• NitkoBitan
    12.1k
    Ako netko moze nac bio bih zahvalan da stavimo u kontekst njihovo kesiranje 3,5 milje za Ljubicica te nase skrtarenje.

    Inace ja sam nasao na internetu (ne znam koliko je pouzdano) da su prosle godine potrosili 17-18 mil eura na place igraca. Vise/manje od nas?

    Edit:
    43 milijuna euraMarcinko

    Pa to im je skoro 10% proracuna :grimace:
    Bome vjeruju u Ljubicica.
  • Nogo
    1.3k
    Fran Karačić u Rudešu.
    Znam da se nešto i tu spominjao na temi.
  • Amigo86
    15
    Kent dobio bolju ponudu od Dinama, Sad je sve na njemu da prihvati..Metz-u je premala cifra 1mil za novog desnog ali igrač izinstira na prelasku u Dinamo...Iskreno mislim da necemo nikog dovest na kraju...
  • Marcinko
    324
    184 milijuna kuna(24,4 mil eura) smo mi na plaće dali 2022. Ukupan proračun 44.5 mil eura. Znači veći od Aeka
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ako netko moze nac bio bih zahvalan da stavimo u kontekst njihovo kesiranje 3,5 milje za Ljubicica te nase skrtarenje.NitkoBitan

    Pa i mi smo dali 3 milje za njega prije manje od 2 godine. To je tu negdje glede škrtarenja.
  • Orc123
    5.1k
    Ja bi vas prosio da kad prenesete nesto iz medija, iz nekog clanka ili od kud vec u pm stavite link toga clanka ili bar stavite izvor...!
    Edit: jbm ti nase novinarstvo, evo gol.hr pise da Kent odbio ponudu ali da ce ga Fener prisiliti da prihvati neku od ponuda jer ce ga zakucat na klupu i isto tako uvazeni novinar napise da on ipak ceka bolju ponudu iz Saudijske Arabije...toliko o sportskom novinarstvu. Ovaj veli da ceka ponudu Kent a prijelazni rok tamo zavrsio jucer. Danas svatko moze biti novinar a ocito da mi ovdje imamo bolje info nego oni!
  • ZgBlue
    485

    Vidim da i na stranim jezicima šprehaš u dijalektu :rofl:
  • emilperska
    3.1k
    Necu citat temu dok ne zavrsi ova histerija s Ljubom. Mozda sam ovdje prehladan jer ga nikad nisam smekao kao spanera makar ga cak i poznajem osobno, ali svejedno.
    Za poslovanje s AEKom nema opravdanja..
    Ali Bulat, Dikod junior, Sucic i Miško > Ljubo
    Perkovic, Ogiwara > Ljubo
  • i more je plavo
    891


    Kak sad premala, pa kaj nije izaslo da je to bila otkupna klauzula za prelazak u Schalke ??
  • Orc123
    5.1k

    Ma garantiram da nudimo puno manje i da jos u 100 rata plus posudba sa nekim otkupom ili Bog zna sta vec....
  • austrijanac
    2.7k
    Bulatemilperska

    Bulat ako ovako nastavi će osvojit nagradu za najbeskorisnijeg veznog igrača. Najmanje dodavanja, najmanje progresivnih, najmanje duela, najmanje prolazaka 1na1, heatmap ni na nebu ni na zemlji.


    Iskreno se nadam da će se trgnut ili promjenit poziciju. Ovako doslovno svira nečemu i igrač manje je već mjesecima.
  • dumitrumitu
    536
    Kent je možda vrhunski igrač ali s obzirom na ponašanje bolje da ne dolazi.
  • Facke
    2k
    Odlazak Ljube sad nije smak sveta. Jasne je da je nezadovoljen el nema odredenu minutazu. Vidli bumo kak bu igral u AEKu. Al bogme za prelazni rok gde su , kak je Jakirovic rekel, 3 meseca scouterali to je jake slabe kaj smo napravili. Brodic i Zivkovic su vec bili nasi igraci i tu scoutinga opce nije trebale. Za Arbera se duze suskale sa dolazi. Jedini "novi" je Ogiwara. Za kojuga se nije znale. Pripreme su presle a momcad se nije puno pojacala.
    Ima zavrzlame oko Koffija , Metz jos nije dal zelene svetle.
    Kent sve redom odbija. A ostala imena su za sad samo nagadanja.
  • marcio amoroso
    32.2k

    A gle, Kent ako i dođe doći će tu na 3 i pol mjeseca da pomogne i sebi i nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.