• Miro Vugrinec
    1.8k
    Evo da kazem prvo gluposti su kad iko kaže, mali nas je htel izmusti i pare mu najbitnije. Da je to tako, ostal bi u fiorentini gdje ima 1.8 neto i sjedil ako treba do kraja ugovora na klupi. A može sigurno i u Arabiju Bara neki transfer sredit i za još veće pare. Ako je otisel u hajduk za manje para, o čemu nemam info to govori jedno da mu je bilo bitno samo igrati i otići na euro. Kaj se tiče toga da možda sam ja dobil neke mailove, a neke ne moj odgovor na to je to je vjerojatno i tocno,al jedan od mailova koji sam vidjel je odgovor fiorentine gdje piše da klub i igrač prihvaćaju Dinamove uvjete, da Dinamo treba poslati službenu dokumentaciju, potpisati i za igrača dogovoriti ljecnicki pregled. Znaci iza toga se nema vise kaj pisati jer jasno je da je sve dogovoreno i da samo Dinamo treba poslati papire. Voljel bih i ja da imamo poštene i časne ljude u upravi, al nemamo i mislim da na kraju za koji dan ćete citati u medijima o svemu kaj sam sad pisal. P.s. Brekalo me je također razočaral kaj je dole otisel jer Dinamo nisu bimbo, Vlatka i mirkec nego svi naši navijaci
  • Orc123
    5.5k
    Zatvorimo vise tu temu Brekalo i idemo dalje. Vise povratka nema. Moramo se sabrati i pojacati i krenut po naslov, to je najbitnije.
  • Jurki
    9.2k
    To jednostavno pokazuje da su svi ti ljudi neozbiljni, neodgovorni i neprofesionalni.deda

    U cijeloj prici svih poslova vezanih na klub, ovo je najzalosnije i najtragicnije.
    Nadam se stvarno korjenitim promjenama u klubu i da se za takva sranja di informacije cure van kao kroz resetku ubuduce budu djelili otkazi.
    Ako te ljude nije briga za klub, u klubu im nije mjesto.
    Ako te ljude nije briga za posao koji rade, isto tak im nije mjesto u klubu.
    Sramota za ljude koji ocito nisu isli u skolu i nisu naucili kaj je profesionalan odnos prema poslu.
  • badblueboy86
    23
    stvar je u tome sto se nama desila jbna loksa i nije se znalo hoce li jakir dobiti nogu ili ce ostati, u pitanju je vj bila lova jer su mislili ako jakir dobije nogu, morat ce njemu i stozeru isplatit odstetu i ne bi imali za brekala jer su vj mislili jos neka pojacanja uzeti, a brekalo da je bio pametan mogao je reci da ce doci za 50 000 kao i u hajduk sto vjerujem da bi uprava def pristala ili da ce pricekati jakirovu sudbinu, ali uvrijeđena diva se napizdila i zahvalila iste sekunde.
  • i more je plavo
    891
    Jedino ako ga je netko vozio u bunkeru da potpiše za njih!Nogo

    Vec vidjeno na nasim prostorima, ali sada su nasi "menadjeri" sve fina gospoda, pa sve na fino. :cool:
  • Facke
    2.3k
    Eh razmen ja sve to. Al samo si pogledajte kulike informacija iz klubova curi. Ne samo iz naseg. Pa jedan Romano zivi od toga. On valjda cele dane visi na telefonu da mu insajderi javiju. Evo Miro tu snama podjeli informaciju / informacije koje ima. I hvala mu na tome.
    Jednostavne je to danasnje vreme. Svi imaju mobitele, interneta, informacije se brzo siriju. I tak budu informacije navek curele. Svet je mal ljudi moji. A nas Dinamo , kad dojdes na Maksimir, je ko da si doma dosel. Svaki nekoga zna. Kakvih sam se ja sve prica naslusal na zapadu raznih raznih insajdera. :wink: A Miro stvarne ima dobre informacije. I dobar je forumas. Na njemu je oce ili nece podjeliti informacije snama. A kaj se Brekala tice, bil je u euforije kak i mi , a bogme i u depresije.
  • volimdinamo
    2
    jel sigurno da dolazi Koffi?
  • i more je plavo
    891


    Apsolutno se slazem, jer ak je to od prijateljevog prijatelja doslo do Mireka, ko zna do kog je jos doslo.
    Mi ovdje, barem vecina, nebi te info iskoristila da se nesto minira, ali ima onih kojima je info na što Fiorentina pristaje znacila.
    I da ju nije imao, mozda bi Josip pricekao jos dan, pa malo snizio zahtjeve i bio kod nas.
    Josip je gotova prica, i u okolnostima gdje trazi garancije za mjesto u momcadi, koje ima i Petko, mozda je i bolje da nije dosao.

    Ali to curenje nas moze kostati u buducnosti.

    Jer sutra moze Bara ili netko tko ima interesa sjebati dinamo, pomutiti mozak ovom crncu iz Metza pa da pocne traziti nesto sto ne zasluzuje pa i to propadne.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    najveca ironija bi sad bila da Brekalo izostane sa popisa za Euro sto ce se na kraju i vrlo vjerovatno desiti ako racunamo da ce Perisic bit spreman.
  • badblueboy86
    23
    “Navodno je Jakirović, nakon što je 'preživio' Pulu, ponovno nazvao Brekala da dođe, ali Josip se tada već dogovorio s Hajdukom.“
  • Facke
    2.3k


    Dok nije potpisal nije sigurne. Al izgleda ozbiljno i na dobrom putu.
  • Noel
    4.2k
    Čista igra Bare i Mamića i njegovih plačenih medija.. Od ljeta namjerno se želi uprava pokazat nesposobnom.. Ne kažem da nisu ali ovo je čisti napad na Dinamo ,Zagreb i sve navijače Dinama. Čisti primjer je medijska mašinerija kako je radila kad je Šimić doveo Kaneka. Svi su plačeni mediji pisali kako je nesposobna uprava dovela anonimusa zbunjenog japanca. Bogu hvala da se pokazala istina s vremenom. Čisti napad na Dinamo al obranit ga moramo i mi navijači. I branimo ga. Svi na Goricu ,Svi na izbore!
  • dinon7
    513
    Tako je kolega. Napadaju iz svih oružja. Ne biraju sredstva.
    Na nama je samo da još vise i jače budemo uz svoj klub. Ma kako bilo. Mi smo i dalje najveća Hrvatska nogometna sila. I to ćemo i ostati
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Temu Brekalo treba definitivno obrisati. Za mene prvi krivac je apsolutno naša smjesna uprava, a odlazak u hajduk kad se borimo za titulu s njima bez obzira sto je izigran Brekalo neće moći nikada opravdati. Moramo se fokusirati kako da maknemo ove smjesne ljude iz našeg kluba i podignemo klub, dok su stari komunjara, portir i treba glavni u klubu nas klub će samo padati. U sezoni gdje se boris za prvaka na zimu ti dovedeš igrača iz Slaven Belupa kao najjače pojačanje, to je cirkus i sramota. Još je ostalo dosta do kraja prilelaznog roka i trebalo bi aktivirati onu USTANITE PURGERI tako sto dođemo pred klub i tražmo adekvatna pojačanja za titulu ili ostavke jer ako nema pojačanja postavlja se pitanje gdje su pare lopovcine.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Kad čitam ovo kaj je Miro napisao, onda sam još uvjereniji u točnost onoga kaj sam ja čuo od osobe iz kluba i ti napisao neki dan. Svlačionica nije bila za dolazak Brekala i to su rekli naglas i moguće da je uprava zato odustala od potpisa. Ne vjerujem da je razlog to što kao nisu znali hoće li Jakir ostati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.