• Ban
    698
    ↪Ban
    Nažalost to je tehnički nemoguće.
    deda

    Da je tehnički nemoguće je notorna laž. Želim da se svaki moj trag na ovome mjestu trajno pobriše.
  • Mali Zeus
    10.2k
    O jebemti sve ova tema otišla u krasan kurac.
  • Kristijan992
    215
    tako je hahahhahahh
  • Peškaman
    2.7k
    Kao da u SOA-i radiš pa tražiš brisanje svakog traga hahaha :D
    Lijevi gornji kut,padajući izbornik,sign out.
  • deda
    28.6k
    Nemoguće je obrisati profil. Upisi se mogu obrisati, ali se onda gubi smisao ostalih poruka tj. samog foruma.
  • Jaro
    5.8k
    Registracijom na naš forum prihvaćate sva napisana PRAVILA i dužni ste ih poštovati! Sudjelovanjem u bilo kojem dijelu foruma podrazumijeva se da ste se složili sa pravilnikom foruma. Administratori zadržavaju pravo njihovog mijenjanja bez prethodne najave i obrazloženja.

    BRISANjE PROFILA
    Ako ne želite više sudjelovati na forumu jednostavno se više nemojte logirati i uopće dolaziti na Forum. Brisanjem profila brišu se i postovi čime se remeti tijek rasprava. Brisanje profila nije moguće.

    https://www.zonadinamo.com/page/terms-of-service
  • nemapredaje
    2k


    Evo čak i oko ovoga se raspravljaš. Daj čovječe prestani dramiti.

    Od kad si tu samo igrači koje ti pratiš i imaš u tekici su za Dinamo, a svi ostali su za kurac.

    Ili piši i raspravljaj se dalje (čemu forum i služi) uz shvaćanje da nemreš uvijek biti u pravu ili se odlogiraj pa ćeš imati duševni mir.
  • Droljo
    5.5k
    Gospon ban, vidi se da se pališ na mlade igrače. Ali gurati neiskusne u našoj situaciji nije pametno. Počeo si sa rukavinom (kojeg više ne spominješ) da bi sada prešao na mikića i nedaš se. :chin:
  • Orc123
    5.5k

    Frende nirko te ovdje kolko sam ja vidio nije izvrijeđao samo se nismo slagali s tobom i ne kuzim cemu drama. Ne mislis isto kao sto misli vecina i ok, konstruktivno smo raspravljali...ali cemu drama, uz duzno postovanje ja sam ovdje bio 100pita neshvacen i jbg naljutio se ali nisam trazio da mi se izbrisu svi upisi i profil i nezz sta...ohladio sam se i bilo je dalje ok...ajmo dalje i zatvorimo tu temu. Svatko je ovdje dobrodosao. Nije bilo nista na osobnoj razini vec jednostavno velika vecina se nije slagala sa tvojom tezom i gotovo...kaj sad....svi navijamo za istu stvar ovdje a to je Dinamo. Ziv i zdrav bio....
  • Droljo
    5.5k
    ja sam ovdje bio 100pita neshvacenOrc123
    Potvrđujem :snicker:
  • Mr Anderson
    5.6k
    Gospon ban, vidi se da se pališ na mlade igrače.Droljo

    :brow:
  • YasutoWakizaka
    100
    Uz ovog momka Kouffi jel ima još koja opcija koja se spominje?
    Piše da ima 25 godina... fulali su 10 minimum
  • Mlađi referent
    11.1k
    Nikad u životu me nije dobro opisavao niti jedan gif kao onaj od @Krizy iz Once Upon a Time in Hollywood kad sam jutros otvorio ovu temu
  • Doktor Kunić
    2.6k
    na ke je spal ovaj svet, nekaj pripovedaš kontra i pak se odma naljuteju
  • Doktor Kunić
    2.6k
    Ako dođe Koffi, koji je zadnji afrikanac u Dinamu a da se pokazao dobrim?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.