ovi igrači koji su reprezentativni kalibri vrijede kao jedan vušković, a realno je za njega Živković Maldini u najmanju ruku i samo on treba vrijediti 5M€+.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Krovinović 4M€Mihaljević

    :rofl:

    Na osnovu cega kalik vrijedi isto kao Kaneko, a benhur cak 2.5 milijuna :scream:
  • Facke
    2k


    Sad su na 57 miljuna. Valjda Stodra precital da mekne Vuskovica s Hajduka. Bitne da novinari piseju "bombe" :lol:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kaneku i Vidovicu ce porast cijena kad se otkupe njihovi ugovori.
    Zivkovicu i Sucicu ce isto porast zbog minuta koje dobivaju garantirano.

    A Hajduke ce realno brzo pasti, mozda cak i ispod cijene Rijeke kad zavrsi sezona
  • Majki2111
    2.6k
    Na Poljudu smo negdje oko Uskrsa. Dobra fora bi bila napravit koreografiju na motiv uskrsnuća i da je Isus pomogao pravoj strani ili nešto slično... Kao odgovor na njihovu koreografiju. Ako bude povoljan rezultat.

    Samo ideju bacio.

    Ne znam kak grupa stoji s time. Ja sam ateista pa meni ne smeta a dobar motiv.
  • Oluja
    3.7k
    Ja sam ateistaMajki2111

    sad mi je malo jasniji tvoj razvratni život
  • NORTE
    9.3k
    Nadam se da će doć Rog, a i Kent.
    Opalila bi nas euforija samo takva.

    Ovu momčad treba jebeno razbudit, pojačat konkurenciju i uvest svježe krvi.

    Protiv Lokse je falilo i sreće za neki preokret i to isto daje neku nadu da nisu skroz potonuli i zaboravili igrat, iako na 0:2 se podrazumijeva što slijedi - naša inicijativa.
    Gorica je veća opasnost, ali na svom terenu ih moramo dobit.

    Moraju igrat najbolji u prvih 11, a zamjene su tu da uskoče kad zatreba.
    Trener je očito nesposoban izvući najbolje od ove momčadi, a to nije dobro.
    Mislim da bi nam sad "bilo tko" kratkoročno donio rezultat i bolju igru od jakira.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Hoxha, Ogiwara i KTC na popisu za europu. Otpali Ademi i Brodic.
    Tako barem javlja index
  • din
    231
    javlja kad su prepisali s Zone
  • jedan u nizu
    6.1k

    nisam vidio tu informaciju na zoni, promaklo valjda.
    Osim ako je u temi transferi, taj buckuris uglavnom ne citam :D
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    To je @"sanjinlego javio još jučer ak nije prekjučer
  • NORTE
    9.3k
    Hoxha, Ogiwara i KTC na popisu za europu. Otpali Ademi i Brodic.
    Tako barem javlja index
    jedan u nizu
    Nisam ni ja znao za ovu info, valjda baš zato jer ju nitko nije prenio ovdje nego je ostala samo u onoj psihijatriji.

    Nije me briga za onog crnog, ali nadam se da Fran Tudor zagrebački tovar ne dolazi.

    Po Roga se mora ići, on je praktički potpuno besplatan i vraća se u trening.
  • Ivdzo11
    3k
    Ako nista bravo za @sanjinlego sto se tiče toga... Objavio je jucer, prekjučer....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.