• Jurki
    9.2k
    Dudeke gledamo u upravi.
    A Presvetli je doktor nauka za ovu nasu upravu.
    "Kaj nam budu morti slepci puta kazali"
  • DrawTube
    3.3k
    onda smo mi izgleda Dudek a Perasica i Jakir Cinoger
  • Nino Bule
    11.7k

    Sumnjam da nova tv sportski prilog slaze sat vremena prije pocetka emisije, ovo su oni dobili ko pricu kao i drugi
  • Jurki
    9.2k
    ovo je objavljeno u 14:47 imali su dovoljno vremena sloziti pricu.
    Moguce je svasta nist ne velim.
    Ako to znaci pocetak kraja mumije onda je sigurno dobro.
    Jer ne vjerujem da se bu Kamenski u klubu okruzil takvim debilima koji sad drmaju klubom.
  • Danko
    673

    Rođen u susjednom selu do mojega
    Nikad nikoga nisam čuo da bi rekao ružnu riječ o njemu.
    Zaluđen dinamom
    Radit u građevini počeo 79, prvo sam , pa s jednim radnikom pa nakon par godina s 6 ljudi.
    Trenutno težak stotine milijuna.
    Nadao sam se da će ga navijači predstavit ko kandidata, sad vidim da se priča o tome.
  • Jurki
    9.2k
    lijepo zvuci ali treba biti oprezan.
    Nadajmo se da ce sve biti dobro.
    Da konacno krene ta uzlazna putanja.
  • NORTE
    9.6k
    Nadam se da će ovi u klubu osim s pojačanjima puno ozbiljnije krenut i s kampanjom USTANITE PURGERI.

    Po nekim pokazateljima rekao bih da se dižemo jako što se navijačkog dijela tiče, ali dobro nam dođe i što puniji zapad.

    Vremenski uvjeti u nedjelju bi trebali bit odlični, dakle vrijeme je za dizanje tenzija u Zagrebu i šire.

    Moramo ovu uspavanu momčad probudit i preokrenut moment u našu korist.
  • Dudu9
    501
    Nebi bilo loše napravit temu Prijedlog za klub nesto u tom stilu, di bi se iznosile ideje za poboljšanje nekih "sitnica" u klubu od ulaznica,prodaje, marketinga,pića,dresova, itd, valjda neko čita iz kluba, ako ne slati najbolje prijedloge na mail, jer stvarno ima odličnih ideja, što nebi klub usvojio i poboljšao odnos navijača i kluba
  • Mihaljević
    8.4k
    Nakon ogleda na Drosini, trener Jakirović dao je svojim dečkima dva slobodna dana, nedjelju i ponedjeljak. Nedjelju su dečki iskoristili za odmor, ali ponedjeljak nisu! Momčad se samoinicijativno pojavila na treningu!
  • Mrvica
    3.4k
    Daj Bože da je taj samoinicijativni dolazak na trening rezultat buđenja igrača!
  • Jurki
    9.2k
    upravo to. Nisu sigurno nasi igraci zaboravili igrati nogomet.
    Ocekujem da ce ta sva sranja probuditi inat u njima i dokazati svima da su najbolji. Ajmooo
  • Mrvica
    3.4k
    iskreno se nadam da se budi inat, udaraju klub sa svih strana i otpisuju nas prije vremena i mislim da je stvarno da pokažu da nisu zaboravili, bit će to dobro sigurno. Mrtvi se broje na kraju bitke, a do kraja bitke ima još dosta. :strong:
  • NitkoBitan
    13k
    Jel normalno da igraci tijekom prvenstva izmedu dvije utakmice dobiju dva dana odmora. Jel ovaj bas zeli otkaz il? Mozda su igraci shvatili u kojem smjeru stvari idu i nista ne prepustaju slucaju.
  • Olmic
    2.8k
    skroz normalno..tekma je u nedjelju
  • Jurki
    9.2k
    meni to nije normalno jebiga.
    Igramo za kurac i onda jos das dva dana slobodno.
    Bitno da sere da se tokom sezone nist ne stigne raditi na igri.
    Pa nemoj me zajebavati.
    Bas zato kaj smo u kurcu treba zapeti jos jace.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.