• GZomanid
    572

    Statistika je zanimljiva. Šteta kaj nemamo na Zoni i mogućnost poslije tekme neke povratne informacije tipa: bio sam, na kojoj tribini, ocjena organizacije oko ulaza, kakvo je bilo navijanje, kakva atmosfera i takva pitanja..
  • Dubbbrava
    179
    Kad se sjetim da je nekad Amra peglala i pumpala na poluvremenu broj gledatelja dok nas je bilo na stadionu 500 a njima je bilo bitno da bude barem četveroznamenkasti broj ljudi.
    Pa eto primjer zadnje kolo protiv Gorice je bio pun stadion, tj.mozemo skinut od punog kapaciteta 24 cca 2.000 a po brojačima je bilo cca 16.500 pa onda žgadija s juga se hvali da jedva pola stadiona napunimo
  • Dubbbrava
    179
    Njih je tad ako se ne varam bilo cca 20k protiv Šibenika a ja sretan na stadionu kako barem jednu domaću da će nas bit više i onda objave službeni broj pa padnem u depru, uglavnom isprike na spamanju teme, svatko jednog za rukav, svi na stadion!!!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Dinamove brojke ljudi na utakmici su u najmanju ruku sumnjive. Uzet ću za primjer derbi s Hajdukom, kad su odbili ući na jug zbog transeva, sjever gore nije bio pun, a bilo je službeno više ljudi u usporedbi sa zadnjim derbijem kad je bilo gotovo sve krcato.
    Da se ne spušta brojka ljudi na svakoj tekmi vjerujem da bi imali i 8000 ljudi u prosjeku ove sezone. Nadam se da na Gorici ljudi neće dolaziti bez printanih karata i da nam neće skinuti broj koliko god ljudi bilo.
  • Gelipter
    3.5k
    Kako utorak približiti nedjelji... :chin: Ne sjećam se kad sam bio tako u iščekivanju pred jednu "običnu" prvenstvenu utakmicu. Naravno više ni jedna utakmica do kraja sezone nije obična. Neki su tu napetost i zazivali. Donekle neutemeljeno, ali čak imam i dojam da ćemo protiv "uvijek neugodnih" Goričana napokon izgledati kak' Bog zapovijeda. Nadam se i prostoru za debi Ogiware i više minuta za još neke. Ekipi koja se nećka iz utakmice u utakmicu, može doći i na kraju ne dođe na Maksimir savjetujem da se pojave protiv Gorice i više ih se nakon toga neće trebati pozivati. :cool:
  • Paggini
    7.1k
    Kao što sam rekao prije koji mjesec, ako ova sezona ima jedan plus to je da mi je svaka utakmica Dinama postala najbitnija utakmica sezone. Nažalost, zbog krivih okolnosti, ali mi je svejedno drago da je tako. Kad se sjetim prije koju godinu na ovakve tekme u prvom mjesecu se odlučim otići pola sata prije tekme jer eto aj šta ću sa sobom preko dana, a sad cijeli tjedan živim za tu nedjelju. Lijep je osjećaj, da.
  • javolimtebejako
    723
    svaku tekmu imam dojam da cemo izgledat kak bog zapovijeda, i onda u prvih 10 minuta sve po starom...al da, nadam se i ja da ih je trgnulo i kiks tovara i to sto nas jebu sa svih strana
  • Gelipter
    3.5k
    zato i kažem da svoj optimizam ne temeljim na iskustvu iz ove sezone, već na nekom špurijusu. Nažalost, budući da nam je trener, tko je, ako i budemo izgledali u nedjelju dobro to ne znači da već sljedeću utakmicu nećemo djelovati potpuno jalovo, bezidejno, sporo, osuđeni na tek neki individualni bljesak pojedinca.
    Nadam se da ih je trgnuo kiks protiv tovara, ali i kompletni narativ u javnosti kako tovari osvajaju 17 kola prije kraja prvenstva.
  • BBB Sibenik
    4k
    Prvo se kukalo da je “liga dosadna kad uzimamo godinama prvenstvo sa 15bodova prednosti. “ Onda se govorilo “kad glava ode vidit će te kako će se ljudi vratit na Maksimir.” Taj famozni stadion je “glavni krivac, ko će ic gledat na tom utakmicu.”

    Vise ne uzimamo prv sa 15bodova, opet nema ljudi. Nema ni glave vise bar ne fizički, opet nema ljudi. Da dobijemo sutra i taj famozni stadion, tad bi kukali za skupe karte, jer ovo sad najfriskije i karte su skupe. Dam se kladit da bi nas minimalno duplo vise bilo na svakoj domaćoj utakmci samo da dođe ova ekipa šta se nećka, “ic na stadion il sidit kuci na kaucu.”

    Velika je razlika igrat prid 4k i 8k doma samim igračima na terenu, veći voljni moment će dobit sigurno u nekim ključnim situacijama, a i vi sami koji se mislite odlazit cete doma sa smješkom na licu i komentirat “ jebena je atomosfera bila na stadionu”. U podsvijesti znat cete da ste dijelic i vi zaslužni za tri boda, svojim dolaskom i podrškom. Zato svi na Maksimir u nedilju, i bodri svoj Dinamo sad kad nas triba!
  • Laugreano
    1.3k
    Vec sad ne mogu docekat vikend, s nadom da cemo konacno odigrat dobru utakmicu..
    Ocekujem ovako :

    Zagorac- jbg nema smisla sad opet mijenjat. Solidno odradi svoje.
    LB- Ogiwara, nema se vise sta cekat s njim. Ako je doveden ko pojacanje nek igra.
    CB- Perkovic i KTC- Solidno je Zivkovic odradio protiv Istre, ali Perkovic je trenutno nas najbolji igrac u zadnjoj liniji. KTC standard
    RB- Rile- Iako mi se ne sviđa njegova forma, boljeg nemamo, mada je protiv Istre imao 2 kljucna poteza. Asist i uklizavanje kod njihove prilike.

    Veza- Sucic, Ljubicic, Baturina- Vrijeme je da se LJubi da prilika. Mislim da bi nam ovaj vezni red donesao puno vise trke i agresivnosti.

    Krila- Kaneko i Hoxha

    Napad- Kulenovic- Krenuo bi sa najagresivnijim napadacem kojeg imamo. A mislim da je to Kule, i puno vise dolazi u 16erac nego Petko, pa mozda pokupi koji ubacaj nasih krila.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ja bi volio kad bi dali sansu Nevisticu, u obrani Perkovic-Theophile-Zivkovic-Rile, veza Sucic-Misic-Bulat, lijevo Hoxha desno Kaneko i u napadu Brodic ili Petkovic
  • ZgBlue
    491
    Mislim da je vrijeme eksperimentiranja odavno prošlo.
    Trener je sad već dovoljno dugo na klupi i imao je vremena za čarobiranje.
    Dosta je više davanja prilika i alibi izmjena!

    Ako nakon toliko vremena provedenog s ekipom nemaš ideju koji su to igrači odnosno golman koji mogu iznjet prvenstvo onda stvarno ne znam kako se pristojno izrazit.

    Došao je trenutak gdje trener mora stat iza svojih odluka i izlazit na sve utakmice s ljudima kojima vjeruje.
    Sa stalnim rošadama može samo dodatno destabilizirat momčad kao i igrače pojedinačno.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/igraci-treniraju-i-na-slobodan-dan-dvojbe-oko-popisa-za-europu-ogiwara-poceo-trenirati-napokon-debitira/124880

    "Dobra je vijest i da se Japanac Takuya Ogiwara priključio treninzima s momčadi, valjda je to sad kraj njegovih pehova, koji traju otkad je došao u Dinamo. Prvo je imao problema s gležnjem, potom se razbolio, a i zadnjih je dana bio prehlađen i pod temperaturom te nije normalno trenirao. Ogiwara bi tako mogao protiv Gorice upisati svoj službeni debi za Dinamo, pitanje je, doduše, hoće li na lijevom boku od prve minute zamijeniti Maura Perkovića, junaka i strijelca s Drosine ili će ući s klupe, s obzirom da još nije posve spreman. Ogiwara je dosad odigrao tek 15-ak minuta u onoj zadnjoj pripremnoj utakmici u Rovinju protiv Slaska, na teškom, blatnjavom terenu i još nitko ne zna koje su njegove mogućnosti. Svi u Maksimiru govore da je izuzetno brz i da bi, po svemu, trebao biti pojačanje, možda protiv Gorice vidimo u kakvom se igraču rad".

    U nedjelju vjerojatno prvi put u službenoj tekmi gledamo novu Japansku raketu :strong:
  • zagr
    505
    kad će ta nedjelja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.