• DrawTube
    3k
    posjeta.png

    Malo usporedbe atmosfere na zoni i ukupnog stanja posjete na domaćim utakmicama ove sezone

    Moguće je da su ljudi "vruće glave" i iz delirija glasali ovako ali ovo je po zoni zajedno s AEKom druga najiščekivanija domaća tekma ove sezone. Iako sumnjam da će posjeta biti takva jer je vidljivo da većina navijača ipak "ne diše" kao zona mislim da možemo biti optimistični

    Edit :Svaka korelacija je slučajna ali ovo je samo malo zabave s brojkama prije nego kaj počnemo brojati prodane karte
  • Neki tip
    19.4k


    Dobra ideja, fali samo analitički zaključak, a on glasi..

    Broj glasova na Zoni da se ide ili ne ide na tekmu nije u nikakvoj korelaciji s brojem gledatelja na stadionu i ne može služiti u svrhu predikcije posjete. :smile:

    Edit: Eh, editirao si post pa dodao i zaključak i potom dodatno editirao, ali neka si, podrška, iz usporedbe podataka mora proizaći i nekakav zaključak. Tome istraživanja i služe. U svakom slučaju baš dobar odabir "istraživačke teme"! :ok:
  • zagr
    505
    81% ljudi ovdje kaže da ide na tekmu, jebote pas očekujem najmanje 7000 ljudi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Da Hajduk opet kiksa u subotu i da potpise jos jedan igrac za nas ni 8000 ne bi trebalo bit iznenadenje.

    Btw. ako nas rezultat na terenu bude mazio ocu vidjet Ogijev debi.
  • Georg Koch
    3.7k
    ne znam jesam li ja lud, ili preoptimistican, ili oboje, ali ja mislim da se uz kiks hajduka(koji s obzirom na svo stanje nije neocekivan) moze doci i do brojke od 10 000.
    Nedjelja je, termin idealan.
    Vrijeme kako sada stoji, isto odlicno.
    Konkurentnost i vaznost sezone takodjer na najvisoj razini.
    Neki dan smo o tome na temi ulaznice sa dedom prokomentirali.
    Svi ovi sa fanpageovima trebaju pumpati vec sad.
    I svi mi koji smo u mogucnosti moramo pumpati i gurati ljude oko sebe.
    Je li ti normalno? Mozda i nije, ali situacija nam je takva da nam je to raditi.
    Tako da nadam se jednoj odlicnoj prici i posjeti u nedjelju.
    Idemo gledati optimisticnije, pa ce nam i rezultati biti bolji :)
  • Juznjak
    3k

    Sam si sve rekao u prvom dijelu prve rečenice. Bit ćemo dobri pa ćemo ti dopustit da sam biraš što si od te tri opcije koje si naveo.
    Jako, jako teško. Treba bit zadovoljan i s 5000.
    Ja razmišljam ovako: postoje dvije skupine ljudi koje navijaju za Dinamo a ne idu na utakmice. Oni koji prate nogomet i oni koji ne prate. Oni koji prate će reći da nemaju što ići kad Dinamo redovito igra loše protiv Gorice, a pogotovo sad kad nam je ionako igra užas, očekuje se i užas od utakmice i igra kakva je bila kao i protiv Istre. Oni koji ne prate nogomet će reći da ih nimalo ne zanima utakmica Dinama protiv Gorice i što imaju ić gledat nekakvu Goricu, tko to normalan ide gledat.
  • Georg Koch
    3.7k
    ako smo na Rudesu prije mjesec dana imali skoro 3000, na onom smrzavanju, onda sada, uz novi kiks tovarije, top termin i vrijeme, nije da bi bili prezadovoljni sa 5 000.
    Ajmo dic malo letvicu jebem mu, u ocekivanju pa i rezultatima.
    Kako se ono kaze, ciljaj na mjesec pa ces doci do zvijezda :) (something like that)
  • Juznjak
    3k

    Daj Bože da sam u krivu. Ali nemali broj puta sam se razočarao u posjetu. Dapače, iz kola u kolo sam razočaran… Velik broj Dinamovih simpatizera vikendom radije gleda utakmice Premier lige nego Dinamove, a kamoli da se pojavljuju na stadionu.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ovisi koji su ti standardi za posjetu. Ja ne priznajem ništa ispod 7k za nedjelju, pogotovo ak Osijek dobije.
  • NORTE
    9.3k
    Daj Bože da sam u krivu. Ali nemali broj puta sam se razočarao u posjetu. Dapače, iz kola u kolo sam razočaran…Juznjak
    2 tisuće ljudi na sjeveru u utorak u 17 sati protiv Lokomotive.
    Meni ovo izgleda kao jebena najava onog što slijedi.
  • Juznjak
    3k

    A mislim da je problem što i ovih spomenutih 5000 nije nikakav standard, a velik broj puta nismo došli do te brojke. Ja iskreno i ne znam baš da toliki broj ljudi može motivirat još jedan kiks Hajduka. Ja se uvijek stavljam u poziciju tih ljudi koji ne idu na utakmice. Da meni nije u planu ić na utakmicu, sigurno se ne bih zbog rezultata neke druge utakmice predomislio.


    Imate vi obojica pravo s tim što pišete. Ali ne želim očekivat neke ludilo brojke pa se jako razočarat. Mislim samo da je moguće da bude utakmica s brojem gledatelja malo većim od prosjeka. Peteroznamenkasti broj jako, jako teško.
  • NitkoBitan
    12.3k
    A mislim da je problem što i ovih spomenutih 5000 nije nikakav standard, a velik broj puta nismo došli do te brojke.Juznjak

    Pa bile su drugacije okolnosti. Iskreno ne sjecam se veceg nabrijavanja na neku "manju" utakmicu (doduse u ovoj situciji niti jedna utakmica nije mala). Napokon smo namirisali krv.
  • Juznjak
    3k

    Nabrijani smo i nabrijavamo se mi koji i inače idemo. Pitanje je koliko su nabrijani ovi koji ne idu. Bojim se da je to njima samo “bezvezna i neatraktivna Gorica”. Ponavljam, razumijem vas sve što govorite, ali se malo ponašate kao da bi prvi put bilo da bude sramotna brojka nakon milijun poziva i raznoraznih nabrijavanja.
  • Purger
    360
    Nisu trebali dizat cijene karta za ovu sezonu baš su nas time unazadili što se dolaznosti tiče, neki dan sam pričao o tome i kad su mi iz obitelji čuli da je ulaznica 15€ pitali su me jesam li normalan (što idem tu i tamo)?

    Ljudi mi nemamo tu "kulturu" dolaska na utakmice , za nas je čudnije ići na utakmice nego ne pa si ti "lud" ako ideš.

    Još sam ja luđi jer često idem sam, a 90% ljudi ne žele ići sami nego moraju s nekim otići, a onda kad kažu frendovima da je ulaznica 15€ onda je to previše.

    U veljači 2022 sam išao s frendom na loksu, bilo je na kraju 0:0, našao sam kartu nedavno, kad ono cijena 40 kuna. Zapad. Danas je 113. Dakle skoro 300% poskupljenje u manje od 2 godine.

    Ja bih da sam na mjestu uprave napravio bih neke pakete s popustima, možda neki "recruit a friend" popust ili nešto slično, treba nam to.

    Meni nije problem platit 15€ , ali ja sam "hardcore" navijač Dinama, a takvih nema dovoljno da napune stadion.

    Jednostavno su zeznuli s tim cijenama i pati nam dolaznost zbog toga, ja sam uvjeren da bi nam svaka manja tekma bila na +20-30% dolaznosti da nisu tako digli cijene
  • Juznjak
    3k

    Dobro stari raspisao si se sad tu o tih 15€. Kažeš da si hc navijač Dinama, a nemaš godišnju (bar se to tako da zaključit ako kažeš da plaćaš kartu 15€). Nick ti govori da si iz Zagreba. Stvarno ne vidim smisla. Nadam se da ćeš iduće sezone pametnije postupit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.