• Mali Zeus
    9.8k
    Još nam samo fali Romano ovod.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Budim se tuzan i razocaran, jer ne vjerujem sto nam ova govna rade od kluba. Prodati igraca klubu koji nas je blatio,vrijedao i optuzivao za stvar koju nismo ucinili je apsurdno i sramotan potez kluba koji ocito brzo zaboravlja neke stvari, Ljubicicu ne zamjeram sto ipak nije cekao jos barem neku ponudu iako sudeci po minutazi nebi me cudilo da mu je ovo bila jedina trenutno. Upropastili smo takvu igracinu zato sto su jebeni idioti veznog igraca prebacivali na totalno neprirodnu poziciju. Posljedice ovog transfera vidjet ce se tek na ljeto, Ademi stari i nije vise za prvu, Baturina vjerovatno odlazi, Misic igra toplo-hladno, Bulat takoder i jedini koji je trenutno bolji od svih njih je Sucic ali bojim se da ce i njega prodat za kikiriki. Ne znam stvarno sto napisati, zao mi je Ljube jer je pozitivan tip i cini se ovako dobrim momkom kojeg smo za bezveze potrosili a obecavao je.
  • Facke
    2k
    Welcome Lorezo , mate :)
  • plavi72
    720
    Momak (Ljubičić) je već zimus odlučio vratiti se u Austriju zbog ne igranja !
  • Nolifer
    6.7k
    @Lorenzo Lepore welcome to blue hell!

    Enjoy! Cheers :cheer:
  • Captain America
    14k
    Ono kad navijački forum dovede bolje pojačanje nego klub koji je zaradio 70 milijuna prošle godine.

    @Lorenzo Lepore welcome. I hope you'll have a good time here. We are little crazy (some more than the others), but this is still a fun place to discuss stuff about our favorite club.
  • Haza
    537
    Hahaha ček, vi fakat mislite da je Lorenzo na forumu hahahahahha
    Sad mi žao što mi nick nije Fabrizio Romano;)
  • Zagi
    5.2k
    Gdje je bila ova konsternacija kada su Franjića prodali?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Nikad nije dobio pravu priliku, a nikad ni ne bi dobio pravu priliku, uzelo mu se dvije godine karijere na jednu od onih gluposti koje prepričavaš i 15 godina nakon...ako se ikad ikome trebalo 'izaći u susret' onda je to Ljubičić.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    imamo mi igrace za buducnost vec sad:
    Krkalic,Cavlina,Mikic,Zivkovic,Bulat,Stojkovic,
    Kacavenda,Vrbancic,Koscevic....
  • Facke
    2k


    Da on je. U kontaktu sam snjim vec duze. Kaj odma napadas.
  • Jaro
    5.7k
    Još nam samo fali Romano ovod.Mali Zeus

    On je na Barinom platnom spisku tak da ne treba, hvala!
  • Jurki
    8.8k
    nek onda neku "lijepu rijec" napise o zalizanom govnetu koje javno objavljuje poslovnu prepisku između klubova.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    e da bravo, sigurno ima neke kontakte tamo, nek to podmaže malo da sjebemo ova naša govna od medija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.