• Rex Ramae
    2.5k
    Samo neka on pobjeđuje pa makar bio trener 100 godina, između ostalog zašto ga mijenjati ako pobjeđuje?
  • Armagedon13
    958
    Po ovima Metz još nije odlučio gdje će ga pustiti,donose odluku u naredna tri dana
  • Sibirski plavac
    1.4k
    on nece dobit otkaz dok ponovno ne izgubiemilperska

    A ako remizira u nedjelju,ili u bilo kojoj idućoj tekmi?
  • dinon7
    513

    Nama je već godinama taj zadnji dan prijelaznog roka ključan. I onda kad sve propadne, nema drugog rješenja.
    Kent, Koffi. Tko je još u igri?
  • emilperska
    3.4k

    Po meni je to onda li la. Ovisno da li imaju spremnu zamjenu ili ce u panici zvat Cabraju..
    Mislim da njima (Upravi) najvise pase pat pozicija sa S.J. jer im to odgađa suocavanje s problemom jer nemaju blage sto dalje, mislim da su financije sekundarne..
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Prvo su krenili ove sezonu na sva zvona sa uštedama. Jedne prodavali, druge puštali za džabe, treće slali na posudbe.

    Natezali se oko igrača i odšteta. Danas nemamo par stotina tisuća eura, sutra imamo milion eura odmah. Vraćali neke iz penzija nazad koji su se već oprostili, najbolje davali za sitniš. Sve nešto zbrda-zdola, al i dalje smo tu! :grin:
  • Orc123
    5.5k
    a tu pisu bedastoce kao ne mogu odvagnuti jel da odmah dobe 1mil eura ili da ga posude pa dobe 1mil eura za godinu dana hehe koje idiotarije.... Nijemci su vec obznanili da je propala posudba a i nemoguce da ce odlučiti za 3 dana kad jos 2 dana je prijelazni rok u DE....ako je igrac prihvatio uvjete i zeli kod nas a svi objavljuju da je onda ce to biti gotovo sutra ili u srijedu....ako nije danas on bi sutra trebao biti na lijecnickom...sumnjam da nasinto mogu zaebati ali vidjet cemo.
  • Armagedon13
    958

    Oni da ne mogu ako išta znaju i mogu to je zahebat
  • SAS1987
    13.7k
    Ja nemam informaciju kakvo je stanje u svlacionici i na trenigu Dinama, ali znam da ne postoji trener, sportski direktor ili predsjednik kluba u Hrvatskoj koji se o Jakirovicu nije pozitvno izrazio u zadnjih 5 godina.

    Cak i u Mariboru iz kojeg je brzo otisao.
    i more je plavo

    Ljudi u Mariboru dan danas dobiju migrenu kad se ga sjete. Pozdrav iz Maribora :lol:
  • LaznjakProsineckog
    511
    U Mariboru je ispao od amatera koji ribare po danu, navecer piju pivu i haklaju. Pruža nam se prilika, otkaz treba dobiti jučer, pa makar oružara postavili za trenera, ekipa će sama zgazit sve, samo ga maknite više
  • emilperska
    3.4k

    Neću zaboravit nikad neki podcast Tribine gdje je gostovao on i bacao prosječni broj bodova od kad je on preuzeo Maribor i da je po tome on prvi u sezoni. A izgubio zadnjih par kola, direktne dvoboje sve, ispao od ribara kasnije..
    Mah.. Odmah mi tlak na 200 skoči..
  • Efes Pilsen
    7k
    Dambrauskas se dobro nosio s Livajom, pa mislim da ni s Petkom ne bi imao problema. Takticki je koplje iznad Jakira, a takvi su mu i rezultati. Krimen mu je klupa magaradi, al Boze moj..
  • Li d1986
    82
    Idealno izgubit od Betisa da dobije nogu a mi imamo priliku popravit rezultat pa nismo na gubitku.
  • Jurki
    9.2k
    Ljudi u Mariboru dan danas dobiju migrenu kad se ga sjete. Pozdrav iz Maribora :lol:SAS1987

    Ako ovo ti kazes onda je stvarno istina. Pozdrav Mariboru.
  • Olmic
    2.8k
    dambrauskas nije trener za Dinamo po samo jednom detalju.. superkup penali, kalinic pita valdasa na koji gol cemo pucat i kaze valdas na sjever i epilog se zna..psiholoska strana mu je slabija i pojelo bi ga tu kao sto ga je pojelo kod tovara
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.